PEBBLE - injektor pro pacienty s RS - crowfunding kampaň

PEBBLE - injektor pro pacienty s RS

Pomozte zmírnit každodenní trable pacientů s roztroušenou sklerózou a přispějte na atestaci a výrobu mého unikátního injektoru.

Technika

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Přišel jsem na to, jak usnadnit život pacientů s roztroušenou sklerózou.

Mé slečně před třemi lety diagnostikovali roztroušenou sklerózu. Dostala injekční léčbu a autoinjektor, který ale provádí vpich injekčních stříkaček extrémně rychle a nešetrně k dlouhodobě namáhané pokožce a podkožnímu tuku (ve kterém se léčivá látka rozkládá). Hledal jsem, ale žádnou alternativu jsem nenašel. Rozhodnul jsem se, že jí vyrobím injektor, který bude zachovávat veškerý komfort toho komerčního, ale rychlost aplikace si bude má Terezka regulovat sama.

Tak vzniknul PEBBLE. Nejen, že se mi podařilo splnit mé cíle, ještě jsem díky jednoduchému designu 3x zkrátil čas použití a PEBBLE je možný používat nejen pro lék COPAXONE, pro který byl vyvinut, ale i pro podobnou injekční léčbu.

Terezka ho už používá dva roky a je s ním velmi spokojená. Uznání se mi ale dostalo i od neuroložky v pražské nemocnici na Vinohradech, která řekla, že je to senzační. To byl impuls, který mě utvrdil v tom, že můžu pomoci i ostatním. 

Vybrané peníze využiji na atestaci PEBBLE, která bude zřejmě trvat minimálně rok, jak tomu bývá s byrokracií. Zbytek financí použiji na výrobu množství forem pro odlévání PEBBLE (jedna forma znamená jeden vyrobený PEBBLE denně). Čím více forem, tím rychleji se budou vyrábět a rozesílat vaše odměny:) Díky!

P.S. Bohužel není možné vás odměňovat PEBBLY bez atestace, ačkoli bych pro tyto účely velmi rád vyrobil takovou řadu. Právo je právo:/

Zde jsou ukázky odměn;)

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?