Pedofil | crowdfunding kampaň

Pedofil

Bylo jí 14 let když zemřela. Pomozte mi vydat knihu o mladé dívce a o bestiích, které zavinily její smrt a nebyly do dnešního dne potrestány.

Knihy

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Kniha je napsaná podle skutečného příběhu. Udál se v jednom městě v okrese Frýdek-Místek v období let 1991 - 1993 kdy byla, policistou a soudcem, pohlavně zneužívána dvanáctiletá dívka. Hlavní postavy v knize jsou policista, soudce, já, můj kolega a dvanáctiletá dívka Pavlínka. Dlouho jsem otálel s vydáním knihy. Prvním důvodem bylo promlčení trestného činu, kterého jsem se tenkrát dopustil tím, že jsem těžce postřelil člověka zbraní, kterou jsem držel nelegálně. Nedošlo k tomu nešťastnou náhodou. Byl to záměr a já toho člověka málem zastřelil. Druhým důvodem byli ti dva. První policista a druhý soudce. V té době nebylo lehké jít a postavit se proti tomuto zvěrstvu.

 Do dnešního dne nebyl nikdo potrestán.

gang-rape2.png

 

 K čemu budou použity peníze.

Finance budou použity na grafické zpracování knihy, sazbu a vše potřebné k vlastnímu tisku.           40 000,-Kč vlastní tisk. Kniha bude mít pevnou vazbu, formát A5, má 250 stran kde další přibudou díky Vám, kteří budete uvedeni v knize. Dost tisíc příjde na poštovné. Náklady na poštovné se budou pohybovat kolem 25.000,-Kč v případě čtyřset startérů. Do toho kniha ve formátu EPUB a jsem na nule. Ta pošta je čím dál tím dražší a služby čím dál tím horší. 

 

Proč podpořit tento projekt.

 1. Pomůžete lidem a světu říct, čeho byli schopni někteří jedinci v uniformách a talárech. 
 2. Pomůžete mně, psychicky se vyrovnat s tímto zážitkem. 
 3. Uděláte prostě dobrou věc když pomůžete této věci na světlo.
 4. Budete nápomocni tomu, že se o Pavlínce lidé dozví a poznají jaká byla.
 5. Pokud máte děti tak je milujete. Jako dárce dostanete knihu, kdy po jejím přečtení budete své děti milovat ještě víc a ve skrytu duše budete děkovat bohu, že nemusejí prožívat žádné peklo.

 

Proč píši a jak.

Psaní mě uklidňuje a naplňuje. Jsem rád, když se mohu s lidmi podělit o své pocity. Kamarád mi nedávno řekl. "Připrav se na to, že Tě brzy začnou porovnávat s Charlesem Bukowskim." Přiznám se, že jsem ho neznal. Dostalo se mi vysvětlení, že můj styl je strašně moc podobný stylu Bukowského. Mám rád totiž slang a píši hodně expresivně. Mně to ale vůbec nevadí. Prostě píši tak jak mezi sebou lidé mluví. Dokonce i takové čárky dávám tam, kde chci aby byly, a kde je já považuji za důležité. Potom už záleží pouze na čtenáři jestli chce pochopit můj záměr a úmysl, nebo jestli chce dávat přednost uniformní gramatice.

 

Proč chci tuto knihu vydat.

Já Pavlínku miloval. Miloval jsem ji za to, jaká bylá milá, bezprostřední, živá, šikovná prostě jedinečná. Byla strašně chytrá a já ji několikrát říkal, že z ní nebude žádná doktorka ale vědec a že jednou ona najde lék na rakovinu. Strašně se mi tenkrát vždycky smála. Jednou tak sedím venku na terase a přemýšlím o budoucnosti. Z ničeno nic cítím jak mi po tvářích stékají slzy. Hledám po kapsách kapesník a najednou za sebou uslyším hlas který říká "A od kdy ty brečíš Viliamko? Já Tě mám pořád ráda." Viliamko mi říkala pouze ona. Byl to Pavlínky hlas, ten se nedá zapomenout. V šoku a s mrazením v zádech jsem se bleskurychle otočil. Byl jsem tam ale sám. Nikdo za mnou nestál. Halucinace? Nevím. Nikdy jsem je neměl.

Jsem ateista a agnostik v jednom. Nevěřím na pitomy báchorky které nikdo nikdy neprokázal. Toto se mnou ale pořádně zacloumalo. Možná vím, že se tam s ní sejdu. Že ona o mě ví. Možná. Dlužím jí to a třeba mě chtěla jen popohnat k tomu, ať se rozhodnu a tu knihu vydám. A já se rozhodl.

 

Ukázka z knihy.

1.jpg

 

2.jpg

3.jpg

4.jpg

 

 

Když kampaň dosáhne  částky 70 000,- Kč tak je kniha na světě. Udělám maximum pro to, aby jste knihu dostali ještě před vánočními svátky. Pokud se chcete na cokoliv zeptat, pošlete mi email. Zpravidla odpovídám do 3 hodin, někdy i obratem.

viliam.ondrejka@gmail.com

No a co když se cílová částka nevybere? Kniha se nevytiskne a Vaše peníze dostanete do halíře všechny zpět. Startovač Vám je všechny vrátí.

 

Děkuji, Viliam Ondrejka.

pdst.png

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?

 • Splněno 4 300 Kč (6 %)
 • 6 %
 • 70 000 Kč požadováno
 • již skončilo
 • Nelze podpořit
 • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Viliam Ondrejka - obrázek
 • projekt od Viliam Ondrejka
 • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

PDF

Kniha ve formátu pdf kterou Vám zašlu emailem s poděkováním.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
150 Kč

EPUB

Kniha ve formátu epub pro elektronické čtečky knih + děkovný email který Vám pošlu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
400 Kč

Výtisk knihy

Fyzický výtisk knihy zaslaný na Vaši adresu. (Neplatíte žádné poštovné ani balné.)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
600 Kč

Výtisk knihy s podpisem autora

Fyzický výtisk knihy zaslaný na Vaši adresu. Knihu Vám podepíši. (Neplatíte žádné poštovné ani balné.)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 100 Kč

Výtisk knihy s podpisem autora a věnováním

Výtisk knihy Vám na Vaši adresu pošlu. Knihu Vám podepíši a v knize bude mnou napsáno věnování a poděkování přímo Vám. (Neplatíte žádné poštovné ani balné.)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
3 000 Kč

Budete součástí této knihy!

Nejenže Vám pošlu podepsanou knihu i s věnováním, ale přímo v knize, v jejím závěru, budete jmenovitě uvedeni v závěrečném poděkování. (Neplatíte žádné poštovné ani balné.)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
5 000 Kč

Pojďte do toho se mnou!

Pokud Vás obsah knihy chytl za srdce, pojďte do toho se mnou. V knize bude otištěna vaše fotografie a dostanete prostor na reklamu nebo Vaše vyjádření. Dám Vám k dispozici celou stranu A5 v závěru knihy.
A pochopitelně Vám knihu podepíši a připíši věnování pro Vás.
(Neplatíte žádné poštovné ani balné.)

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
10 000 Kč

Osobní přístup!

Toto je vysoká částka. Pokud se rozhodnete takto přispět, musíme se vidět a poznat. Osobně Vám přivezu knihu a na místě Vám ji podepíši. Uděláme si na sebe čas a popovídáme si o všem co Vás bude zajímat. Ne jenom o knize ale třeba i o tom, co máte rádi, co Vás trápí nebo co se Vám v životě podařilo. V případě rozhlasových nebo TV interview Vás pozvu a budete se moci vyjádřit k tomu, proč jste se takto rozhodli. A nezapomeňte na to, že v knize budete uvedeni i Vaší fotografií a máte celou stranu A5 pro sebe.

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit