Startovač - financování projektů

PĚT TUCTŮ ČOMBEHO - crowfunding kampaň

Novinky - PĚT TUCTŮ ČOMBEHO

Filmový dokument o jedné z nejvýraznějších osobností hudební scény u nás, špičkového kytaristy, hudebního skladatele. U příležitosti Michalových "60"!

Film & Video

Odměny...

... k Vám putují v několika etapách...

Ahoj všem!

Práce na finalizaci televizní verze našeho filmu vrcholí. Zkraje příštího týdne bychom měli mít hotový střih a budeme připravovat export dat pro zvukový mix. A to je signál pro ty z Vás, kterí získali odměnu - "návštěvu zvukového studia". Její termín z původně planovaného 1.-3. února jsme bohužel museli z technických důvodů přesunout až na víkend 6. a 7. února. Doufám, že to Vám - odměněným Startérům - příliš nezkomplikuje život... Budu Vás ještě osobně obesílat mailem, abychom si upřesnili datum a čas návštěvy.

Lístky na narozeninový "Čombeho" koncert 17.2. ve Fóru Karlín jsou už rozeslány. Prosím - pokud někomu ještě lístky nepřišly, dejte mi to vědět - ideálně na mail (dolezal@mildproduction.com). Ale podle avíza z pošty by vše mělo být doručeno.

Trsátka, trička, plakáty a USB jsou objednány - jakmile přijdou, budeme Vás informovat a začneme rozesílat. Předpokládáme, že už jste netrpěliví, ale máme toho okolo filmu hodně k zařizování, tak ještě vydržte.

Současně s dokončením filmu řešíme práva k užití hudby, archivů, klipů, záběrů z koncertů a také "osobnostní práva" účinkujících... Je to zdlouhavé a ne úplně jednoduché...

Termín vysílání "televizní verze" filmu je 13. února od 21:15 na ČT art. Tak doufáme, že budete sledovat.

Koncem února pak začneme připravovat verzi o 20 minut delší, která bychom rádi prezentovali na festivalech a půjde na USB, DVD (v kompletu 5CD+1DVD od Supraphonu)...

Držte nám palce a Vám přejeme krásné "jarní" dny...

Mejla Doležal a Jirka Klenka 

Přejeme Vám šťastný vstup do Nového roku, pevní zdraví, hodně přátel, lásku, dobrou nálada a spoustu splněných snů!

Ano - jedním z těch splněných snů je realizace filmového dokumentu o významné osobnosti naší hudební scény, o skvělém muzikantovi a skladateli. Jsme moc rádi, nám pomáháte dát film do světa.

Práce na dokumentu je nevídaně. Materiálu mnoho, stejně tak jako témat - ne vše se do filmu vejde. Vybíráme, zvařujeme, kombinujeme... Potýkáme i s problémem nedostatku některých záběrů (protože je na ně právní emabargo...) - hledáme další možnosti. Jedná se třeba o koncerty Pražského výběru z z období jejich posledního návratu v roce 2012. Hledáme záběry z některého z "festivalových" koncertů v roce 2013. Kdyby třeba někdo z Vás o něčem věděl, budeme rádi, když nám dáte vědět...

Před námi je ještě téměř jeden a půl měsíce práce na "televizní" verzi a pak ještě pár dnů na verzi "festivalové"... O tom Vás budeme ještě samozřejmě informovat.

Mějte se skvěle a v příštím roce AHOJ!

Zdraví Mejla Doležal a Jirka Klenka

Rozdáváme první odměny!

Pro ty z Vás, kterým za Vaši podporu náleží vstupenky na "Čombeho narozeninový jam session", který se koná 17.2.2016 ve Foru Harlín v Praze, máme dobrou zprávu! Lupeny už jsou k dispozici! Předat Vám je mohu buď osobně nebo přes mé kolegy v Praze, případně poslat poštou. Prosím - kontaktujte mne na tel.: 602 626 474 nebo mailem: dolezal@mildproduction.com.

Pokud jste získali "návštěvu studia" a chcete ji třeba "darovat" - mohu Vám připravit "voucher"... Termíny jsou zatím předběžně - podle harmonogramu výroby - stanoveny na 1.-3. února pro TV verzi filmu, případně koncem února pro "festivalovou" delší verzi. O tom Vás budu ještě informovat.

Klidně mi pište - ať Vám můžeme vyjít vstříc.

Další odměny průběžně připravujeme...

Mějte se skvěle a díky!

Mejla Doležal