Pearl dělá módu bez předsudků - crowfunding kampaň

Pearl dělá módu bez předsudků

Rozhodla jsem se bojovat proti předsudkům v módě! Připravuji proto prezentaci svých modelů, které budou předvádět krásné ženy všech věků a velikostí.

Umění

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Kdyby tak móda odhodila předsudky...

Právě pracuji na mini kolekci o osmi modelech vyrobených z látek šetrných k přírodě, kterou předvedou modelky různých věkových skupin, výšek a velikostí. Součástí bude i unikátní hudba a choreografie. A to všechno proto, že se chci dostat na vysokou školu a pokračovat v cestě za svým snem. Čeká mě ještě spousta práce, ale chci ji dělat od začátku jinak, než je běžné. Už se prostě nemůžu dívat na třináctileté třicetikilové modelky, na uzavřenost módního světa a na to, jak neřešíme, odkud naše látky pochází a za jakých podmínek je kdo vyrobil.

Podívejte se, jak vypadala minulá přehlídka. 

A na co využiji vybrané příspěvky?

Skoro celá částka poputuje na látky a galanterii, zbytek prostředků zajistí nájem prostoru prezentace, osvětlení, vypůjčení židlí, hudbu a náklady spojené s líčením a přípravou modelek. Většina kreativního týmu podílejícího se na projektu včetně modelek nepožaduje honorář, protože  jejich hlavní motivací je podílet se na tvoření módy bez předsudků. Za to jim moc děkuji, bez nich by to nešlo.

Jak to všechno začalo a kdo vlastně jsem?

Když mi bylo patnáct, rozhodla jsem se, že chci být návrhářka. Já vím, zní to jako klišé, ale já se rozhodla za tím jít a dát do toho všechno. Proto jsem ke studiu gymnázia přidala ještě střední průmyslovou školu oděvní. Minulý rok jsem odmaturovala na gymnáziu a letos mě čeká maturita odborná. Takže teď stojím před výběrovými řízeními na vysoké školy, a tak jsem se rozhodla udělat novou prezentaci svých modelů a doplnit si portfolio.

_MG_4051.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?