988447_741947059227539_167741642069179811_n.jpg

PETR PÍŠE :-) Knihy

Petr Fiala se rozhodl vydat limitovanou edici knihy svých příspěvku na fb Mňágy v počtu 1 000 číslovaných a podepsaných kusů.

KAŽDÝ DEN ODVAHU
7. 11. 2022

KAŽDÝ DEN ODVAHU

Nová kampaň Petra Fiala pro knihu Každý den odvahu

Ahoj!

Píšu Vám jako startérovi, který pomohl Mňáze při minulé kampani, a chci vás informovat o mém novém projektu, kterou je kniha Každý den odvahu. Kampaň k ní je zrovna v půlce a už je jasné, že kniha vznikne, takže pokud máte zájem, namrkněte, prosím, zde: www.startovac.cz/projekty/kazdy-den-odvahu

Děkuju za vyslechnutí a omlouvám se za případné vyrušení!

Opatrujte se!

Petr Fiala

DISTRIBUCE
24. 4. 2015

DISTRIBUCE

Tak jsem všechno rozeslal!

Zdravím Vás! Všechny knížky jsem rozeslal a měly by nejpozději během příštího týdne dorazit k Vám domů. Pokud se tak nestane, dejte mi, prosím, vědět. Nejlépe na fb Mňágy, to je nejrychlejší. Dáme to do pořádku! :-) Některé už odeslané knížky se vrátily s poznámkou Adresát neznámý, tak dotyčným napíšu mejla, kam jinam to poslat znovu. Atakdál! Mějte se, Léto je tady!!! :-) :-) :-)

FYZICKÁ KNÍŽKA
18. 3. 2015

FYZICKÁ KNÍŽKA

Knížka je vytištěná!!!

Dnes v podvečer mi na olomoucký koncert dovezou první výtisky Petr píše :-) !!! Mám z toho Velkou radost a chci se vás všech zeptat, jestli by vám nevadilo, kdybych je už dnes nechal prodávat na koncertě. Byly by to nečíslované kusy pro plebs, samozřejmě!!! :-) :-) :-) Jen mi to přišlo líto a říkal jsem si, že když už jsou, tak bych je rád lidem nabídl. Příští týden v pondělí začnu expedovat očíslované, podepsané, věnované a jmenovité knížky tak, abyste je všichni co nejdřív dostali. :-)

Tak Díky za odpověď! :-)

JDEME DO FINÁLE!!!
25. 2. 2015

JDEME DO FINÁLE!!!

DÍKY! DÍKY! DÍKY!

Děkuji Vám, přátelé - opět z valmezského autobusového nádraží. Bylo to krásné a snad se Vám bude kniha vzniklá s Vašim přispěním líbit. Nic jiného si momentálně nepřeju! :-)

Pokud ještě někdo přispět chce, má nejvyšší čas, příspěvky se přestávají přidávat v pátek v 17 hodin.

Ještě jednou všem Děkuju!!! Mějte se Krásně!!!

Petr Fiala

 

 

SOUTĚŽ!!!
20. 2. 2015

SOUTĚŽ!!!

JAK TO DOPADNE?! :-)

V pátek v 17 hodin skončí tahle kampaň a díky Vám skončí úspěšně!!! Vybralo se daleko víc než byla určená cílová částka, což je ale moc dobře, protože jsem knihu odhadoval tak na 150 stránek (čemuž odpovídal rozpočet tiskárny), ve skutečnosti ale bude stránek skoro 350! :-) Takže se bonus bude hodit a Díky za něj! :-)

No, a tak jsem zvědav, kolik se nakonec vybere a kolik knížek už teď bude mít svého majitele,a vyhlašuju Soutěž o nejpřesnější odhad nakonec vybrané částky! Hlasovat můžete na facebooku Mňágy do dnešní tj úterní půlnoci. Svůj tip pište do komentu pod poslední dva příspěvky, já už si to najdu. :-)

Odměnou pro Vítěze bude láhev přivezená z Číny, ve které je jakýsi alkohol a v něm naložená krajta se škorpiónem v hubě. :-) Pít se to snad ani nemá, prý raději mazat bolavé klouby, ale jako psycchedelický artefakt to může být ozdoba každé domácnosti...:-) A pokud bude Vítěz zároveň i Startérem, přihazuju jeden nosič Made in China dle vlastního výběru -cd, vinyl, kazeta, fleška.

