Otevřené hranice: etika a ekonomie migrace - crowfunding kampaň

Novinky - Otevřené hranice: etika a ekonomie migrace

Pomozte nám vydat unikátní komiks o otevřených hranicích od Bryana Caplana

Knihy

Tiskneme

Kniha je v tisku

Vážení startéři,

rádi bychom vás informovali, že dnes jsme konečně po všech retuších, opravách a revizích poslali knihu do tiskárny. V rámci několika týdnů bychom ji měli mít naskladněnou.

Budeme rádi, když si ji přijdete vyzvednout na křest a oslavíte spolu s námi publikaci tohoto ojedinělého titulu. Těm z vás, kteří se nebudou moci dostavit, ji samozřejmě pošleme až domů. Bližší informace o křtu vám zašleme již brzy.

Za tým Liberálního institutu
Jakub Skala a Martin Pánek

Hotovo!

Díky, díky, díky!

Vážení startéři,

díky vašim příspěvkům se nám podařilo vybrat 120 % cílové částky a Otevřené hranice v češtině tak brzy spatří světlo světa. Děkujeme za vaše štědré příspěvky, velice si jich vážíme! Jsme moc rádi, že i toto v dnešní době kontroverzní téma si našlo své publikum. Doufejme, že s vydáním knihy se řady zastánců otevřených hranic ještě rozšíří.

Co se bude dít dál? Aktuálně probíhá revize první verze vysázené knihy. Následovat budou opravy a změny a druhé kolo revize, aby kniha byla opravdu perfektní. O dalším vývoji vás pak budeme informovat. Z tiskárny by kniha podle plánu měla vyjet někdy v létě.

S poděkováním za tým Liberálního institutu
Jakub Skala a Martin Pánek

Podařilo se nám vybrat 100 % cílové částky, moc děkujeme!

Vážení startéři, děkujeme vám všem za štědré příspěvky, díky kterým jsme 100 % cílové částky vybrali ve dvoutýdenním předstihu.

Přiravili jsme si pro vás dvě dodatečné odměny – za 1200 Kč vám zajistíme, že český překlad knihy podepíše Bryan Caplan. Za 1580 Kč vám zajistíme podpisy obou autorů – Caplana i Zacha Weinersmithe.

Pokud se nám podaří vybrat dodatečných 100 tisíc Kč, pozveme Bryana Caplana do Prahy na křest knihy! Křest tak spojíme s jeho přednáškou a nejštědřejší přispěvatele pozveme na sponzorskou večeři večer před křtem.

Děkujeme za vaši podporu!

Martin a Jakub
Liberální institut