Oto hmyzí detektiv - dotisk - crowfunding kampaň

Novinky - Oto hmyzí detektiv - dotisk

Dotisk dětské, populárně naučné knihy o malém Otovi, který díky setkání s mravenci nalezl nový koníček i kamarády.

Knihy
K čemu slouží projekt patron? Projekt patron je zaměřený na podporu dlouhodobé tvorby autora. Pokud jste si mou práci oblíbili, i vy můžete přispět ke vzniku nových knih a obrazů. Projekt patron a copak to je? Obrázek

Děkuji vám,

že jste podpoříli vznik a vydání knihy Oto, hmyzí detektiv a doufám, že vás i vaše děti potěšila.

Drak, kterého  vidíte na obrázku, byl také vytvořen jako knižní ilustrace k příběhu pro děti. Ale jak to tak bývá, knihy nevycházejí za sebou ve stejném pořadí, kdy jsou napsány, ale většinou na přeskáčku, když přijde jejich čas.

Kniha o dracích zatím čeká.

 

A tohle je chameleon. Hlavní hrdina další dětské knížky, který se už už třese na grafickou podobu, aby k vám mohl přijít a udělat radost vám i vašim dětem. 

A co Karolínka a její květiny, říkáte si? Pokračování příběhu Oty, hmyzího detektiva?

I na ní pracuji. Zatím spřádám text.

 

 

Tvorba knížek (textů i ilustrací), než se podaří je poslat do světa skýtá mnoho hodin práce, úprav, korektur, přepisování a to vše s dalekým a nejistým finančním zhodnocením.

Proto vznikl projekt patron, který jsem se i já rozhodla využít.

Umožňuje v tomto případě čtenářům podpořit svého oblíbeného autora v době, kdy teprve tvoří, aby mohl svůj čas věnovat tvůrčí práci a před dokončením knihy "nepadl hladem".

 

Pokud jste si mou tvorbu oblíbili a chtěli byste mne podpořit, můžete tak udělat právě přes projekt patron. 

https://www.startovac.cz/patron/zora-koru-malirka-spi/

Velice Vám děkuji,

Zora Koru

Po vydání Oty, hmyzího detektiva, přichází na řadu druhá kniha s názvem Co nám poví chameleon. Po Otovi přichází Chameleon Obrázek

Kniha Co nám poví chameleon je i tentokrát určena dětem, je plná barevných ilustrací a zajímavostí.

Knihou vás v roli vypravěče provede lehce namyšlený chameleon, který má dojem, že jeho schopnosti nikdo nepředčí. Ale jako každý poučený náfuka, i on zjišťuje že také ostatní zvířata prošla cestou přizpůsobění se svému okolí a jejich schopnosti jsou stejně důležité a zajímavé, jako ty jeho.

I tentokrát naleznete v knize mé akvarelové ilustrace a zajímavé informace o zvířatech.

 

Vydání knížky Co nám poví chameleon můžete pomoci přispěním na projekt, sdílením projektu, nebo tím, že o něm řeknete svým přátelům.

Projekt ke knize a více informací o ní najdete na této adrese:

https://www.startovac.cz/projekty/co-nam-povi-chameleon/

Za podporu k vydání knih všem velice děkuji

Zora Koru

Pro ty, kteří si nestihli knížku pořídit a přes to by rádi, je vytvořen nový e-shop, na kterém je možnost ji zakoupit. Také sem přibudou novinky o chystaných knížkách a dalších projektech, obrázcích a o lidech, kteří na knížkách podílejí. https://www.zorakoru.cz/ Nový e-shop: https://www.zorakoru.cz/ Obrázek