Startovač - financování projektů

Finále Peta Cupu 2019 - crowfunding kampaň

Novinky - Finále Peta Cupu 2019

Finálové kolo skokového hobby seriálu pro děti a juniory, ve kterém zároveň proběhne vyhlášení celkových vítězů 3 věkových kategorií.

Ostatní

Jdeme do finále!

POSLEDNÍ ŠANCE- již jen do sobotní 8. hodiny ranní máte možnost zakoupit zvýhodněné dárkové poukazy pro sebe či své blízké. Děkujeme za podporu a těšíme se na Vás! Jdeme do finále! Obrázek

JEDEME DO FINÁLE PROJEKTU!

Děkujeme všem našim fanouškům a příznivcům, kteří nám přispěli formou STARTOVAČE!

Obrovskou zásluhu NA ÚSPĚŠNOSTI projektu mají i společnosti DAHA-REAL a YESBECK, které se staly hlavními partnery finálových soutěží.

Peníze budou použity na zdokonalení organizace a na ceny doprovodného programu finálového kola, jakými jsou dobročinná Jízda zručnosti koňmo / Jízda zručnosti na zádech a Křížkový parkur (dle podmínek čjf).

Dále si dovoluji upozornit, že výše dvě vypsané doprovodné soutěže ještě svého hlavního partnera hledají. Do sobotní 8. hodiny ranní se ještě k nám můžete připojit.

Ještě jednou moc děkuji všem!

Dopřejte svým dětem se stát na jeden den indiánem či indiánkou, profi fotky na památku. Zážitkové odpoledne u koní Obrázek

Tato odměna obsahuje zážitkové odpoledne pro děti (od cca 14h - 20h).

To se skládá z vyjížďky na koni po okolí i s vodičem (cca 30 min), zkušenější samostatně s doprovodem, dále indiánské malování na obličej i koně, zaplétání hřívy i osacu a následně profi indiánské focení s koňmi, táborové hry, opékání buřtů.
Termíny budou 2, vypsané na září (dle počasí).

Fotografie ilustrační.
Pozn.: V případě nepřízně zářijového počasí je možnost vyměnit za vánoční focení.

Dopřejte svým dětem, poslední prázdninovou sobotu, zážitek na koňském hřbetu a získejte památeční flot jako opravdoví závodníci. Start s garancí flotu můžete získat zde v odměnách. Dárek pro účastníky Jízdy zurčnosti Obrázek

Díky dalším skvělým partnerům tohoto projektu můžeme s potěšením oznámit, že budou do Jízdy zručnosti a Křížkového parkuru věnovány památeční floty. V Jízdě zručnosti tak účastníci získají mimo sladkostí, získaných během překonávání trasy, i čokoládky, magnetky, samolepky, balonky a jiné upomínkové předměty, ale HLAVNĚ...Starty získané prostřednictvím Odměny budou mít garanci flotů. Neváhejte věnujte poukaz na start dětem jako dárek před nástupem do školy.

V případě nepřízně počasí jsme schopni zajistit náhradní termín pro konání Jízdy zručnosti.
Děkuji za pozornost a těšíme se na Vaši účast.

Ukázka flotů, které budou moci získat holčičky :)