Para plavci na IWAS WORLD GAMES - crowfunding kampaň

Para plavci na IWAS WORLD GAMES

Světové hry IWAS WORLD GAMES v Thajsku a závod v para plavání, to je náš sen! Vaše finanční podpora nám umožní sen splnit se vším všudy. Děkujeme Vám.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

!!! Světové hry IWAS 2020 - závody tělesně postižených sportovců. Letos se konají v Thajsku. Původně se měly konat koncem února. Poté se znovu přesunuly na duben. Nyní, po rozhodnutí ostatních zúčastněných států a pořadatelů her, se vzhledem ke zvýšenému zdravotnímu riziku ohledně koronaviru přesouvají Světové hry IWAS na prosinec (10. - 17. 12. 2020) !!!

Připravujeme se i nadále a věříme, že se IWASOVÝCH HER zúčastníme!

Z našeho klubu se tam chce vydat nás 5 nadšenců. Našli jsme pro sebe vhodný sport - plavání a k tomu i kamarády. Tréninkové i závodní nasazení máme vysoké a žijeme svůj sen. Toužíme vyrazit na zkušenou do velkého světa, zazávodit si a porovnat se s plavci z celého světa. A právě IWAS WORLD GAMES 2020 jsou pro nás skvělou příležitostí!

Chtěli bychom Vás požádát o finanční podporu. Celkový náklad pro 5 osob a trenéra dělá téměř 300 000 Kč. Musíme sehnat alespoň ½ celkové částky, tj 150 000Kč. Finance nám prozatím poskytne klub, ale peníze musíme do klubu vrátit. Částka je rozpočtovaná na jiné akce a činnosti klubu, plánované na tento rok. Třeba na soustředění a výuku těch nejmenších. 

Chcete nás podpořit? Atraktivní odměny za Vaši podporu naleznete v nabídce Startovače. 

Děkujeme za Vaši podporu, máme splněno přes 80 % z cílové částky !!!

Pár střípků z toho jak na sobě makáme!


Je nás pět!

Hanka Kulhavá, jsem na vozíku po autohavárii. Mám syna Matěje a jsem spoluzakladatelka hudebního seskupení !A basta!, kde hraju na piano. Plavání mi dává svobodu pohybu.

 

Ruda Voják, jsem po prodělané CMP. Plavu od roku 2006. Pravidelně, a trenéři říkají, že poctivě trénuji…a také říkají, že z tatíka se postupně stává vyrýsovaný sportovec :-). Můj oblíbený plavecký způsob je kraul.

 

Nika Habermannová, jsem nejmladší členka výpravy, v raném dětství jsem prodělala CMP. První seznámení s vodou bylo ve 3 letech a od té doby jsem se naučila plavat. Plavu a trénuji ráda. Můj nejoblíbenější plavecký způsob je znak.

 

Lucka Kudrnová, před třemi lety jsem našla nové kamarády. Mám amputovanou nohu pod kolenem, Zdeňka a dceru Adélu. Jsem nadšená plavkyně a snažím se své služebně starší spoluplavce dohnat ve všech plaveckých dovednostech.

 

Petr Dvořáček, patřím mezi služebně nejmladší. Trenéři o mě říkají, že jsem talentovaný a nezavřu pusu :-). Můj tělesný handicap je způsoben svalovou dystrofií. Jsem nadšený plavec a jsem rád mezi všemi ostatními kámoši z klubu.

 

Reprezentujeme nejen Českou republiku, ale i náš domáci klub SK KONTAKT KARLOVY VARY.

Klub naplňuje svůj cíl a realizuje činnost již 18 let. Vznikl z podnětu organizace KONTAKT bB, která stálá u zrodu para plavání v ČR. Od počátku, bylo hlavním cílem "kontaktní plavecké rodiny" a tedy i SK KONTAKTU KARLOVY VARY motivovat zdravotně postižené k aktivnímu, plnohodnotnému způsobu života a inspirovat osoby bez postižení k vzájemné spolupráci. Vedle plavců tvoří nedílnou součást programu dobrovolníci, z nichž se časem, po školení a praxi, stávají instruktoři a trenéři specializovaní na výuku plavání osob se zdravotním postižením.

Naše činnost?

Hlavní oblastí činnosti SK KONTAKTU KARLOVY VARY je celoroční pohybová terapie, kompenzace handicapu a aktivní rehabilitace. Pomocníkem a zprostředkovatelem je plavání a pohyb ve vodě. Je vhodné pro všechny věkové kategorie, od nejmladších dětí až po seniory.

 

Děkujeme Vám za pomoc.

 

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?