OSTRAVA CHAMPIONSHIP ročník 2018 - crowfunding kampaň

OSTRAVA CHAMPIONSHIP ročník 2018

OSTRAVA CHAMPIONSHIP a jeho ročník 2018! Buď součástí tohoto projektu a pomoz nám vybudovat úžasný zážitek pro všechny diváky živého vysílání.

Hry & Apps

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

 

Co je to OSTRAVA CHAMPIONSHIP?

OSTRAVA CHAMPIONSHIP není nic menšího než Ostravské mistrovství v počítačových hrách. Toto mistrovství se vždy odehrává v Ostravském herním klubu Black Lotus Gamers a kdo ho zná, tak jistě ví, jaké tam jsou parádní prostory. V minulých letech jste u nás mohli najít turnaje v těchto hrách: Counter Strike: Global Offensive, League of Legends, NHL či Fifa. V budoucnu se určitě můžete těšit i na další herní pecky, které hýbou světem.

V minulosti jsme Vám přinesli už 21 LAN turnajů a více než 20 online turnajů. Každý rok přinášíme novou výzvu nejen pro Vás jako hráče, ale i pro nás jako organizátory. V letošním roce to bylo například dvoudenní mistrovství ve hře Counter Strike:Global Offensive. Co vymyslíme na příští rok? To je zatím ve hvězdách, ale pokud to výjde, tak to bude velké :o)

 

IMG_5243.jpg

 "uprostřed můžete vidět pohár Mistra Ostravy, vpravo pak pohár pro nejlepšího hráče"

 

Na co potřebujeme peníze?

Naše turnaje se mohou pyšnit kvalitní organizací pro všechny, kteří nás navštíví během samotného turnaje v herním klubu.

Nicméně se nám nedaří přinést stejnou kvalitu i pro fanoušky, kteří by se chtěli dívat na náš stream. Je to způsobeno především tím, že nemáme skoro žádnou techniku na stream (kvalitní kamery, mikrofony, kabely, ...). A tu, kterou máme, tak si vždy složitě půjčujeme od kamarádů, abychom Vám přinesli alespoň trochu koukatelné vysílání. Také se často stává, že tato ne příliš kvalitní technika vypoví službu i během vysílání. To pro nás znamená velké komplikace.

Moc dobře známe odezvy našich hráčů i fanoušků a víme, že ti, kteří nás navštíví v herním klubu, jsou nadmíru spokojeni, ale ti, kteří sedí a soudí turnaj dle streamu, tak, bohužel, moc spokojení nejsou. To bychom právě chtěli napravit touto sbírkou na další ročník projektu OSTRAVA CHAMPIONSHIP pro rok 2018, kde bychom chtěli přinést úžasný zážitek také všem těm, kteří nás sledují z pohodlí svého domova.

 

pilir1.png

 

Proč si techniku nekoupíme sami?

Ano, většinu věcí, techniky a prostředků hradíme ze svých kapes, ale jelikož jsme parta mladých lidí, kteří nedisponují příliš velkými finančními obnosy, nemůžeme si dovolit nakoupit úplně vše a k tomu ještě ve vysoké kvalitě. Na druhou stranu, můžeme nabídnout naši energii a drahocenný čas, který rádi věnujeme tomuto projektu, jelikož si myslíme, že to má smysl a budoucnost.

Pomozte nám prosím nakopnout tento projekt do nových výšin tím, že Vám všem budeme moci přinést v roce 2018 úžasný zážitek z profesionálního vysílaní. Děkujeme.

 

o nas.jpg

 "Organizační tým projektu OSTRAVA CHAMPIONSHIP"

 

Na co se můžete těšit v roce 2018?

Příští rok se opět můžete těšit na skvělé dvoudenní turnaje ve hře Counter Strike:Global Offensive a League of Legends. Pokud nám bude štěstí přát a tato sbírka dopadne nad naše očekávání, tak se můžete těšit i na úžasné turnaje v peckách jako jsou World of Tanks, PUBG, Dota 2, Hearthstone, Starcraft 2 nebo také možná přidáme i mobilní pecku Clash Royale. V případě, že nám doslova "nasadíte křídla" v podobě vybrání částky 100 000 Kč a více, tak se můžete těšit na opravdu velký závěrečný šampionát, který přesuneme do obřích prostor, kde samozřejmě nebude chybět i stage a bohatý program pro fanoušky a diváky. Pokud se nám podaří společnými silami uspořádat tento velký závěrečný šampionát, určitě můžete počítat s tím, že každý, kdo nám zašle podporu, bude mít vstup zcela ZDARMA! :o)

V případě, že se nám podaří vybrat i částku na veškerou techniku (alespoň 28 000 Kč), tak pro Vás uspořádáme jako poděkování mimořádný novoroční turnaj ve hře, kterou si sami odhlasujete v naší anketě.

 

Historie

Všechno to začalo nevinou větou, když někdo řekl, že nejde organizovat 5v5 turnaje v herním klubu, kde je "pouze 10 pc" My jsme to vzali jako výzvu a ejhle, kde dnes jsme. Na konci roku 2015 jsme tedy organizovali hned 3 LAN turnaje a všem dokázali, že je možné i v tomto herním klubu organizovat kvalitní turnaje. Chtěli bychom poděkovat těmto skeptickým lidem, kterým vděčíme za vytvoření tohoto projektu a vnuknutí myšlenky pro možnost vytvořit něco většího než jen občas nějaký turnaj. A z toho důvodu je tady projekt OSTRAVA CHAMPIONSHIP.

