PADDLEBOARDING - průvodce sportem a zábavou - crowfunding kampaň

PADDLEBOARDING - průvodce sportem a zábavou

Rád bych vydal v Česku dosud ojedinělou publikaci o paddleboardingu. Do současné chvíle neexistuje na našem trhu žádná podobná publikace.

Knihy
PADDLEBOARDING - průvodce sportem a zábavou

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Rád bych vydal v Česku dosud ojedinělou publikaci o paddleboardingu. Do současné chvíle neexistuje na našem trhu žádná podobná publikace.
Tato knížka je příručkou pro všechny aktivní lidi bez omezení věku a pohlaví. Pro všechny, co chtějí být u vody aktivní a nebaví je jen polehávat.
Příručka má 64 stran, 60 obrázků a fotografií a je v ideálním formátu A5 a bude mít měkkou a lepenou vazbu (V2). 

obal_navrh

Co v příručce/průvodci najdete?
V knížce je v úvodu trocha historie, pak je to už kompletní příručka paddleboardingu na našich vodách. V příručce se zabývám výbavou, výběrem paddleboardu, nasedáním, samotnou plavbou, triky, doporučeními, ale i bezpečností při této činnosti. Tedy jakási kompletní metodika plavby na paddleboardu.
Příručka obsahuje vše vysvětlené krok po kroku, doplněno řadou vlastních fotografií a nákresů.
Celá příručka je koncipovaná tak, aby se paddleboardingu naučil opravdu každý. Je určena pro muže a ženy, holky i kluky všech věků a zdatnosti.
Vše je podpořeno vlastní praxí, a to i při výuce paddleboardingu ostatních.

 

A co je to te paddleboarding?
Stand up paddle boarding (SUP) je jeden z nejnovějších sportů. Tento sport se každým rokem stává oblíbenějším a oblíbenějším. A proč tomu tak je? Možná proto, že více než sportem a s tím spojeným soutěžením a náročnou přípravou, je to spíše výborná aktivita. Fitness aktivita pro tělo, ale i duši. Na rozdíl od surfování nepotřebujete vlny. Oproti windsurfingu nepotřebujete vítr. A paddleboarding můžete provozovat snad na každé vodní ploše. Na rybníce či přehradě, na řece. Nejste omezeni jen na moře. Je to kombinace surfování a jízdy na kanoi či kajaku. A od každého si bere jen to lepší. Slibuji vám, že jakmile paddleboarding vyzkoušíte, propadnete jeho kouzlu. Uděláte něco pro své tělo, své zdraví, pocítíte super zážitek spojení s přírodou. A v neposlední řadě se budete u toho báječně bavit. Na paddleboardu se můžete rekreovat, rybařit nebo cvičit jógu.

 

Jak jsem spočítal náklady?
Největším nákladem je závěrečná korekce, poslední úpravy fotografií i úprava obálky, přidělení ISBN
a samozřejmě samotný tisk knížky.
Co se stane v případě, že se nepodaří vybrat celá částka? Je samozřejmostí, že bude obratem vrácena všem donátorům a s poděkováním za pomoc.
A co když nastane super konstelace a vybere se více? Automaticky bude dotisk knihy, aby byli uspokojeni úplně všichni zájemci. Pokud i po té něco zbude, rád bych natočil výuková videa a vytvořil pro paddleboarding videokanál. Trochu snem je pak i překlad příručky do cizího jazyka.

Co si o tomto projektu myslíte?