Čarodějnická škola Oskořínek | crowdfunding kampaň

Novinky - Čarodějnická škola Oskořínek

Škola pro čaroděje z Česka a Slovenska

Hry & Apps

  • Splněno 100 Kč (0 %)
  • 0 %
  • 50 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

David Kos - obrázek
  • projekt od David Kos
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

90 Kč

Student

Stal jsi se studentem československé čarodějnické školy Oskořínek! Nyní můžeš ukončit novický rok, čeká tě zařazení do jednoho ze 3 kolejí a nástup do 1.ročníku. Vše ostatní již záleží na tobě. Dobrodružství začíná...

Navíc získáváš 10 vzácných přísad do lektvarů, 5 semínek vzácných rostlin a základní balíček capárových karet a 15 rudých granátů.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
190 Kč

Premiant

S balíčkem Premiant dostaneš krom neomezeného přístupu do školy také do hry jedno z nejlepších košťat Fantom 2, značkové mudlovské oblečení, krásný kvalitní značkový hábit, 20 vzácných přísad do lektvarů, 10 semínek vzácných rostlin a základní balíček capárových karet.

Navíc získáváš 35 rudých granátů.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
350 Kč

Kouzelník

S balíčkem Kouzelník ti bude domů doručena jízdenka na vlak do Oskořínku, vytištěnou barevnou příručku ke hře, 3 připínací placky (nejen) na oblečení s logem 3 kolejí.

K tomu dostaneš do hry vlastní zvolenou jmenovku, která se bude zobrazovat na plánku ostatním studentům a budeš tak odlišný/á od ostatních, jedno z nejlepších košťat Fantom 2, značkové mudlovské oblečení, krásný kvalitní značkový hábit, 30 vzácných přísad do lektvarů, 20 semínek vzácných rostlin a základní balíček capárových karet.

Navíc získáváš 70 rudých granátů.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
690 Kč

Čaroděj

Balíček Čaroděj znamená, že ti bude domů doručen balík s opravdu skvělým obsahem: Osobní dopis tištěný na pergamenovém papíru zapečetěný rudým voskem, skutečný velký Záškodnický plánek Oskořínku, 1 zlatý litrín a 3 niklové cvočky, plakát a všechny odměny předchozích hodností.

K tomu dostaneš do hry jedno z nejlepších košťat Šleha 2014, značkové mudlovské oblečení, krásný kvalitní značkový hábit, 40 vzácných přísad do lektvarů, 20 semínek vzácných rostlin a základní balíček capárových karet.

Navíc získáváš 150 rudých granátů.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
990 Kč

Lapka / Smrtihlav

Balíček Lapka / Smrtihlav znamená, že ti bude domů doručen balík s opravdu super obsahem: Stříbrný odznak s logem tvé koleje, 3 opravdové české granáty, papírový vystřihovací model hradu Oskořínek s návodem na slepení a všechny odměny předchozích hodností.

K tomu dostaneš do hry nejlepší současné koště Fantom 3, značkové mudlovské oblečení, krásný kvalitní značkový hábit, 50 vzácných přísad do lektvarů, 25 semínek vzácných rostlin a základní balíček capárových karet.

Navíc získáváš 250 rudých granátů, za které můžeš nakoupit plno dalších úžasných věcí v kouzelnickém světě.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 990 Kč

Divotvorce

Gratuluji, pokud jsi se stal jedním ze 7 šťastlivců, kteří získají 1 ze 7 Relikvií Smrti. Relikvií, která zanechala Smrt u nás je celkem 7 a každá je ve hře jen jednou! Pokud ji máš ty, nebude jí mít už nikdo jiný! Chceš-li jednu z nich, musíš si ji vybrat z těch, které jsou volné! Čím déle budeš čekat, tím je větší pravděpodobnost, že ti ji někdo vezme. Neváhej, staň se jedním z mála divotvorců a vstaň po boku legendárních čarodějů nebo černokněžníků.

Samozřejmě dostaneš také všechny odměny předchozích odměn a velké kouzelnické bohatství - 600 rudých granátů.

Počet dostupných odměn: 7/7

Nelze podpořit
4 900 Kč

Zakladatel školy

Tímto se stáváš jedním ze samotných zakladatelů školy. Tvé jméno (popř. název firmy) bude uvedeno pod názvem "Producent" v titulcích hry, trailerech, videích, wallpaperech, plakátech, webových stránkách, atd. Navíc spolu můžeme konzultovat další vývoj hry, budu se snažit vložit do hry nějaký tvůj nápad, budeš mít vždy jako první přístup k novým aktualizacím a můžeš tak testovat hru.

K tomu získáš samozřejmě všechen obsah předchozích hodností a neuvěřitelné bohatství v podobě 2000 rudých granátů.

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit