PEBBLE - injektor pro pacienty s RS | crowdfunding kampaň

PEBBLE - injektor pro pacienty s RS

Pomozte zmírnit každodenní trable pacientů s roztroušenou sklerózou a přispějte na atestaci a výrobu mého unikátního injektoru.

Technika

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Přišel jsem na to, jak usnadnit život pacientů s roztroušenou sklerózou.

Mé slečně před třemi lety diagnostikovali roztroušenou sklerózu. Dostala injekční léčbu a autoinjektor, který ale provádí vpich injekčních stříkaček extrémně rychle a nešetrně k dlouhodobě namáhané pokožce a podkožnímu tuku (ve kterém se léčivá látka rozkládá). Hledal jsem, ale žádnou alternativu jsem nenašel. Rozhodnul jsem se, že jí vyrobím injektor, který bude zachovávat veškerý komfort toho komerčního, ale rychlost aplikace si bude má Terezka regulovat sama.

Tak vzniknul PEBBLE. Nejen, že se mi podařilo splnit mé cíle, ještě jsem díky jednoduchému designu 3x zkrátil čas použití a PEBBLE je možný používat nejen pro lék COPAXONE, pro který byl vyvinut, ale i pro podobnou injekční léčbu.

Terezka ho už používá dva roky a je s ním velmi spokojená. Uznání se mi ale dostalo i od neuroložky v pražské nemocnici na Vinohradech, která řekla, že je to senzační. To byl impuls, který mě utvrdil v tom, že můžu pomoci i ostatním. 

Vybrané peníze využiji na atestaci PEBBLE, která bude zřejmě trvat minimálně rok, jak tomu bývá s byrokracií. Zbytek financí použiji na výrobu množství forem pro odlévání PEBBLE (jedna forma znamená jeden vyrobený PEBBLE denně). Čím více forem, tím rychleji se budou vyrábět a rozesílat vaše odměny:) Díky!

P.S. Bohužel není možné vás odměňovat PEBBLY bez atestace, ačkoli bych pro tyto účely velmi rád vyrobil takovou řadu. Právo je právo:/

Zde jsou ukázky odměn;)

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 111 179 Kč (111 %)
  • 111 %
  • 100 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 223 Startérů

Autor projektu

pavlatoar - obrázek
  • projekt od pavlatoar
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

300 Kč

jsem fanoušek a prostě chci PEBBLE podpořit

Dobrý pocit :)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
400 Kč

švihácký sestřih v mém kadeřnictví kučery

Ano, i stříhám vlasy:)
Ostříhám vás u sebe doma na terase s výhledem na pražský hrad a Petřín;)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
700 Kč

Originální tričko

Projekt se vám líbí, rádi byste přispěli větší částkou? Tohle je možnost pro vás. Dostanete krásné tričko, které pro tento účel navrhnu. Nezapomeňte si napsat svou velikost;)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Obrázek "bouře 1"

Jedna mimořádně vyvedená scéna z mého chystaného komiksu. Dynamický výjev abnormálního meteoroligckého jevu z ptačí perspektivy. Formát A3

Počet dostupných odměn: 4/15

Nelze podpořit
1 000 Kč

Obrázek "bouře 2"

Jedna mimořádně vyvedená scéna z mého chystaného komiksu. Dynamický výjev abnormálního meteoroligckého jevu z ptačí perspektivy. Formát A3

Počet dostupných odměn: 9/15

Nelze podpořit
5 000 Kč

Podepsané DVD s video-artem z mé dílny

Máte rádi umění? A co video art? Co takhle podepsané DVD s řadou mých originálních počinů:)?

Počet dostupných odměn: 12/15

Nelze podpořit
10 000 Kč

Podepsaná grafika "procitnutí"

Zřejmě jste můj velký fanda:) To je fantastické! Mám pro vás jeden jediný mnou vyrobený grafický list o rozměrech cca 50x50cm.

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit