PETR PÍŠE :-) | crowdfunding kampaň

Novinky - PETR PÍŠE :-)

Petr Fiala se rozhodl vydat limitovanou edici knihy svých příspěvku na fb Mňágy v počtu 1 000 číslovaných a podepsaných kusů.

Knihy

24. duben 2015

DISTRIBUCE

Tak jsem všechno rozeslal!
DISTRIBUCE Obrázek

Zdravím Vás! Všechny knížky jsem rozeslal a měly by nejpozději během příštího týdne dorazit k Vám domů. Pokud se tak nestane, dejte mi, prosím, vědět. Nejlépe na fb Mňágy, to je nejrychlejší. Dáme to do pořádku! :-) Některé už odeslané knížky se vrátily s poznámkou Adresát neznámý, tak dotyčným napíšu mejla, kam jinam to poslat znovu. Atakdál! Mějte se, Léto je tady!!! :-) :-) :-)

18. březen 2015

FYZICKÁ KNÍŽKA

Knížka je vytištěná!!!
FYZICKÁ KNÍŽKA Obrázek

Dnes v podvečer mi na olomoucký koncert dovezou první výtisky Petr píše :-) !!! Mám z toho Velkou radost a chci se vás všech zeptat, jestli by vám nevadilo, kdybych je už dnes nechal prodávat na koncertě. Byly by to nečíslované kusy pro plebs, samozřejmě!!! :-) :-) :-) Jen mi to přišlo líto a říkal jsem si, že když už jsou, tak bych je rád lidem nabídl. Příští týden v pondělí začnu expedovat očíslované, podepsané, věnované a jmenovité knížky tak, abyste je všichni co nejdřív dostali. :-)

Tak Díky za odpověď! :-)

DÍKY! DÍKY! DÍKY!

Děkuji Vám, přátelé - opět z valmezského autobusového nádraží. Bylo to krásné a snad se Vám bude kniha vzniklá s Vašim přispěním líbit. Nic jiného si momentálně nepřeju! :-)

Pokud ještě někdo přispět chce, má nejvyšší čas, příspěvky se přestávají přidávat v pátek v 17 hodin.

Ještě jednou všem Děkuju!!! Mějte se Krásně!!!

Petr Fiala

 

 

  • Splněno 240 176 Kč (200 %)
  • 200 %
  • 120 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 529 Startérů

Autor projektu

Petr Fiala - obrázek
  • projekt od Petr Fiala
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

99 Kč

Elektronická

Knížku v PDF formátu zašlu na Váš email ihned po dokončení. Pokud někdy v budoucnu budu dělat vydání i ve formátu ePub nebo Mobi, zašlu taktéž.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
299 Kč

Podepsaná

Pošlu Vám podepsanou knížku. Knížky budou s pořadovým číslem 300 až 1000. + odměna za 99,- Kč.Počet dostupných odměn: 359/700

Nelze podpořit
499 Kč

Věnovaná

Pošlu Vám knížku s podpisem a věnováním. Knížky budou s čísly 100 až 299. + odměna za 99,- Kč.

Počet dostupných odměn: 93/199

Nelze podpořit
999 Kč

Jmenovitá

Pošlu Vám knihu s Vašim jménem uvedeným v tiráži v sekci Petr děkuje jmenovitě: Knížky budou s čísly 6 až 99. + odměna za 499 Kč

Počet dostupných odměn: 59/94

Nelze podpořit
2 999 Kč

Koncertní

Napíšu na guest list Vás i Vašeho partnera ja jakémkoli koncertě Mňágy v ramci Made in China Tour ( březen + duben 2015), kde Vám osobně v beckstage předám knihu s Vaším jménem, podepsanou a s věnováním. Knihy s číslem 2 až 5. + Odměna za 99,-.

Odměna vyprodána: 0/4

Nelze podpořit
19 999 Kč

Osobní

Pozvu Vás k nám do Beskyd. V Rožnově nebo ve Valmezu Vás pozvu na oběd. Ukážu Vám naši zkušebnu, místo, kde vznikají písničky Mňágy. Podle počasí a domluvy podnikneme výlet na Radhošť, navštívíme cukrárnu nebo třeba (o půl třetí) náměstí ve Valašském Meziříčí. :-) Uvedu poděkování v úvodu knihy a tiráži. Kniha s pořadovým číslem JEDNA. + Odměna za 499,-

Odměna vyprodána: 0/1

Nelze podpořit