Otevření jógového studia Yogaia - crowfunding kampaň

Otevření jógového studia Yogaia

Pomožte nám splnit si sen - otevřít jógové studio v Havířově. Nejen, že pomůžete nám, ale uděláte něco i pro svou karmu. :)

Umění
Otevření jógového studia Yogaia

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

4 dny kampaně a dosáhli jsme 20%! Už máme téměř na nové podlahy! Moc děkujeme všem dárcům a věříme, že se najdou další, abychom dosáhli na potřebnou částku. Jsme si vědomi toho, že 50 000 je dost a jsme připraveni rozbít i svá vlastní prasátka a nenechávat všechno jen na vás, ale čím více peněz se nám podaří vybrat, tím snadnější bude zrození jógového studia, tím připravenější a útulnější bude, tím větší z něj budeme mít všichni radost. Sdílejte prosím tento odkaz i s přáteli, o kterých víte, že by je náš projekt mohl oslovit. Děkujeme <3 

 

Jsme skupina lektorů jógy a sníme o tom, že budeme učit jógu v opravdovém jógovém studiu. Žádná tělocvična nebo fitcentrum. Věříme totiž, že tím splníme přání i mnoha lidem z Havířova, kteří ocení útulný prostor pro hledání odpočinku i pohybu, zklidnění a zdraví. A hlavně můžete mít všechny lektory a druhy jógy na jednom místě. :) 

Už teď víme, že vám (pokud vše dobře dopadne) nabídneme už brzy lekce vinyása jógy, power jógy, hatha jógy, jógy pro seniory, jógy pro děti, jógy pro těhotné, poporodní jógy s miminky, klasické jógy, ale i pilates a lekce jemného ženského tance s prvky jógy. Je nás dost na to, abychom vyhověli všem vašim potřebám a jsme tu pro vás.

A proč zrovna Yogaia? Kromě toho, že žijeme a milujeme jógu, je zakladatelka Yogaia také milovnicí aromaterapie a bylinek. Hledala souvislost mezi jógou a rostlinami a jako první k ní přišla slova Gāyatrī, Gaia tree, jako symboly jedné z vrcholných manter, ale i posvátného stromu, stromu života. Takže vlastně vše v jednom - jóga, život, stromy. 

Za peníze, které bychom rádi získali, bychom prostory zútulnili, zrekonstruovali a vybavili (jak vidíte na fotce níže, bude to potřeba). Nemuseli byste si s sebou nic nosit, dokonce ani přezůvky a dobrou náladu. Přezůvky byste stejně zahodili a dobrá nálada se s námi lehce vytvoří. Na místě by díky vám byly nachystané všechny pomůcky na cvičení, takže už by nebránilo nic tomu, abychom společně strávili hodinu jógy, kterou si v rozvrhu sami vyberete. 

Za vybrané peníze:

- opravíme podlahu

- vymalujeme a vyzdobíme prostor

- vybavíme prostor základním nábytkem

- nakoupíme kvalitní podložky na cvičení a další pomůcky (bločky, pásky, deky)

- vybudujeme a vybavíme šatnu

IMG_20180216_090656.jpg

 

Jedna z možných odměn - dřevěný náramek 

s-l1600.jpg

 

_DSC0001a.jpg

cropped-img_8384.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?