Finále Peta Cupu 2019 - crowfunding kampaň

Finále Peta Cupu 2019

Finálové kolo skokového hobby seriálu pro děti a juniory, ve kterém zároveň proběhne vyhlášení celkových vítězů 3 věkových kategorií.

Ostatní
Finále Peta Cupu 2019

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Peta Cup 2019 - 1. ročník skokového hobby seriálu pro děti a juniory


Tento projekt se zaměřil na podporu jezdeckého sportu u dětí a juniorů, jednotlivá místa konání všech kol jsou letošní rok v rámci středočeského kraje. Všechna kola jsou v souladu s pravidly České jezdecké federace. Výška parkurů je rozdělena na jednotlivé soutěže od 50 do 80 cm.

Naším hlavním cílem je předávat zkušenosti a motivaci i začínajícím a mladším jezdcům, kteří na klasických hobby závodech musí stát proti starším a zkušeným matadorům.

Proto bude finálové kolo výjimečné právě v tom, že celkové výsledky budou rozděleny do 3 věkových kategorií. Budeme mít tak 3 vítěze (ze 3 kategorií) seriálu.   
 A to následujícím způsobem:

1. kategorií jsou jezdci na pony (8-12 let), dle platných pravidel čjf (roky narození 2007-2011)
2. kategoríí jsou starší jezdci (13-14 let), možno na pony i velkých koních (roky nar. 2005-2006)
3. kategorií jsou junioři (15-18 let), možno na pony i velkých koních (roky narození 2001-2004)


Každá jednotlivá soutěž bude vyhodnocena a odekorována zvlášť, v rámci celého startovního pole. Tzn. účastníky dekorování budou jezdci rokem narození 2001-2011, kde získají floty, ceny a body do seriálu dle umístění. Finálové kolo nabízí dvojnásobný počet dobrých bodů do celkového hodnocení. Šanci budou mít tak i jezdci, kteří se neúčastnili všech předchozích kol nebo se přijedou účastnit poprvé. 


Po odjetí poslední soutěže na stupni obtížnosti  "80 cm", kde budou uděleny dobré body, proběhne rozřazení dle kategorií a vyhlášení celkových vítězů a umístěných do 6. místa pro letošní rok 2019 (v rámci bezpečnosti pro každou kategorii zvlášť).


Budeme velice rádi, když se k nám připojíte a podpoříte naše mladé účastíky podporou toho finálového dne :)

Předem všem děkujeme za Vaši podporu a srdečně Vás zveme k účasti, a to poslední prázdninovou sobotu 31.8.2019 v areálu JK Horky nad Jizerou (vedle fotbalového hřiště, před Hospodou u Máchala).

V místě konání bude připravena i soutěž "Jízda zručnosti na zádech rodičů".
Každý z účastníků si odenese drobný upomínkový předmět za svou účast.


Zahájení první soutěže dne proběhne v 9:00 hodin.


Těšíme se na Vás! Tým Peta.cz

Poznámka k odměnám:
Ukázka hrnečků pro letošní ročník


Co si o tomto projektu myslíte?