Pearl dělá módu bez předsudků | crowdfunding kampaň

Pearl dělá módu bez předsudků

Rozhodla jsem se bojovat proti předsudkům v módě! Připravuji proto prezentaci svých modelů, které budou předvádět krásné ženy všech věků a velikostí.

Umění

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Kdyby tak móda odhodila předsudky...

Právě pracuji na mini kolekci o osmi modelech vyrobených z látek šetrných k přírodě, kterou předvedou modelky různých věkových skupin, výšek a velikostí. Součástí bude i unikátní hudba a choreografie. A to všechno proto, že se chci dostat na vysokou školu a pokračovat v cestě za svým snem. Čeká mě ještě spousta práce, ale chci ji dělat od začátku jinak, než je běžné. Už se prostě nemůžu dívat na třináctileté třicetikilové modelky, na uzavřenost módního světa a na to, jak neřešíme, odkud naše látky pochází a za jakých podmínek je kdo vyrobil.

Podívejte se, jak vypadala minulá přehlídka. 

A na co využiji vybrané příspěvky?

Skoro celá částka poputuje na látky a galanterii, zbytek prostředků zajistí nájem prostoru prezentace, osvětlení, vypůjčení židlí, hudbu a náklady spojené s líčením a přípravou modelek. Většina kreativního týmu podílejícího se na projektu včetně modelek nepožaduje honorář, protože  jejich hlavní motivací je podílet se na tvoření módy bez předsudků. Za to jim moc děkuji, bez nich by to nešlo.

Jak to všechno začalo a kdo vlastně jsem?

Když mi bylo patnáct, rozhodla jsem se, že chci být návrhářka. Já vím, zní to jako klišé, ale já se rozhodla za tím jít a dát do toho všechno. Proto jsem ke studiu gymnázia přidala ještě střední průmyslovou školu oděvní. Minulý rok jsem odmaturovala na gymnáziu a letos mě čeká maturita odborná. Takže teď stojím před výběrovými řízeními na vysoké školy, a tak jsem se rozhodla udělat novou prezentaci svých modelů a doplnit si portfolio.

_MG_4051.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 29 000 Kč (100 %)
  • 100 %
  • 29 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 21 Startérů

Autor projektu

Pearl - obrázek
  • projekt od Pearl
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Sponzor projektu

Podpořte můj projekt a budete uvedeni jako sponzoři akce přímo na prezentaci modelů.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
200 Kč

Náramek, límeček nebo motýlek

Můžete si vybrat, jestli ode mě chcete vyrobit náramek, ušít límeček či motýlek. Napište mi, jaký máte styl a vymyslíme pro vás doplněk přímo na míru!

Počet dostupných odměn: 21/30

Nelze podpořit
500 Kč

Místo na prezentaci modelů

Získejte místo na prezentaci, aby ani jeden model neunikl vašemu oku!

Počet dostupných odměn: 9/10

Nelze podpořit
1 000 Kč

Tričko Pearl

Startér od nás dostane tričko s Pearl logem a citátem proti předsudkům.

Počet dostupných odměn: 8/10

Nelze podpořit
2 000 Kč

Poznejte tým Pearl

Stravte s námi příjemné odpoledne a poznejte osobně kreativní tým Pearl. Podívejte se, jak vzniká kolekce a zajděte s námi na kávu či víno. Těšíme se, až vás poznáme.

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit
5 000 Kč

Model z minulé kolekce "Bez předsudků"

Vyberte si jeden model z minulé kolekce „Bez předsudků“ (vybírejte na www.pearlfashiondesigner.com). V nabídce je body, sukně, šaty, halenka nebo kalhoty.

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit
8 000 Kč

Model na míru

Chcete mít doma ve skříni originální kousek navržený mnou? Například dámské šaty nebo pánskou košili se podle nás vyplatí mít ušité na míru.

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit
10 000 Kč

Partner projektu

Staňte se partnerem projektu a podpořte tak módu bez předsudků! Na prezentaci modelů je samozřejmostí vaše místo v první řadě a uvedení mezi naše partnery včetně možnosti zviditelnění loga. Navíc můžeme celou prezentaci zopakovat na vaší firemní či rodinné akci.

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit