Startovač - financování projektů

Pavel a jeho Debutové album "Momenty". - crowfunding kampaň

Novinky - Pavel a jeho Debutové album "Momenty".

Jsem písničkář, který by hudbou rád dostal lidi do pohody, proto budu moc šťastný, když mi pomůžete v produkci mého prvního autorského alba "Momenty".

Hudba
Přátelé a kamarádi, chtěl bych vám ze srdce moc poděkovat za vaši podporu, protože vám s radostí mohu oznámit, že mé debutové album "Momenty" vyjde letos v květnu/červnu! :) WOW... Mám neskutečnou radost.. Upřímně jsem často váhal a sem tam až nevěřil, že se to může podařit. Občas jsem si říkal: "Ty blázne do čeho to jdeš?! Desky se dneska stejně neprodávají!" Ale přece jen album bude :) Křest plánujeme na konec září 2015 v Praze a v rámci koncertu i v Brně, tak doufám, že dorazíte :) SPLNĚNO!!! A velké poděkování patří vám! :) Obrázek

Co se týče odměn, tak ty vám budou odeslány do 1 měsíce od vylisování alba, ale samozřejmě, že se budeme snažit to splnit co nejdříve :) Máte-li jakékoliv dotazy na odměny nebo chystaný křest apod. budu se vám snažit odpovědět co nejdříve na e-mailu: pavelcallta.startovac@centrum.cz

Nezapomeňte sledovat můj Facebook: www.facebook.com/pavelcalltaofficial , kam budu dávát všechny termíny koncertů a brzy tam dám i playlist chystaného alba "Momenty.

Ještě tomu pořád nemůžu uvěřit, protože ty první týdny to opravu vypadalo, že není šance, aby to dopadlo úspěšně a nakonec... 118% ... Neskutečný :)

Ještě jednou a z hloubky srdce ... DĚKUJU MOC :)
Vážím si vaší přízně a chci, abyste to věděli.

Mějte se krásně, až Božsky a užívejte život každým ´Momentem´.

 

Pavel

 

Ahoj a dobrý předvíkendový večer všem. Už zbývají pouze 4 dny do konce a do cílové částky chybí jen malinkej kousíček, proto jsem vytvořil SPECIÁLNÍ V.I.P EDICI, kterou najdete mezi odměnami :) Budu moc rád, když budete při týhle cílový rovince se mnou a ještě mne jakkoliv podpoříte. Ze srdce děkuji všem 152 startérům, kteří mě podpořili. Moc si toho vážím a už se nemůžu dočkat, pokud to album vyjde :) Necelé 4 dny do konce projektu ! Buďte  se mnou až do konce ! :) Obrázek

Pokud se částka vybere, mohl bych album vydat ještě před létem, takže jde teď opravdu o hodně a za ty necelé 4 dny se rozhodne, jestli album "Momenty" budu vydávat ještě letos nebo se přesune na dobu neurčitou.

Důležitá věc je ta, že o Velikonocích nefungují banky, proto je lepší platit POUZE KARTOU, aby se do úterý (kdy je konec projektu) peníze přičetly. Když to bude převodem, peníze se přičtou až ve středu a to by bylo bohužel moc pozdě.

Každopádně děkuji moc všem, kteří jste se nějakým způsobem podíleli na tomhle mém hudebním debutovém kroku. Nikdy vám to nezapomenu. Věřte, že se vám to vrátí v podobě srdcového alba, na kterém pracuji už nějaký ten rok :) DĚKUJU !

PŘEJU VÁM KRÁSNÉ VELIKONOCE A MĚJTE SE BOŽSKY :)

Pavel

 

Ahoj kamarádi a startéři, po tomto týdnu už by bylo skoro na třetinu alba, takže vám chci ze srdce moc poděkovat. Za každý peníz, za každý dolar, DĚKUJI PĚKNĚ, patří vám má poklona :) Ale ještě mě čeká dlouhá cesta... Jako poděkování jsem přidal další ´odměnu´, kterou můžete získat a to je "Balíček 5 v 1", který je detailně popsaný v odměnách (viz. pravá část stránky). Za týden přes 50.000! WOW:) Přidávám další ´odměnu´! Obrázek

Ještě mám před sebou dlouhou cestu, která bude trvat 22 dnů, tak doufám, že jste se mnou a věříte stejně jako já, že se cílová částka vybere a album budeme moci společně pokřtít v září v Praze a Brně :)

Přidal jsem další ´odměnu´ "Balíček 5 v 1", což znamená, že po domluvě místa a času vám předám osobně do vašich rukou 5 dárků včetně Alba "Momenty" s podpisem a můžeme udělat i společnou photo :)

Dnes dokončuji svoji novou písničku, která také bude na albu a jmenuje se "Teorie Života". Sám jsem zvědav, co z toho ve finále bude :)

Mějte se Božsky a ať vám všechno vychází, jak si přejete.
Děkuju vám za přízeň :)

Pavel