PANKIX - NOVÉ EP A KLIP - crowfunding kampaň

PANKIX - NOVÉ EP A KLIP

Indie, pop, rocková kapela vydává nové EP "V tabletách" kompletně v češtině. Pomůžeme jim?

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Nové EP - proč vybíráme peníze?
Rádi bychom navázali na dosavadní tvorbu a natočili nové, šestipísňové, autorské EP s českými texty a dobrý klip. Na nových písničkách velmi intenzivně pracujeme více než rok a chceme je prezentovat v co nejkvalitnější podobě. Všechny náklady hradíme ze svého (technicky kvalitní CD, klip a propagace vyjde cca. na 150 000). Hudba nás neživí, proto jsme se rozhodli část nákladů pokrýt tady na Startovači. EP "V tabletách" chceme vydat v březnu 2016.

Co za to?
Snažili jsme se nastavit odměny tak, aby pro vás byly aspoň trochu zajímavé a nešlo jen o tahání peněz z fanoušků.

Jak platit?
Po výběru vaší odměny si můžete platební metodu vybrat. Pro nás je nejvýhodnější bankovní převod, který není nijak zpoplatněn. Za platbu kartou je nám strženo 2% z příspěvku, za platbu SMS až 20%.

O Pankix - pokud nás neznáte
[pomotext]
Pankix mají zaslouženou pověst talentované, pracovité a trvale se lepšící pražské kapely. Krásná zpěvačka Sany s balkánskou krví v žilách, se sametovým i naléhavým hlasem zpovídá ze svých pocitů a nálad. Zpěvové linky se prolínají s melodiemi netradičních elektrických houslí i kytary, to vše podporuje sehraná rytmika a taneční samply. Na koncertech kapela rozdává energii na všechny strany a hraje s nakažlivou radostí. Promyšlené písničky s chytlavými melodiemi a českými texty ocenili fanoušci i hudební kritici na různých talentových soutěžích (1. místo v soutěžích Rock Nymburk, Skutečná liga, Dobříš Rock Fest, semifinále Broumovská kytara, Battle of the Bands aj.) Už je objevilo několik nezávislých rádií i návštěvníci festivalů, včetně těch nejprestižnějších (Rock For People, Sázavafest, Mezi ploty aj.) Mají za sebou turné např. s Čechomorem.

Více můžete zjistit třeba na:

http://bandzone.cz/pankix

https://www.facebook.com/pankixCZ

https://www.youtube.com/pankixCZ

DE´´dekujeme.jpg

 

2_small.jpg

kix.jpg

samajpg.jpg

IMG_2669.jpg

_MG_1253.jpg

lorenc.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?