Startovač - financování projektů

Finále Peta Cupu 2019 - crowfunding kampaň

Podpořit - Finále Peta Cupu 2019

Finálové kolo skokového hobby seriálu pro děti a juniory, ve kterém zároveň proběhne vyhlášení celkových vítězů 3 věkových kategorií.

Ostatní

Upozornění: Zde můžete projekt podpořit Vámi zvolenou částkou, aniž byste po autorovi požadovali odměnu.
V případě, že máte zájem o odměnu, tak si ji, prosím, vyberte ze seznamu níže a stikněte u ní tlačítko Podpořit projekt.

Uživatel & příspěvek (User & contribution)
Výběr platební metody (Payment options)
Upřesnění odměny (Reward specification)

Upozornění/Notice: Pokud projekt nedosáhne v termínu cílové částky, bude Vám příspěvek vrácen v PLNÉ VÝŠI.
If the campaign does not reach its funding goal you get all your money back.

Odměny (Rewards)

100 Kč Vřelé poděkování

Vřelé poděkování na e-mail, po skončení akce zašleme reportáž i s odkazem na webové stránky, kde naleznete kompletní galerii.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit

150 Kč Balíček fotografií ze sezóny 2019

Tato odměna obsahuje poukaz na fotografie, v digitální podobě, dle vlastního výběru (max 15 ks fotografií) z galerií K.Radičové

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit

200 Kč Hrneček s potiskem

Tato odměna obsahuje 1x hrneček (250 ml) s ouškem a zakázkovým potiskem v duchu jezdeckého seriálu (letošním vzorem je poník v dětském motivu). Na výběr bude v holčičí či klučičí variantě. V případě zájmu doručíme či zašleme poštou.

Počet dostupných odměn: 8/10

Nelze podpořit

250 Kč Start v jízdě zručnosti

Tato odměna obsahuje poukaz na 1x start v jízdě zručnosti pro děti (do 75kg), konané v den finálového kola, přímo v areálu Horek nad Jizerou. Poukaz zahrnuje zapůjčení poníka s vodičem, zapůjčení přilby a absolvování trasy s úkoly. Po dokončení této trasy získá každý sladkost a drobný upomínkový předmět.

Počet dostupných odměn: 10/15

Nelze podpořit

250 Kč Balíček fotografií ze sezóny 2019

Tato odměna obsahuje poukaz na fotografie, v digitální podobě, dle vlastního výběru (max 30 ks fotografií) z galerií K.Radičové

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit

400 Kč Vyjížďka pro děti jako dárek

Tato odměna obsahuje poukaz na zážitkovou vyjížďku pro děti (začátečníci s vodičem, pokročilí s doprovodem, cca 30 min) + min 5 ks profi upomínkových fotografií v digitální podobě. Platnost do 9/2020

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit

500 Kč Na jeden den farmářem

Dárkový poukaz pro recesisty, vhodné jako zážitkový dárek pro někoho, kdo se nebojí péče o hospodářská zvířata a práce na statku :) Pro odvážné bude možnost svezení se.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit

650 Kč Vyjížďka pro děti i dospělé jako dárek

Tato odměna obsahuje poukaz na zážitkovou vyjížďku pro dospělé (začátečníci s vodičem, pokročilí s doprovodem, cca 60 min) + min 5 ks profi upomínkových fotografií v digitální podobě. Platnost do 9/2020

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit

900 Kč Individuální fotografování v exteriéru

Tato odměna obsahuje poukaz na zimní / jarní focení s koňmi, v období mezi 10/2019 do 3/2020. Zahrnuje dopravu do 50 km od Mladé Boleslavi, hodinu focení a výstup 10 ks upravených fotografií v plném rozlišení, bez vodoznaku (v digitální podobě).

Počet dostupných odměn: 4/5

Nelze podpořit

1 200 Kč Individuální fotografování tréninku či závodů

Tato odměna obsahuje poukaz na skokové focení, v období mezi 5/2020 do 9/2020. Zahrnuje dopravu do 50 km od Mladé Boleslavi, hodinové focení tréninku nebo jeden závodní den.

Výstupem tréninkové hodiny bude 20 ks upravených fotografií v plném rozlišení, bez vodoznaku (v digitální podobě), dle vlastního výběru.

Zavodní balíček bude obsahovat momentky z příprav před startem, opracoviště, kolbiště, dekorování.
Závodní balíček bude možné rozdělit na 10+10 fotografií. Prvních 10 ks z předem domluveného závodního focení, zbylých 10 ks fotografií v průběhu sezóny 2020.

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit

1 300 Kč Zážitkové odpoledne u koní

Tato odměna obsahuje zážitkové odpoledne pro děti (do 75kg). To se skládá z vyjížďky na poníku s vodičem (cca 30 min), dále indiánské malování na obličej i koně a následně profi indiánské focení. Každý účastník dostane minimálně 5 ks fotografií v digitální podobě, táborové hry, opékání buřtů. Výběr bude ze 2 zářijových termínů.

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit

2 500 Kč Partnerský balíček

V rámci této odměny nabízíme vyvěšení banneru v místě konání akce, zveřejnění loga na plakátech, oficiálním webu, Facebookových stránkách + vyhlašování v rámci finálového kola. Možnost pojmenování jedné ze 4 soutěží v rámci seriálu jménem partnera. A dále osobní účast na akci, včetně občerstvení a možnost dekorování vítěze dané soutěže.

Počet dostupných odměn: 2/4

Nelze podpořit