Pedofil - crowfunding kampaň

Novinky - Pedofil

Bylo jí 14 let když zemřela. Pomozte mi vydat knihu o mladé dívce a o bestiích, které zavinily její smrt a nebyly do dnešního dne potrestány.

Knihy

Trocha historie.

Tak toto máme i u nás.

Moje poklona.

Vše pomalu končí ale takových lidí, jako tato paní, je jako šafránu.

V podstatě k tomu není co dodat. Paní Kolářová to trefila přesně.

email_m.jpg

Přidávám přepis protože obrázen není moc čitelný.

My Češi jsme zvláštní národ. Rádi vše hodnotíme a kritizujeme, ale též rádi zůstáváme v anonymitě. Někdo ze studu, jiný si chce chránit své soukromí. Obzvlášť, jde li o citlivé téma, zůstáváme raději stranou.

       Kniha Pedofil (či názor na tuto knihu) vystihuje tyto naše vlastnosti. Příběh je napsaný podle skutečné události a právě to, že děj ani postavy nejsou fiktivní, spoustě lidem brání se k ní hlásit. Důvodem je nejspíš to, že téma „Zneužívání dětí“ je pro většinu z nás vnitřně nepochopitelné, velmi vážné a bolavé, bohužel se však takovéto věci stále dějí.

       Jsem možná jedním z těch drobných střípků, jejichž celek tvoří celou knihu a proto autorovi děkuji za důvěru, kterou ve mně vložil. O těchto věcech je třeba mluvit a psát, je třeba naslouchat a umět se bránit. Kvůli dalším Pavlínkám své jméno autorovi dovoluji zveřejnit.

p1b.png

Poslední dvě věty napsala ve svých 14ti letech.

 

 

 

Děkuji.

Chci poděkovat prvním čtyřem. Děkuji. Obrázek

Děkuji prvním čtyřem dárcům za jejich pomoc i snahu, dojít do cíle s úspěchem. Nicméně nevím jak odeslat něco osobě, uvedené jako anonym. Ale i tak Vám ještě jednou děkuji, že jste vystoupili, byť anonymně, z řady a rozhodli se podpořit projekt s tak pálivým názvem.

pdst.png