 

Na jaké odměny se můžete těšit?

Čeká na Vás celkem 19 druhů odměn

 1. Poděkování na našich webových stránkách (www.ovachamp.cz) 
 2. Elektronické poděkování na email
 3. Umístění tvého jména v titulcích na konci každého turnaje
 4. Poděkování na našem facebooku (www.facebook.com/ovachamp)
 5. Umístění tvého jména v herním klubu během každého turnaje
 6. Prémiová tapeta podporovatele mistrovství v počítačových hrách
 7. Malá nebo velká samolepka
 8. Umístění tvého jména přímo na putovní pohár mistrů Ostravy jakožto podporovatele
 9. Fotka s věnováním a podpisy organizačního týmu
 10. Placka na tvou hruď
 11. Originální dřevěná medaile s logem projektu vyřezávaná speciální laserovou metodou a s krásnou stuhou na tvůj krk
 12. Zalaminátovaný certifikát Podporovatele s podpisy a poděkováním
 13. Vyzkoušej si, jaké to je komentovat zápas na turnaji v našem studiu.*
 14. Možnost zahrát si s námi tvou oblíbenou pecku přímo v herním klubu BLG **
 15. Staň se organizátorem na jednom z našich turnajů ***
 16. Přednost při registraci na naše turnaje = GRANDMASTER VIP Visačka ****
 17. S CHALLENGER VIP Visačkou máte možnost nahlédnout do našeho zákulisí a čekají Vás i všechny dřívější výhody  *****
 18. Originální černé tričko OSTRAVA CHAMPIONSHIP
 19. PREMIOVÉ tričko OSTRAVA CHAMPIONSHIP - limitovaná edice

*Chtěl bys někdy vyzkoušet, jaké to je komentovat zápas v přímém přenosu? Pokud ano, tak nyní máš tu možnost. Rádi tě mezi námi přivítáme a samozřejmě se vším seznámíme a dopředu ti vše ukážeme, nemusíš se tedy ničeho bát. Třeba právě tohle bude tvůj slibný záčátek kariéry komentátora živých esportových přenosů.

**Zahrej si s námi tvou oblíbenou pecku v herním klubu Black Lotus Gamers na jednom z nabušených PC, pokud budeš chtít můžeme si také zahrát Xbox na obřím platně. 

***Vyber si jeden z našich turnajů a můžeš si naživo vyzkoušet, jaké to je být organizátorem turnaje od A do Z.

****GRANDMASTER VIP Visačka ti dává tuto výhodu: Není tajemstvím, že naše turnaje jsou přeplněné hned poté, co sotva otevřeme registrace. Spousta týmů se tak na náš turnaj ani z kapacitních důvodů nedostane. Nyní tímto získáš výhodu předčasné registrace pro svůj tým. Budeš mít registraci otevřenou o den dříve, než všichni ostatní.

***Díky VIP Visačky se můžete jednoduše podívat do našeho zákulisí, budete mít přístup do herny o den dříve před turnajem, kdy vše chystáme, a pokud budete mít zájem, můžete se stát i součástí organizačního týmu a pomoci nám při organizování turnajů. Díky této visačky získáváte i přednost při registrování na naše turnaje.

Všechny odměny budou odeslány a vyřízeny do března 2018.

 

návrh samolepka STARTOVAČ.png

 

NAVRH STARTOVAČ2.png

 

VISAČKY 2.png

 "Součástí visačky je samozřejmě i popruh na krk - visačky nelze získat jiným způsobem"

 

triko černé257.jpg

 "černé tričko"

 

TRIKO512.jpg

 "černá verze PREMIUM trička"

 

trika1024.jpg

"oranžová verze PREMIUM trička"

 

Mistři OSTRAVY

- A kdo vlastně drží či držel titul Mistra Ostravy?

2016:

- Counter Strike: Global Offensive = Tým eEriness

- League of Legends = Tým NeverHunt.eu

- NHL 16 = Pavel Jastar Hikl

- Fifa 16 = Vladimír Korta

2017:

- Counter Strike: Global Offensive = Tým iNdependent

- League of Legends = Turnaj proběhne 2.12.2017

 

Máte něco na srdci, co byste nám rádi sdělili?

Dotazy můžete pokládat přímo sem nebo také můžete psát na náš email ovachamp@zicherka.cz Pokud budete chtít, můžete nám napsat i na náš Facebook. Na všechny Vaše dotazy či zprávy se budeme snažit odpovědět v co nejkratším termínu, ale pamatujte i my jsme „jen“ lidé, a tak nám to někdy může chvíli trvat, děkujeme za pochopení.

Je toho tolik, co bychom Vám chtěli těmito řádky sdělit, ale bohužel tolik prostoru a času zde nemáme. Tak se prosím nezlobte, jestli jsme něco nenapsali.

 

Na závěr bychom Vám všem chtěli poděkovat za Vaši podporu... Děkujeme :o)

 

GALERIE OSTRAVA CHAMPIONSHIP

Jak to u nás vypadá se můžete podívat do naši GALERIE.

 

702.jpg

703.jpg

705.png

707.png

708.png

709.png

710.png

711.png

712.png

713.jpg

715.png

714.jpg

13872774_908837425884529_5634265851243955658_n.jpg

13880149_908838002551138_5190880850245462021_n.jpg

13903356_908837869217818_2952763669194712410_n.jpg

13879201_908837965884475_3707004158026359003_n.jpg

   

Co si o tomto projektu myslíte?