Startovač - financování projektů

Paprikašijada - crowfunding kampaň

Novinky - Paprikašijada

Český krajanský festival v srbské vesnici Češko Selo. Hudba, tanec, zábava a soutěž ve vaření tradičního paprikáše.

Ostatní

Hotovo!

Paprikašijada bude letos i s Vaší pomocí!

Milí přátelé a přispěvatelé,

před několika dny skončil úspěšně projekt Paprikašijada, na který jste poslali svůj příspěvek. Za sebe i za srbské krajany Vám všem moc děkuju. Až přijdou peníze na můj účet, převedu je na eura a v této podobě je dovezu starostovi Češka Sela p. Ladjiku Tesařovi, který je hlavním organizátorem festivalu. Jelikož odměny jsou většinou lokálního, česko-srbského původu, vydržte prosím na ně zhruba do začátku září, až se tamodtud vrátím a stihnu všechno rozeslat. Vzhledem k různým balíčkům a kombinacím budu rád, když do stejného termínu počkáte i Vy, kdo jste si objednali knihu (tu musím stejně vyzvednout ze skladu).

S Vámi, kdo jedete se mnou, se těším na viděnou, s ostatními třeba při nějakém dalším Startovači! Pokud Vás to baví, tak mě tím spíš.

Díky

Honza Jícha

Díky vám všem za více než tři čtvrtiny cílové částky!

Milí příznivci plnokrevného folklóru,

díky za podporu projektu Paprikašijada, vypadá to nadějně - více než týden času a méně než čtvrtina peněz je ještě potřeba, aby se letošní ročník mohl konat v atmosféře nejen alkoholického, ale i ekonomického uvolnění. Na ukázku posílám to lepší ze srbského popu, písnička Moji drugovi (Moji přátelé) je tam megahitem a s její českou verzí už třetím rokem úspěšně objíždím svoje koncerty. Kdo pojede se mnou, nepochybně uslyší obě verze, pro ostatní aspoň toto video.

Ještě jednou díky, šiřte a držte palce!