Pandora do světa - crowfunding kampaň

Novinky - Pandora do světa

Chceme zachránit kulturně-literární revue s šestnáctiletou tradicí. Podpořte tisk Pandory č. 28 a společně ji vdechneme nový život.

Knihy
Jsme v cílové rovince sbírky na Pandoru a její tisk! Poslední 3 dny revue Pandora na Startovači.cz!!! Obrázek

Děkujeme všem za podporu!!!

Nacházíme se v blízkosti 70 procent sbírky na tisk revue Pandora a máme před sebou poslední 3 dny k ukončení naší aktivity!!!

Za dary i sdílení této novinky Vám děkujeme!

redakce Pandory

www.revuepandora.cz

Dosáhli jsme 60 procent z vybírané částky! Máme posledních 7 dní pro naplnění naší společné aktivity! Míříme již k cílové rovince 100 procent!!! Dosáhli jsme 60 procent na Startovači! Děkujeme!!! Obrázek

Děkujeme všem za podporu!!!

Dosáhli jsme 60 procent z vybírané částky na tisk kulturně-literární revue Pandora č.28, míříme k cílové rovince 100 procent!

Na titulní stránce revuepandora.cz jsme zveřejnili první část detektivky Patrika Skalného Osudové znamení zelené dodávky... (tuto část a další části) naleznete jak v Pandoře č. 28, tak v následujících vydání revue Pandora.

Zdravíme dárce a čtenáře kulturně-literární revue Pandora č. 28 a děkujeme Vám za sdílení této novinky s ostatními!

redakce Pandory

Dosáhli jsme 30 procent z vybírané částky! Míříme k metě 50 procent !!!

Děkujeme všem za podporu!

Dosáhli jsme 30 procent z vybírané částky na tisk kulturně-literární revue Pandora č.28, míříme k blízké metě 50 procent!!!

Z  obsahu 28. revue:

Prolog s Ivanem Vyskočilem k tématům psychologie, divadla, filozofických východisek. Jan Hyvnar o Janu Roubalovi a jeho přemýšlení nad divadlem Ivana Vyskočila. Kasandra a vlk Řekyně Margarity Karapanou. Sny a poezie Pavla Ctibora. Překladatel z němčiny Radovan Charvát v profilu Jiřího Holuba a Martina Vlčka a rozhovor s ním od Petrušky Šustrové. Ateismus a křesťanství od Milana Kaplana a Richarda Dawkinse. Esej Petry James o středoevropské literatuře. Země nikoho Mileny Jesenské. Profil a fotografie Libuše Jarcovjákové, profil kladenské umělkyně Dagmar Šubrtové a jejích soch z trávy a uhlí. Reprodukce velkoformátových linoritů grafika Vojtěcha Kováříka. Prostor pro současnou tvorbu v ČKD. Recenze: výstava a kniha Miroslava Machotky,  kniha Evy Stehlíkové Vetera et nova,  kniha o  architektu Fultnerovi. Čtení na jaro, léto, podzim a zimu: detektivka na pokračování a mnoho dalšího.

Zdravíme dárce i čtenáře kulturně-literární revue Pandora č. 28 a děkujeme Vám za sdílení této novinky s ostatními!

redakce Pandory