Outlet Fiction - natáčení nového videoklipu. - crowfunding kampaň

Outlet Fiction - natáčení nového videoklipu.

Naší novou skladbu "Monster Fight" bychom rádi vypravili do světa s novým videoklipem. Na tomto super projektu se můžeš podílet i Ty!

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Dá se říct, že tento projekt má vlastně dvě části.

Ta první se týká samotného nahrání skladby, které probíhalo ve spolupráci s Antonínem Smrčkou a jeho SEABEAST PRODUCTION. Tento velmi důležitý krok jsme splnili a nyní zbývá ten druhý a to natočit kvalitní videoklip, který singl vyprovodí do světa a my budeme na svoji práci patřičně pyšní, stejně jako lidé, kteří nám s uskutečněním našeho snu pomůžou.


Ale nejprve něco blíže k nové skladbě "Monster fight".
Tímto počinem vstupuje naše kapela do nové éry. Z jakých důvodů? Dosavadní tvorba se uchylovala hlavně k rychlým metalcorovým rifům a skladbám s anglickými texty. A přesně tyto body jsme naší novinkou změnili. Hudba je jednodušší a melodičtější s prvky HC. Jak už název napovídá jde o písničku osazenou českým textem!
I přes nepřízeň osudu (kolísavý proud, autonehoda v průběhu nahrávání), jsme pod taktovkou již zmíněného Tondy skladbu úspěšně nahráli a tím uzavřeli první část projektu.


A co ta druhá část, týkající se videoklipu?
Na kontě máme zatím 2 klipy. Jeden v průměrné kvalitě ke skladbě All Or Nothing. Druhý jsme natáčeli dokonce svépomocí na kameru Go-pro, což má své kouzlo, ale rádi bychom kameru Go-pro vyměnili za kvalitní techniku ovládanou profíkem. Každopádně můžete mrknout na naší snaživost.Pro spolupráci jsme kontaktovali známého tvůrce videoklipů Rashida Garipova, což považujeme za záruku kvality. Rashid se věnuje natáčení již řadu let a na svém účtě mám spoustu úspěšných videoklipů od různých známých interpretů, ostatně posuďte sami.Scénář by měl být hlavně o lidech a o jejich pocitech při jejich "nadiktovaném" životě. Tudíž příběhová část bude zahrnovat více různých lidí. Role v klipu je navíc jednou z odměn za váš případný, pro nás tak důležitý, příspěvek.

Hudba je naším životem. Milujeme tvoření nových věci, do kterých vkládáme něco z každého z nás. Pomoc od přátel a fanoušků je pro nás velmi důležitá, natož ta finanční. Bohužel nejsme tak bohatí a náš kapelní účet nemá ani na oběd :).

IMG_6996.jpgVy startéři, přátelé, fanoušci jste příležitost, která by nám mohla pomoct k dosažení stanoveného cíle a našeho společného snu. My se za to budeme stále horlivě snažit být co nejvíce vidět a taky slyšet a to jak v živém koncertování, tak i právě v podobě nových videoklipů.Moc děkujeme za jakýkoliv příspěvek!!!

Zdraví Kuba, Vráťa, Barča, Radek a Roman.A co k těm dárečkům?
Mrkněte co od nás můžete za jednotlivé příspěvky dostat.


Placka s logem kapely
(2 druhy)

18362634_1332814596783644_292551812_o.jpg
Něco k tomu poslechu...
Album s devíti skladbami - The Parallels

FormatFactorycd foto.jpg
Holky, co takhle něco na sebe?
Dámské tričko s logem kapely a názvem alba

FormatFactoryTRIKA22-04.jpg
Samo sebou i pro chlapy!
Pánské tričko s logem kapely a názvem alba

FormatFactoryTRIKA-01.jpgOstatní ceny se sice nedají vyobrazit, nebo alespoň prozatím, ale určitě Vás velmi potěší.
Podrobnosti o všech odměnách jsou uvedeny po pravé straně ve sloupci.

Co si o tomto projektu myslíte?