Osvěžírna - crowfunding kampaň

Osvěžírna

Dokažte spolu s námi, že občerstvení jde dělat i jinak! Osvěžte se přírodní zmrzlinou a limonádami v našem prvním stánku ve Velkém Březně.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Představte si místo, kde si můžete během Vašeho výletu odpočinout v ručně vyrobeném křesle z recyklovaného materiálu, osvěžit se kvalitními přírodními produkty, jako například zmrzlinou z čerstvých jahod nebo limonádami z přírodních složek a načerpat sílu ze zdejší přírody na další cestu. Místo, kde se budete cítit jako na dovolené a zárověň bude šetrné k přírodě. A právě takovým místem bude naše Osvěžírna u cyklostezky ve Velkém Březně.

Jsme dva mladí podnikatelé, kteří chtějí lidem z blízkého okolí, i těm, kteří k nám dorazí třeba i z větší dálky nabídnout možnost kvalitnějšího odpočinku a osvěžení z čerstvých surovin, tak ja to dosud neznáte.

A právě proto, že chceme, abyste se u nás cítili jako na dovoloné potřebujeme Vaší pomoc k dokončení našeho projektu. Stánek už je sice schopný provozu, ale k dokonalosti nám chybí ještě příjemné zázemí okolo stánku včetně posezení a různých atrakcí pro Vaše ratolesti.

Odpovíme Vám na tři otázky. Co? Jak? a Proč?

Co budeme dělat? - jinak!

Snažíme se využívat materiály, které by jinak byly určeny k vyhození, tím myslíme například palety ze kterých sami vyrábíme kompletní nábytek do zahrádky našeho stánku od křesel, stolů, lavic, až po stojany na kola a odpadkové koše na tříděný odpad. Zároveň se snažíme snížit využití materiálů, které nejvíce zatěžují přírodu, proto u nás nenajdete plastové misky, kelímky, lžičky, ani brčka.

Jaký máme vlastně plán? - který už realizujeme!

Naším plánem je vytvořit příjemné, čisté prostředí z dříve nevyužívaného prostoru. Prostředí pro odpočinek kohokoli, kdo k nám zváží cestu, ať už cyklistů, běžců, či lidí z okolních vesnic a měst. Také chceme podpořit místní farmáře a odebírat od nich přírodní produkty, jako jahody, borůvky, atd., které následně využijeme k dodání chuti a estetické stránky námi podávaným nápojům, či jako typ přírodní posypky na zmrzliny.

Zmrzlina s malinami

Proč potřebujeme Vaši pomoc?

Všichni víme, že ruku v ruce s kvalitou a důrazem na přírodu jde také vyšší cena. A právě proto potřebujem Vaši pomoc! Ačkoli si všechno co jde děláme sami, stále jsou zde velmi vysoké výdaje na které už sami nestačíme. A vzhledem k tomu, že stánek už stojí, tak veškerá Vaše finanční pomoc půjde právě na to nejdůležitější, příjemné prostředí pro Vás. Chceme pro Vás udělat příjemné prostředí u našeho stánku, abyste si zde mohli nádherně odpočinout a užít si krásu místní přírody, zatímco si Vaše děti budou hrát na našem pískovišti, či jiných atrakcích, které zde pro Vás chystáme.

Tady to nekončí!

Naším největším cílem a snem je být vzorem a příkladem pro ostatní stánky a výrobce produktů do nich dodávaných. Chceme jim ukázat, že to lze dělat i tak, abychom brali ohled na to nejcenější co kolem nás máme, přírodu. Rádi bychom tímto přesvědčily výrobce, aby se zamysleli nad výrobou jejich produktů, doopravdy nelze udělat nic proto, aby více šetřili přírodu? Proč například nevyměnit hliníkové obaly jejich produktů za vratné skleněné lahve?

Co si o tomto projektu myslíte?