Startovač - financování projektů

PĚT TUCTŮ ČOMBEHO - crowfunding kampaň

Novinky - PĚT TUCTŮ ČOMBEHO

Filmový dokument o jedné z nejvýraznějších osobností hudební scény u nás, špičkového kytaristy, hudebního skladatele. U příležitosti Michalových "60"!

Film & Video
... a Vám patří náš dík!

Dnes bychom chtěli za celý náš tým poděkovat za výrazný posun k hranici 50%. Těší nás jakákoli podpora - a množství Vás startérů, kteří jste vyjádřili projektu důvěru, je pro nás současně silně zavazující.

Intenzívně pracujeme na přípravách dokončovacích prací. Jsou naplánovány termíny dotáček - příští týden navštívíme Michala Pavlíčka v "sídle" Na Kloboučku, kde tvoří i odpočívá, chystáme se na křest CD Richarda Müllera, na kterém Michal zhudebnil texty Michala Horáčka a jeden den budeme věnovat vzpomínkám na dobu, která významně ovlivnila jeho hudební směřování...

Za velmi pozitivní považujeme dnešní schůzku s vedením Filmového centra České televize o možnostech spolupráce, jejichž konkrétní podoba bude předmětem dalších jednání.

Je zcela evidentní, že naše práce už začíná houstnout. Když se totiž podíváme do kalendáře - březen už je nedaleko...

Šiřte, sdílejte!

Děkují Mejla Doležal a Jirka Klenka

... pro "filmové fandy"

Přátelé, kamarádi, příznivci dobré muziky a dobrých filmů, zdravíme Vás!

Rádi bychom Vám opět poděkovali za šíření našeho společného projektu mezi své přátele a dosavadní podporu! Jsme si vědomi, že je před námi ještě dlouhá cesta (i když už jen 8 dní), kterou musíme zvládnout, abychom dosáhli kýženého cíle. 26% z cílové částky je zatím docela málo. Ale v našich aktivitách neustáváme a jedeme dál!

Nabídku odměn jsme rozšířili o další a nazvali jsme ji FILMOVÝ VANDA v hodnotě 1.000 kč. Odměna obsahuje volný vstup na filmovou premiéru pro 2 osoby, k tomu USB flashdisk s naším filmem v designu Michalovy oblíbené kytary a poděkujeme v závěrečných titulcích filmu.

Držme si palce!

Mejla Doležal a Jirka Klenka - za celý realizační tým

Sdílejte kde můžete - pomůžete tak projektu, který máte rádi!

Milí Startéři, kamarádi, příznivci Michala Pavlíčka...

Děkujeme za dosud projevenou podporu. Hodně to pro nás znamená. Naším cílem je oslovit co největší okruh fandů, kteří nás podpoří nejen psychicky, ale i drobnou či větší finanční částkou. Nechceme to "zadarmo" - připraveny jsou hodnotné odměny! A v některých případech můžeme společně prožít i zážitek ze sledování filmu (anebo každý sám v klidu domova). Bylo by fajn, kdyby náš film vznikl - a to i s Vaší další pomocí. Od vysněného cíle nejsme daleko...

Rádi bychom Vás požádali o sdílení a oslovení i Vašich přátel a kamarádů, mezi nimiž se jistě najdou i příznivci dobré muziky a dobrých filmů.

Věříme, že to společně dáme! Pojďme do toho! Děkujeme!

Mejla Doležal a Jirka Klenka - za celý realizační tým