Přeju Vám hodně štěstí!!!

NOVÁ ODMĚNA!!!
17. 2. 2015

NOVÁ ODMĚNA!!!

Přidávám novou zajímavou Odměnu!!!

Rozhodl jsem se přidat ještě jednu Odměnu resp vyměnit ji za Odměnu za  10 000,- , jelikož se zdá, že pošťáka s knihou nikdo očekávat nechce. :-) A mně je trošku líto, že by Knihy s číslem 2 - 5 zůstaly na ocet. :-)

Takže: Nabízím za 2999,- Kč volný vstup pro dva Startéry na jakýkoli jeden koncert jarní části Made in China Tour + knihu se jménem, s věnováním a podepsanou, předanou v backstage. Knihy s pořadovým číslem 2, 3, 4, 5. Co vy na to ?! :-)

ZÁLOŽKA
12. 2. 2015

ZÁLOŽKA

TAK TAKHLE VYPADÁ...

Tak takhle vypadá ta avizovaná Záložka - Dáreček všem dosavadním i všem budoucím startérům, kteří podpořili můj projekt. Knížku děláme s výtvarníkem Tomášem tak, aby se dala nosit s sebou ven, vešla se do boční kapsy zimní bundy (i letní bundy) a dala se číst na cestách, pod lavicí, v čekárnách a tak. Tudíž je Záložka velice vhodná! Je magnetická, měla by v knize dobře držet a může se (koneckonců) použít i do jiíné knihy. :-) Tož tak, Mějte se!

Vybráno240 177 Kč(200 %)

200 %
120 000 Kčpožadováno
516startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuPetr Fiala

Odměny

99 KčElektronická

Knížku v PDF formátu zašlu na Váš email ihned po dokončení. Pokud někdy v budoucnu budu dělat vydání i ve formátu ePub nebo Mobi, zašlu taktéž.

Očekávané doručení odměny: březen 2015

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

299 KčPodepsaná

Pošlu Vám podepsanou knížku. Knížky budou s pořadovým číslem 300 až 1000. + odměna za 99,- Kč.

Očekávané doručení odměny: březen 2015

Počet dostupných odměn: 356/700

Odměna nedostupná

499 KčVěnovaná

Pošlu Vám knížku s podpisem a věnováním. Knížky budou s čísly 100 až 299. + odměna za 99,- Kč.

Očekávané doručení odměny: březen 2015

Počet dostupných odměn: 93/199

Odměna nedostupná

999 KčJmenovitá

Pošlu Vám knihu s Vašim jménem uvedeným v tiráži v sekci Petr děkuje jmenovitě: Knížky budou s čísly 6 až 99. + odměna za 499 Kč

Očekávané doručení odměny: březen 2015

Počet dostupných odměn: 59/94

Odměna nedostupná

2 999 KčKoncertní

Napíšu na guest list Vás i Vašeho partnera ja jakémkoli koncertě Mňágy v ramci Made in China Tour ( březen + duben 2015), kde Vám osobně v beckstage předám knihu s Vaším jménem, podepsanou a s věnováním. Knihy s číslem 2 až 5. + Odměna za 99,-.

Počet dostupných odměn: 0/4

Odměna nedostupná

19 999 KčOsobní

Pozvu Vás k nám do Beskyd. V Rožnově nebo ve Valmezu Vás pozvu na oběd. Ukážu Vám naši zkušebnu, místo, kde vznikají písničky Mňágy. Podle počasí a domluvy podnikneme výlet na Radhošť, navštívíme cukrárnu nebo třeba (o půl třetí) náměstí ve Valašském Meziříčí. :-) Uvedu poděkování v úvodu knihy a tiráži. Kniha s pořadovým číslem JEDNA. + Odměna za 499,-

Očekávané doručení odměny: březen 2015

Počet dostupných odměn: 0/1

Odměna nedostupná