_ME_9286.jpg

Pavel Čadek - Cellofolk (1. album) Hudba

Jsem violoncellista a písničkář, který by rád vydal své první album. Pomůžete zrodu cello-folku? :)

Pavel Čadek - Cellofolk (1. album)

Vybráno81 195 Kč(162 %)

162 %
50 000 Kčpožadováno
125startérů
Podpořit projektZobrazit odměny

UPDATE!

Protože jste skvělí a částka se vybrala za méně než týden, přidávám další bonusové cíle!

50 000 - natočení ve studiu

80 000 - výroba a grafika

100 000 - honoráře pro muzikanty

Moc děkuju, jste nejlepší, snad výsledek nezklame!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dobrý den!

Jmenuju se Pavel Čadek a jsem písničkář, který se doprovází na violoncello. Momentálně čekám, až mě celosvětové encyklopedie oficiálně uznají za zakladatele nového žánru “cellofolk”, což je v podstatě něco mezi Apocalypticou a Nohavicou...

Teď bych rád vydal svou první desku (která se bude jmenovat, jak jinak než, Cellofolk) a mým cílem je pokrýt co největší část nákladů z peněz tady na Startovači.

Písničkářství s violoncellem provozuji už tři roky. Do povědomí mnoha lidí jsem se dostal písní Nelajkla mi status.

Ve svém repertoáru mám ovšem i vážné písně, jako je například tato:

Obecně se snažím psát písně s lehkou dávkou nadsázky a zároveň i s nějakou jednoduchou myšlenkou. Svůj poslední klip jsem například točil s lidmi s Downovým syndromem a trochu si v něm utahuju z problémů nás “zdravých”.

Album Cellofolk bude obsahovat 13 písní, které jsem natočil spolu s akordeonistou Ondřejem Zámečníkem a cajonistou Jakubem Špiříkem a myslím, že se spolupráce celkem povedla. Některé nahrávky už jsem zveřejnil na svém Youtube kanálu:

Zbývá jeden nepatrný detail - všechno to zaplatit a album vydat. Doposud jsem všechny písně tvořil a zveřejňoval na svoje náklady, ale štosy bankovek se postupně tenčí, a tak budu nesmírně vděčný za jakoukoli částku, kterou album podpoříte.

Předem moc děkuju všem, co do toho půjdete se mnou a slibuju, že udělám vše pro to, aby výsledek byl co nejlepší!

 

Váš

    Pavel Čadek

Vybráno81 195 Kč(162 %)

162 %
50 000 Kčpožadováno
125startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuPavel Čadek

Odměny

150 KčŹivý cellofolk

Lístek na brněnský křest, který se uskuteční 30.10. na Leitnerce. Do poznámky kdyžtak uveďte jméno, na které bude lístek vydán.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

200 KčDigitální cellofolk

Digitální verzi alba (ve formátu .wav a .mp3) dostanete do mailu ještě před oficiálním vydáním desky.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

350 KčFyzický cellofolk

Fyzické album s vlastnoručním věnováním v bookletu vám přijde poštou (na požádání můžu zaslat i digitální verzi).

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

600 KčVeršovaný cellofolk

Fyzické album s mou vlastní krátkou veršovanou ódou na vás vám přijde poštou (pokud vás neznám, tak pro tento účel se bude hodit, když pošlete něco o vás - krátký popis či fotku). Vaše jméno bude navíc uvedeno v bookletu mezi poděkováním.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

600 KčSkřípando grando

Hodinová lekce cellofolku poskytnutá přímo mnou, a to v Brně u mě (podávaná italská káva je samozřejmostí), nebo po domluvě případně jinde (občas jezdím třeba i do Prahy)...koneckonců, lekce nemusí být nutně praktická (prostě můžeme třeba jen na pivo).

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 500 KčPřísně tajný cellofolk

Veršovaný cellofolk + bonusové tracky TOP SECRET - NEZVEŘEJŇOVAT: například vyřazená Křehká žena, Koláček (první trapnoverze Zase blázen), Klika, Žščřďťň + laskonky z úplných počátků Chtěl bych, Baletka, Slunce padá, Evoluce, Voníš po noci, Ukolébavka... + úplně první písně s textem, když jsem ještě chtěl hrát pop-rock, NAPROSTO TRAPNÉ, NEZVEŘEJŇOVAT POD TRESTEM SMRTI - Anna, Na kole, Láska v algebře + video z koncertu v Café Práh v únoru 2019 (3 kamery, zvuk z mixpultu) - opět prosím nezveřejňovat

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

2 000 KčConcerto grosso

Přijedu vám zahrát na akci, či jen tak domů. Za cestu mimo Brno účtuju 4 Kč/km a vyhrazuju si právo případně odmítnout, pokud by to mělo být, já nevim, třeba nějak zvrácený :)...(ale zkuste to, třeba budu otevřený lecčemu...ehm ehm)

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

6 000 KčConcerto multigrosso

Totéž, co concerto grosso, akorát přijedu s celou Úcellovou skupinou.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

8 000 KčOsobní cellofolk

Fyzický cellofolk + poděkování v bookletu + napíšu a natočím vám píseň! Představuju si to tak, že mi buď dáte téma, nebo příběh, či cokoli jiného, co chcete ztextovat a zhudebnit. Můžeme za tímto účelem zajít na pivo a trochu to doklepnout. Délka písně bude minimálně 2 minuty, natočím to v profi studiu, a pokud to bude hit, tak to budu hrát i na koncertech! Jen si teda vyhrazuju právo odmítnout nějaká témata v rozporu s mojí čistou duší (ale to se asi nestane :)).

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

10 000 KčMecenáš cellofolku

2x fyzický cellofolk + vaše jméno, či logo vaší firmy bude (pokud si přejete) uvedeno mezi oficiálními sponzory v bookletu alba, na úvodní stránce facebooku (po nějaký čas) a pokud si dodáte nějaký banner, může být přítomen na koncertech (po nějaký čas). Detaily případně doladíme.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná