Startovač - financování projektů

Parapet Diář 2017 - crowfunding kampaň

Novinky - Parapet Diář 2017

Pomozte nám uskutečnit výrobu Parapet diáře. Minimalistického kusu, vzdávajícího hold estetice starých trhacích kalendářů.

Knihy
Děkujeme všem co přispěli i těm, co zvěsti o našem diáři šířili dál. Teď to možná vypadá, že někde spíme na vavřínech, ale opak je pravdou. Práce na všech odměnách jsou již v plném proudu a my pro vás chystáme podrobnější harmonogram, abyste věděli, kdy můžete své diáře a další odměny očekávat. Dopadlo to dobře, diář bude! Obrázek

Slibujeme, že se budeme snažit, aby to bylo co nejdříve. První týdenní diáře poneseme na poštu už v průběhu listopadu, klasické diáře potom ke svým majitelům poputují začátkem prosince tak, aby se z nich všichni mohli těšit už před Vánoci. Děkujeme a zůstaňte na příjmu.

Finále kampaně

Už jen sedm dní! Bitva o náš Parapet Diář 2017 pomalu vstupuje do své závěrečné fáze. Vítězství je sice daleko, ale na dohled! Finále kampaně Obrázek

Možnosti jsou jen dvě, všechno nebo nic a pokud nedosáhneme vytoužené stovky, všechny příspěvky se vrací svým právoplatným majitelům a s diářem je utrum. Děkujeme všem co dosud přispěli a snažně prosíme ostatní, přispívejte, sdílejte a pomozte našemu/vašemu diáři na svět.

Na cestě

Jsme ve třetině, takže pěkný kus cesty je za námi, ale ještě větší kus před námi. Do konce kampaně zbývají ještě zhruba tři týdny, takže věříme, že se nám to společně podaří. Na cestě Obrázek

Děkujeme všem, co zatím přispěli, moc si toho vážíme. A pokud víte o někom dalším, komu by náš diář udělal radost, určitě mu o nás dejte vědět.

V naší dílně se teď neustále pracuje, ať už vyrábíme bloky a sešity, které najdete v našem e-shopu, nebo vymýšlíme nové výrobky. Hlavně ale ladíme podobu týdenního diáře, pro ty z vás, kteří chtějí, aby se jim diář vlezl do kapsy a byl především skladný. Přinášíme několik fotografií prvních prototypů.

IMG_4573.png

IMG_4571.png

IMG_4574.png

IMG_4576.png