Panna, Matka, Stařena. Inspirační diář pro ženy. - crowfunding kampaň

Panna, Matka, Stařena. Inspirační diář pro ženy.

Podpořte svým příspěvkem vydání inspiračního diáře (nejen) pro ženy "Panna, Matka, Stařena", který vás provede spirálami času.

Knihy
Panna, Matka, Stařena. Inspirační diář pro ženy.

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Panna, Matka, Stařena. O cestě ke kořenům času a ženství.

Diáře mohou být různé - některé jsou hravé, veselé a plné citátů, jiné přísně linkované. Píšeme si do nich data schůzek, narozenin, kroužků našich dětí. Čmáráme při nudných poradách nebo naopak rychle vepisujeme záblesky geniálních myšlenek, které nás přepadnou. Každý odráží osobnost svého majitele. Každý rok jeden založíme a hledáme nový, pro nastupující rok plný nadějí. V čem je tedy námi vytvořený diář jedinečný, že byste měli podpořit jeho vydání a spojit s ním svůj čas?

Předně je to průvodce, který má inspirovat. Je to tak trochu kniha, schovaná za přebalem diáře, která vás vede starými letopočty, rituály, zvyklostmi a ukazuje cestu, jak je zapojit do současného světa a našich životů. Za názvem "Panna, Matka a Stařena" můžeme cítit starobylou podobu trojjedinné bohyně, která se v běhu času proměňuje z nevinné dívky až do unavené,ale zralé a moudré ženy. Portréty žen a dívek nás tedy provázejí každým měsícem, pokaždé jiné.

Pojdte se s námi podívat na to, jak diář vypadá a co je jeho součástí!

Listování časem

Pevná tmavě mechová vazba s květinovým motivem a zlatou ražbou dodávají diáři punc vyjímečnosti. Originální ilustrace Kristýny Urbanové a Michala Puhače najdete na každé straně, jsou s diářem neodlučně spjaty.

Formát diáře je A5, obsahuje přes 180 stran.

Diář je možné začít používat kdykoliv, není datovaný ke konkrétnímu roku. Vy sami si určíte, kdy začít a vpíšete si data do diáře. Není nezbytně nutné začínat s novým rokem, přidat se na cestu můžete kdykoliv! Vy jste zde strůjci svého času.

V průběhu roku shodně jako se mění jednotlivá období, měnívaly se i zvyklosti lidí. Naši předci, spjati s matkou zemí a svými náboženstvími, díky nim rozumněli a souzněli s koloběhem světa. Že nevíte, jak, kdy a co se slavilo? Nevadí! S námi se to dozvíte. Ukryté v jednotlivých měsících naleznete svátky nejenom pohanské, ale také antické a církevní. Vše je popsáno srozumitelně a doprovázeno návody na výrobu tradičních dekorací nebo i recepty k přípravě typických jídel. Na stránkách k vám budou promlouvat také staré rituály zahalené do roušky magie.

Zaměřeno (nejen) na ženy

Ano, diář je primárně zaměřený na ženy, nicméně popisuje i tradice a zvyklosti spjaté s mužským světem. Co však zde naleznou ženy, které by rády naslouchaly svému tělu a náladám, změnám energií, je průvodce jejich každoměsíčním cyklem. Cyklický kalendář se soupisem fází měsíce pro následující tři roky k pozorování návaznosti procesů vlastního těla s cykly vesmíru. Kromě lunárního cyklického kalendáře každý měsíc obsahuje i barometry nálad - omalovánku, do které můžete zakreslovat všechny své pocity, nálady nebo si zapisovat myšlenky.

 Aby váš diář byl jedinečný a mohli jste si přehledně zaznamenávat všechny důležité události, vytvořili jsme pro vás dekorační sety. Pět archů krásných a originálních samolepek, kterými můžete doplnit svůj diář a vtisknout mu tak osobitý styl. Nebo si je taky nalepit na ledničku, to už je na vás!

samolepky

Odměny

Za vaše přispění k vydání diáře nabízíme řadu odměn jako poděkování.  Vybrat si můžete z nabídky plakátů, knih z naší dílny nebo originálních obrazů, které byly podkladem pro ilustrace v diáři.

plakát plakát detail

Plakát formát A3, lunární cyklický kalendář.

Knihy z naší dílny - Oblékání pravěku a Po nitkách do minulosti.

kniha1 kniha2

Atmosférické plakáty ve formátu A3 s historickou tématikou.

dsn laten

Celkem tři originální obrazy od Kristýny Urbanové v různých formátech, zarámované, s věnováním. Akvarel a tuš na papíře.

obraz

 

Děkujeme vám za vaše přispění a budeme se těšit na komentáře!

Co si o tomto projektu myslíte?