Pan Banán a Nána Banána - háčkovaný příběh - crowfunding kampaň

Novinky - Pan Banán a Nána Banána - háčkovaný příběh

Interaktivní literární hra pro děti i rodiče. Dojemný příběh banánového páru v krabičce - 10 textů a 10 obrázků, dokážete je dát dohromady?

Knihy
Zveme vás na křest Pana Banána a Nány Banány, který se uskuteční v pátek 24. ledna od 17 hodin v Café NG Šternberk na Hradčanském náměstí v Praze v rámci první háčkované výstavy umělkyně Moja Free! Křest banánů a vernisáž výstavy Goodbye Childhood Obrázek

Milí příznivci banánů,

ještě jednou děkujeme za podporu v kampani, která vedla k tomu, že jsme knížkohru Pan Banán a Nána Banána mohly skutečně vyrobit, a taky vyrobily! Rády bychom vás proto pozvaly na křest, který se uskuteční v pátek 24. ledna od 17 hodin v Café NG Šternberk na Hradčanském náměstí v Praze.

FB událost zde: https://www.facebook.com/events/448552099146761/.

V 18 hodin pokračujeme vernisáží první háčkované výstavy umělkyně Moja Free s názvem Goodbye Childhood a potom oslavou jejích 33. narozenin.

Knížka bude samozřejmě k vyzvednutí na místě, stejně jako nový kousky pro ty, kdo si knížku ještě objednat nestihli:) A s těmi, kdo dorazit nemůžou, se domluvíme na jiném předání/poslání.

Těšíme se na vás!

Moja Free and Bujabéza

Moc děkujeme všem za podporu, děláme všechno proto, abyste svoje banány dostali co nejdřív! Děkujeme,  vyrábíme! Obrázek

Milí kamarádi a příznivci banánů,

ještě jednou vám moc děkujeme za podporu při zábavném i napínavém maratonu. Ten ovšem ještě nekončí! V současné době děláme všechno proto, abychom co nejdřív spustili výrobu a vy jste svoje banány dostali co nejdřív, protože už se určitě nemůžete dočkat, jak příběh Pana Banána a Nány Banány dopadne.

V nejlepším případě to stihneme do Vánoc, pro koho by to bylo zásadní a potřeboval banány pod stromeček, neváhejte, prosím, napsat na magdalenarejzkova@seznam.cz. V o trochu míň lepším případě uvidíte banány v lednu.

Děkujeme za pochopení, včas vás budeme informovat:)

Banana crew

 

 

Poslední den kampaně!

Ještě nám kousek chybí, ale společnými silami to dáme! Poslední den kampaně! Obrázek

Milí příznivci banánů,

děkujeme moc za vaše příspěvky a za vaši podporu! Kampaň se neúprosně blíží ke konci a potřebnou částku ještě bohužel nemáme. Zbývá POSLEDNÍ den, pokud ještě víte někom, kdo by nás mohl podpořit, neváhejte mu dát vědět.

Nevzdáváme se:)

Děkujeme!