Paleta potravin jako na dlani | crowdfunding kampaň

Novinky - Paleta potravin jako na dlani

Přicházíme s řešením nejen pro lidi s potravinovými alergiemi, intolerancemi, maminky malých dětí, ženy držící dietu, sportovce, ale i další.

Hry & Apps

  • Splněno 42 050 Kč (21 %)
  • 21 %
  • 200 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Martinové z Palety potravin - obrázek
  • projekt od Martinové z Palety potravin
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Čestná paleťačka nebo paleťák

Za každou korunou je něčí práce a my si jí vážíme. Poděkujeme v článku na našem blogu a facebooku, kde uvedeme samosebou i Vaše jméno. ;-)
I hodnota nejmenší papírové bankovky dokáže Paletu pěkně našlápnout! Děkujeme

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
150 Kč

NOVÁ odměna - Podporuji Paletu!

Podpoř Paletu a vykřič to do světa!
My Ti pošleme ještě placku z edice "Podporuji"!
Každá koruna se počítá!
Pomoz nám strhnout lavinu podpory! Řekni o tom svým přátelům.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
249 Kč

NOVÁ odměna - Podporuji Paletu!

Podpoř Paletu a vykřič to do světa!
My Ti pošleme ještě paletašku z edice "Podporuji"!
Každá koruna se počítá!
Pomoz nám strhnout lavinu podpory! Řekni o tom svým přátelům.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
250 Kč

Pyšná paleťačka nebo paleťák

Pro většinu lidí je to peněžní ocenění za více jak dvě hodiny práce! Jsou to finance, které celý projekt umí pěkně torpédovat. My si toho opravdu vážíme a upřímně poděkujeme ve speciálním děkovacím videu na Youtube a na Facebooku + pošleme PLACKU Z EDICE "Podporuji Paletu!"

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
350 Kč

Hrdá paleťačka a hrdý paleťák

Další pořádná podpora! Je nám jasné, že chcete hlavně podpořit Paletu, celý projekt a především dokončení mobilních aplikací. Je nám hloupé ale neposlat poděkování!
Jako "dík" Vám pošleme CESTOVNÍ PŘÍBOR s logem Palety potravin (nikdy nevíte, kdy se bude hodit ;-) + upřímně poděkujeme ve speciálním děkovacím videu na Youtube a na Facebooku + Uvedeme Vaše jméno v Síni slávy na webu Palety potravin (vč. fotky a odkazu na web/twitter/fb).

Počet dostupných odměn: 93/100

Nelze podpořit
600 Kč

S nákupem do Paletašky

Děkujeme! Děkujeme! Je nám jasné, že chcete hlavně podpořit Paletu, celý projekt a především dokončení mobilních aplikací. Je nám hloupé ale neposlat poděkování!
Jako "dík" Vám pošleme SKVĚLOU A PRAKTICKOU NÁKUPNÍ PaleTAŠKU Z EDICE "Fandím Paletě" + k tomu PLACKU Z EDICE "Podporuji Paletu!" + upřímně poděkujeme ve speciálním děkovacím videu na Youtube a na Facebooku + Uvedeme Vaše jméno v Síni slávy na webu Palety potravin (vč. fotky a odkazu na web/twitter/fb).

Počet dostupných odměn: 96/100

Nelze podpořit
900 Kč

Malá Paletaška

Naplníme Vám Paletašku něčím VEGAN, něčím BIO a něčím DIA v hodnotě kolem dvou set korun. A tohle všechno Vám pošleme s osobním věnováním až domů. Zbytek použijeme na podporu dokončení aplikací, ať můžete hledat nové potraviny s námi + upřímně poděkujeme ve speciálním děkovacím videu na Youtube a na Facebooku + Uvedeme Vaše jméno v Síni slávy na webu Palety potravin (vč. fotky a odkazu na web/twitter/fb).

Počet dostupných odměn: 39/40

Nelze podpořit
1 200 Kč

Střední Paletaška

Naplníme Vám Paletašku něčím VEGAN, něčím BIO a něčím DIA, něčím BEZ LEPKU a něčím BEZ LAKTÓZY v hodnotě kolem tří set padesáti korun. A tohle všechno Vám pošleme s osobním věnováním až domů. Zbytek použijeme na podporu dokončení aplikací, ať můžete hledat nové potraviny s námi + upřímně poděkujeme ve speciálním děkovacím videu na Youtube a na Facebooku + Uvedeme Vaše jméno v Síni slávy na webu Palety potravin (vč. fotky a odkazu na web/twitter/fb).

Počet dostupných odměn: 38/40

Nelze podpořit
1 500 Kč

Velká Paletaška

Naplníme Vám Paletašku něčím VEGAN, něčím BIO a něčím DIA, něčím BEZ LEPKU, něčím BEZ LAKTÓZY, něčím RAW a něčím, co nám chutná, v hodnotě kolem pěti set korun. A tohle všechno Vám pošleme s osobním věnováním až domů. Zbytek použijeme na podporu dokončení aplikací, ať můžete hledat nové potraviny s námi + upřímně poděkujeme ve speciálním děkovacím videu na Youtube a na Facebooku + Uvedeme Vaše jméno v Síni slávy na webu Palety potravin (vč. fotky a odkazu na web/twitter/fb).

