PETR PÍŠE :-) | crowdfunding kampaň

Novinky - PETR PÍŠE :-)

Petr Fiala se rozhodl vydat limitovanou edici knihy svých příspěvku na fb Mňágy v počtu 1 000 číslovaných a podepsaných kusů.

Knihy

20. únor 2015

SOUTĚŽ!!!

JAK TO DOPADNE?! :-)
SOUTĚŽ!!! Obrázek

V pátek v 17 hodin skončí tahle kampaň a díky Vám skončí úspěšně!!! Vybralo se daleko víc než byla určená cílová částka, což je ale moc dobře, protože jsem knihu odhadoval tak na 150 stránek (čemuž odpovídal rozpočet tiskárny), ve skutečnosti ale bude stránek skoro 350! :-) Takže se bonus bude hodit a Díky za něj! :-)

No, a tak jsem zvědav, kolik se nakonec vybere a kolik knížek už teď bude mít svého majitele,a vyhlašuju Soutěž o nejpřesnější odhad nakonec vybrané částky! Hlasovat můžete na facebooku Mňágy do dnešní tj úterní půlnoci. Svůj tip pište do komentu pod poslední dva příspěvky, já už si to najdu. :-)

Odměnou pro Vítěze bude láhev přivezená z Číny, ve které je jakýsi alkohol a v něm naložená krajta se škorpiónem v hubě. :-) Pít se to snad ani nemá, prý raději mazat bolavé klouby, ale jako psycchedelický artefakt to může být ozdoba každé domácnosti...:-) A pokud bude Vítěz zároveň i Startérem, přihazuju jeden nosič Made in China dle vlastního výběru -cd, vinyl, kazeta, fleška.

Přeju Vám hodně štěstí!!!

Zpět na výpis

  • Splněno 240 176 Kč (200 %)
  • 200 %
  • 120 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 529 Startérů

Autor projektu

Petr Fiala - obrázek
  • projekt od Petr Fiala
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

99 Kč

Elektronická

Knížku v PDF formátu zašlu na Váš email ihned po dokončení. Pokud někdy v budoucnu budu dělat vydání i ve formátu ePub nebo Mobi, zašlu taktéž.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
299 Kč

Podepsaná

Pošlu Vám podepsanou knížku. Knížky budou s pořadovým číslem 300 až 1000. + odměna za 99,- Kč.Počet dostupných odměn: 359/700

Nelze podpořit
499 Kč

Věnovaná

Pošlu Vám knížku s podpisem a věnováním. Knížky budou s čísly 100 až 299. + odměna za 99,- Kč.

Počet dostupných odměn: 93/199

Nelze podpořit
999 Kč

Jmenovitá

Pošlu Vám knihu s Vašim jménem uvedeným v tiráži v sekci Petr děkuje jmenovitě: Knížky budou s čísly 6 až 99. + odměna za 499 Kč

Počet dostupných odměn: 59/94

Nelze podpořit
2 999 Kč

Koncertní

Napíšu na guest list Vás i Vašeho partnera ja jakémkoli koncertě Mňágy v ramci Made in China Tour ( březen + duben 2015), kde Vám osobně v beckstage předám knihu s Vaším jménem, podepsanou a s věnováním. Knihy s číslem 2 až 5. + Odměna za 99,-.

Odměna vyprodána: 0/4

Nelze podpořit
19 999 Kč

Osobní

Pozvu Vás k nám do Beskyd. V Rožnově nebo ve Valmezu Vás pozvu na oběd. Ukážu Vám naši zkušebnu, místo, kde vznikají písničky Mňágy. Podle počasí a domluvy podnikneme výlet na Radhošť, navštívíme cukrárnu nebo třeba (o půl třetí) náměstí ve Valašském Meziříčí. :-) Uvedu poděkování v úvodu knihy a tiráži. Kniha s pořadovým číslem JEDNA. + Odměna za 499,-

Odměna vyprodána: 0/1

Nelze podpořit