Paragan jump tour 2020 - crowfunding kampaň

Paragan jump tour 2020

pomozte nám. s uspořádáním celorepublikového amatérského parkurového seriálu který se uskuteční na 15 různých místech v ČR.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Paragan jump tour 2020 - 1. ročník národního parkurového seriálu

 

Rádi bychom v letošním roce uspořádali první ročník národního amatérského seriálu v parkurovém jezdectví a potřebujeme Vaši pomoc aby tento seriál mohl proběhnout se vším všudy a byl pro všechny zůčastněné nezapomenutelným zážitkem.

Pomozte nám s tímto projektem a rádi Vás uvidíme při při Grand finále (Hradištko u Sadské), některém z oblastních finále ( Morava - Hřebčinec Tlumačov, Čechy - Hradištko u Sadské) nebo jednotlivém kole ať už jako jezdce, diváka či partnera.

 

Seriál byl založen v roce 2019 kdy se uskutečnilo devět závodů včetně finále v čechách, a byl založen pro podporu amatérského jezdectví aby i tito jezdci měli možnost absolvovat zajímavé závody, získat hodnotné ceny a zažít atmoisféru velkých závodů na jejich odpovídající úrovni a obtížnosti.

Jezdce tento seriál oslovil a my jsme zjistili že jsme se vydali s tímto projektem správným směrem. Proto došlo k roizhodnutí rozšířit tento seriál i o moravskou část a vytvořit tak největší projekt amatérských parkurových závodů v ČR.    

termíny:

                                                                                         

S tímto rozšířením jde ale ruku v ruce násobné zvýšení nákladů na celý projekt. Nechceme snižovat nasazenou úroveň, naopak bycho ji rádi pozvedli ať už při jednotlivých kolech, oblastních finále nebo samotném Grand finále.

 

Pokud by se nám podařilo získat více prostředků než je stanovený cíl radi bychom zajistili profesionální online přenos a případně i další doprovodný program. Vše se samozřjmě odvíjí od získaných financí na projekt.

Naším cílem je tedy získat dostatek finančních prostředků pro organizační zajištění celého seriálu a zajištění programu při Grand finále. 

 

 

 

Můžete se mimo jiné těšit na některé z těchto odměn:

 

Kšiltovka s logem seriálu

 

Dámské triko s logem seriálu ve velikostech XS - 2XL

 

Pánské triko s logem seriálu ve velikostech M - 3XL

 

Památeční plaketa s vaším jménem a ročníkem seriálu

 

Památeční pohár s vaším jménem a ročníkem seriálu

Co si o tomto projektu myslíte?