PETR PÍŠE :-) - crowfunding kampaň

Novinky - PETR PÍŠE :-)

Petr Fiala se rozhodl vydat limitovanou edici knihy svých příspěvku na fb Mňágy v počtu 1 000 číslovaných a podepsaných kusů.

Knihy

DISTRIBUCE

Tak jsem všechno rozeslal! DISTRIBUCE Obrázek

Zdravím Vás! Všechny knížky jsem rozeslal a měly by nejpozději během příštího týdne dorazit k Vám domů. Pokud se tak nestane, dejte mi, prosím, vědět. Nejlépe na fb Mňágy, to je nejrychlejší. Dáme to do pořádku! :-) Některé už odeslané knížky se vrátily s poznámkou Adresát neznámý, tak dotyčným napíšu mejla, kam jinam to poslat znovu. Atakdál! Mějte se, Léto je tady!!! :-) :-) :-)

Knížka je vytištěná!!! FYZICKÁ KNÍŽKA Obrázek

Dnes v podvečer mi na olomoucký koncert dovezou první výtisky Petr píše :-) !!! Mám z toho Velkou radost a chci se vás všech zeptat, jestli by vám nevadilo, kdybych je už dnes nechal prodávat na koncertě. Byly by to nečíslované kusy pro plebs, samozřejmě!!! :-) :-) :-) Jen mi to přišlo líto a říkal jsem si, že když už jsou, tak bych je rád lidem nabídl. Příští týden v pondělí začnu expedovat očíslované, podepsané, věnované a jmenovité knížky tak, abyste je všichni co nejdřív dostali. :-)

Tak Díky za odpověď! :-)

DÍKY! DÍKY! DÍKY!

Děkuji Vám, přátelé - opět z valmezského autobusového nádraží. Bylo to krásné a snad se Vám bude kniha vzniklá s Vašim přispěním líbit. Nic jiného si momentálně nepřeju! :-)

Pokud ještě někdo přispět chce, má nejvyšší čas, příspěvky se přestávají přidávat v pátek v 17 hodin.

Ještě jednou všem Děkuju!!! Mějte se Krásně!!!

Petr Fiala