Startovač - financování projektů

Pavel a jeho Debutové album "Momenty". - crowfunding kampaň

Novinky - Pavel a jeho Debutové album "Momenty".

Jsem písničkář, který by hudbou rád dostal lidi do pohody, proto budu moc šťastný, když mi pomůžete v produkci mého prvního autorského alba "Momenty".

Hudba

Necelé 4 dny do konce projektu ! Buďte se mnou až do konce ! :)

Ahoj a dobrý předvíkendový večer všem. Už zbývají pouze 4 dny do konce a do cílové částky chybí jen malinkej kousíček, proto jsem vytvořil SPECIÁLNÍ V.I.P EDICI, kterou najdete mezi odměnami :) Budu moc rád, když budete při týhle cílový rovince se mnou a ještě mne jakkoliv podpoříte. Ze srdce děkuji všem 152 startérům, kteří mě podpořili. Moc si toho vážím a už se nemůžu dočkat, pokud to album vyjde :) Necelé 4 dny do konce projektu ! Buďte  se mnou až do konce ! :) Obrázek

Pokud se částka vybere, mohl bych album vydat ještě před létem, takže jde teď opravdu o hodně a za ty necelé 4 dny se rozhodne, jestli album "Momenty" budu vydávat ještě letos nebo se přesune na dobu neurčitou.

Důležitá věc je ta, že o Velikonocích nefungují banky, proto je lepší platit POUZE KARTOU, aby se do úterý (kdy je konec projektu) peníze přičetly. Když to bude převodem, peníze se přičtou až ve středu a to by bylo bohužel moc pozdě.

Každopádně děkuji moc všem, kteří jste se nějakým způsobem podíleli na tomhle mém hudebním debutovém kroku. Nikdy vám to nezapomenu. Věřte, že se vám to vrátí v podobě srdcového alba, na kterém pracuji už nějaký ten rok :) DĚKUJU !

PŘEJU VÁM KRÁSNÉ VELIKONOCE A MĚJTE SE BOŽSKY :)

Pavel

 

Zpět na výpis