Počet dostupných odměn: 35/40

Nelze podpořit
3 000 Kč

Fandím Paletě!

Pro takovou fanynku nebo fanouška budeme mít úsměv od ucha k uchu. Osobně poděkujeme + předáme naše upomínkové předměty. A především moc rádi nabídneme minimálně hodinové popovídání o všem za oponou projektu u dobré kávy v Brně s oběma Martiny a tradičně společné selfie, které umístíme do Síně slávy na webu Palety potravin spolu s Vaším jménem (vč. fotky a odkazu na web/twitter/fb). Tu kávu berte jako naše poděkování a pozvání ;-) A pokud se pohybujete v oboru potravin, určitě vymyslíme něco navíc!

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
5 000 Kč

Byznys spolupráce - SMALL

Tým Palety vloží vašich 1-50 potravinových výrobků. + Budete mít na jeden rok nonstop podporu, zajištění okamžité aktualizace dat. + S Vaší pomocí vytvoříme reprezentativní profil Vaší značky. + Vaše potraviny budou označeny nálepkou "ověřeno". + Uvedeme Vás jako partnera projektu Paleta potravin na webu i v aplikacích.

Počet dostupných odměn: 19/20

Nelze podpořit
7 000 Kč

Go, Paleta, go!

Fíha! Děkujeme za podporu. Nemáme slov!
Balíme vše, co máme, a jedeme osobně poděkovat. Kamkoli v republice! A především moc rádi nabídneme minimálně hodinové popovídání o všem za oponou projektu u dobré kávy s oběma Martiny a tradičně společné selfie, které umístíme do Síně slávy na webu Palety potravin spolu s Vaším jménem (vč. fotky a odkazu na web/twitter/fb). Tu kávu berte jako naše poděkování a pozvání ;-) A pokud se pohybujete v oboru potravin, určitě vymyslíme něco navíc! Možnostem se meze nekladou.

Počet dostupných odměn: 9/10

Nelze podpořit
10 000 Kč

Byznys spolupráce - STANDARD

Tým Palety vloží vašich 51-99 potravinových výrobků. + Budete mít na jeden rok nonstop podporu, zajištění okamžité aktualizace dat. + S Vaší pomocí vytvoříme reprezentativní profil Vaší značky. + Vaše potraviny budou označeny nálepkou "ověřeno". + Uvedeme Vás jako partnera projektu Paleta potravin na webu i v aplikacích.

Počet dostupných odměn: 19/20

Nelze podpořit
12 000 Kč

Věřím Paletě!

Přiznáváme, že teď se nám rozklepala kolena. Wooow, slova dochází. Máte naše velké díky!
Balíme vše, co máme, a jedeme osobně poděkovat. Kamkoli v republice! A především moc rádi nabídneme popovídání u SPOLEČNÉ VEČEŘE o všem za oponou projektu u dobré kávy s oběma Martiny a tradičně společné selfie, které umístíme do Síně slávy na webu Palety potravin spolu s Vaším jménem (vč. fotky a odkazu na web/twitter/fb). Tu VEČEŘI berte jako naše poděkování a pozvání ;-) A pokud se pohybujete v oboru potravin, určitě vymyslíme něco navíc! Možnostem se meze nekladou.

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit
30 000 Kč

Paleťácký donátor

Když pořádný závazek, tak se vším všudy. Děkujeme. Rádi Vás uvedeme jako PARTNERA PROJEKTU Paleta potravin v patičce HOMEPAGE WEBU i v APLIKACÍCH.
Budeme rádi za osobní setkání kdekoli po republice. Vážíme si toho, že máte stejnou vizi, jako my. Tohle už bude chtít důvěrnější setkání a seznámení se! A my si toho nesmírně vážíme! Pokud se pohybujete v oboru potravin, určitě vymyslíme něco navíc!

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit
75 000 Kč

Paleťácký anděl

Každý nápad, každý projekt hledá a potřebuje svého anděla! Stanete se jedním ze dvou výhradních sponzorů Palety potravin pro mobilní aplikace (Android, iOS) - uvedeme Vás přímo při spouštění aplikace s poděkováním. Své velmi viditelné místo dostanete i na naší HOMEPAGE.
Takového partnerství si nesmírně ceníme.
Tohle je přesně ten stav, kdy máte knedlík v krku a sotva zvládnete poděkovat. My se o to rádi pokusíme osobně. Budeme rádi za osobní setkání kdekoli po republice. Vážíme si toho, že máte stejnou vizi, jako my. Tohle už bude chtít důvěrnější setkání. Děkujeme za důvěru!

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit