Startovač - financování projektů

Oto hmyzí detektiv - dotisk - crowfunding kampaň

Novinky - Oto hmyzí detektiv - dotisk

Dotisk dětské, populárně naučné knihy o malém Otovi, který díky setkání s mravenci nalezl nový koníček i kamarády.

Knihy
K čemu slouží projekt patron? Projekt patron je zaměřený na podporu dlouhodobé tvorby autora. Pokud jste si mou práci oblíbili, i vy můžete přispět ke vzniku nových knih a obrazů. Projekt patron a copak to je? Obrázek

Děkuji vám,

že jste podpoříli vznik a vydání knihy Oto, hmyzí detektiv a doufám, že vás i vaše děti potěšila.

Drak, kterého  vidíte na obrázku, byl také vytvořen jako knižní ilustrace k příběhu pro děti. Ale jak to tak bývá, knihy nevycházejí za sebou ve stejném pořadí, kdy jsou napsány, ale většinou na přeskáčku, když přijde jejich čas.

Kniha o dracích zatím čeká.

 

A tohle je chameleon. Hlavní hrdina další dětské knížky, který se už už třese na grafickou podobu, aby k vám mohl přijít a udělat radost vám i vašim dětem. 

A co Karolínka a její květiny, říkáte si? Pokračování příběhu Oty, hmyzího detektiva?

I na ní pracuji. Zatím spřádám text.

 

 

Tvorba knížek (textů i ilustrací), než se podaří je poslat do světa skýtá mnoho hodin práce, úprav, korektur, přepisování a to vše s dalekým a nejistým finančním zhodnocením.

Proto vznikl projekt patron, který jsem se i já rozhodla využít.

Umožňuje v tomto případě čtenářům podpořit svého oblíbeného autora v době, kdy teprve tvoří, aby mohl svůj čas věnovat tvůrčí práci a před dokončením knihy "nepadl hladem".

 

Pokud jste si mou tvorbu oblíbili a chtěli byste mne podpořit, můžete tak udělat právě přes projekt patron. 

https://www.startovac.cz/patron/zora-koru-malirka-spi/

Velice Vám děkuji,

Zora Koru

Pro ty, kteří si nestihli knížku pořídit a přes to by rádi, je vytvořen nový e-shop, na kterém je možnost ji zakoupit. Také sem přibudou novinky o chystaných knížkách a dalších projektech, obrázcích a o lidech, kteří na knížkách podílejí. https://www.zorakoru.cz/ Nový e-shop: https://www.zorakoru.cz/ Obrázek
Oto se stěhuje z tiskárny do obálek, na poštu a brzy se ocitne u vás doma. Přijde dětem k vysvědčení, na prázdninové cesty. Otou přivezli z tiskárny. Obrázek

Velice všem děkuji za strpení a děkuji za podporu knížky.

Nejpozději do konce měsíce je Oto u vás doma, přibalte ho dětem do batůžku na cesty do přírody a zjistěte, jestli se vám podaří nalézt stejný hmyz, jako Otovi.

Krásné léto přeje

Zora Koru