Čarodějnická škola Oskořínek | crowdfunding kampaň

Čarodějnická škola Oskořínek

Škola pro čaroděje z Česka a Slovenska

Hry & Apps

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Hru si můžete vyzkoušet na našem webu kliknutím na ceduli Oskořínek: oskorinek.com !

Kompletně české chatovací Magic Online RPG, které lze hrát přímo v internetovém prohlížeči nebo nainstalovat do počítače jako obsáhlejší hru s kvalitnějšími texturami a efekty. Následující řádky ukazují, jak by měla vypadat finální hra.Co Vás tedy čeká?

koleje.jpg

                                                                               koleje

Zbrklořech - "Nejdůležitější je rychlost. Není čas ztrácet čas! Život je příliš krátký... Tak rychle!"
barva: červená, bílá
zvíře: veverka

Mravodříč - "Společnými silami  a týmovou spoluprací dokážeme vše. Každopádně bez úsilí úspěch nepřijde."
barva: zelená, stříbrná
zvíře: mravenec

Chytrovýr - "Počkám až uděláš první tah, přečtu tvou taktiku a nakonec tě přechytračím!"
barva: žlutá, černá
zvíře: sova

Oskořínek je 13tiletka. V 11 letech obdrží v Česku a Slovensku malí kouzelníci svůj dopis a čeká je novický rok při něm jsou pozorováni a po jeho ukončení jsou teprve zařazeni do jedné ze tří kolejí - Chytrovýr, Zbrklořech a Mravodříč; a mohou začít studovat první až třináctý ročník, kde jsou již součástí své koleje a získávají pro ní body, aby mohli na konci školního roku vyhrát školní pohár. Při tomto studiu a pohybu po hradě je možné si neustále povídat se všemi ostatními, kteří jsou zrovna také na hradě. Každá oblast hradu = jiná chatovací místnost.

 

Lokality

Ve hře se budeš moci podívat na tyto místa: Hrad Oskořínek, který je umístěn na tajném místě na hranicích mezi Českem a Slovenskem v krásných Bílých Karpatech.vrsatec.jpg

oskorinek_mapa.jpg

Malínky jsou kouzelnická vesnice pod hradem. Jsou zde různé obchody, hospody, obytné domy, hřbitov či nádraží, ze kterého můžeš jet do jiných kouzelnických míst. Bude jich zřejmě více, ale určitě zde bude ukryté Kočičí náměstí v Praze, kde si můžete zakoupit opravdu mnoho kouzelnických potřeb, zvířat, hůlku, košťata, kotlíky, ingredience do lektvarů, hábity, oblečení, jídlo, sladkosti, knihy, atd. Dále by se měla objevit oblast z historického města Hradec Králové.

Na cestách tě budou provázet mapy. Na hradě a pozemcích Záškodnický plánek

oskorinek_zaskodnicky_planek.jpg

  a na ostatních místech normální mapa.

 

Pátrání - Questy

Krom samotného studia můžete také prozkoumávat hrad. Když budete pozorní, jistě brzy najdete vchod do tajné chodby, která Vás zavede na unikátní místa (podzemí hradu, les, pod hladinou jezera, apod.), kde se budete mít za úkol vyřešit logický úkol, překonat překážky či zdolat tvory, které se Vám to budou snažit znepříjemnit. Pátrání slouží k ověření a využití tvých kouzelnickcých schopností v praxi. Za odměnu na konci této výzvy budete odměněni nějakým vzácným předmětem a několika rudými granáty.

 

Rudé granáty jsou známým drahokamem, nacházejícím se hojně na území česka. Mají svou specifickou rudou barvu a ve hře je to vzácná měna. Pod hradem Oskořínek je kouzelnická vesnice Malínky. Tam můžete po hospodách oslovit podivné kouzelníky, kteří nabízí opravdu vzácné předměty. Prodají je však pouze za rudé granáty.

mena.jpg

Další měnou je litrín a cvoček přičemž 1 litrín = 100 cvočků. Litrín je klasická zlatá mince. Je to běžná kouzelnická měna v Čechách a na Slovensku. Existují místa, kde můžete měnit rudé hranáty za litríny.

 

Nedílnou součástí hry jsou dvě nejznámější a oblíbené kouzelnické hry: Metlopál a Capáry.

Metlopál. Mezi studenty se traduje, že vyhrát metlopálový pohár téměř stejně důležité jako školní pohár, ale také ligu těchto sportů. Proto má každá kolej svůj tým. Každý z Vás se může přihlásit do týmu a pak záleží pouze na jeho schopnostech, jestli bude vybrán nebo ne. Aby si zahrálo více hráčů a ne jen ti nejlepší, bude krom první ligy také další ligy pro týmy B, C, D, atd.

Capáry je stará karetní hra. Nenechte se mýlit a neházejte jí ke hrám jako je "Prší" nebo "Vole lehni". Tato hra je úžasně zábavná a vyžaduje i více přemýšlení. Sepsání celých pravidel by bylo na dlouho, takže pokud se chcete dovědět, jak se hraje, najděte si pravidla hry "MAGIC gathering" nebo si počkejte, až na naše video, kde bude hra kompletně popsána a vysvětlena.

Hra bude neustále zlepšována a updatována, takže určitě přidjou na řadu také kouzelnické pohyblivé šachy, piškvorky, apod.

 

Předběžně si můžeš hru vyzkoušet na oskorinek.com, ale pamatuj, že to je jen nástin toho, jak bude asi hra vzhledově vypadat. Je to vývojářská verze, kde ještě nejde nic dělat. Proto nechci, abys hru už teď podle této verze soudil, jelikož je to opravdu jen 1% z konečné podoby hry.

 

Nyní je řada na Tobě. Pokud chceš, aby hra vznikla a byla tak úžasná, jak být může, neobejde se to bez Tvého přispění. Stačí opravdu málo a výhody, které můžeš získat stojí za to! Prohlédni si tabulku, abys věděl, jakou částku můžeš poslat a jaké bonusy chceš získat. Stačí ti k tomu mobil a jedna SMSka a odměnou ti bude vstup do česko slovenského kouzelnického světa! Čím vyšší částku přispěješ, tím lepší hra nakonec bude a tím více získáš dárků. Předem díky!

*Hra bude částečně zdarma, ale budeš stále jen novicem = nemůžeš postupovat do vyšších ročníků. Pokud budeš chtít stát se studentem, být zařazen do koleje, vstoupit do prvního ročníku a studovat dále, je třeba poslat alespoň minimální částku 90,- Kč aby jsi se stal studentem.

goodies00.jpg

goodies1+.jpg

goodies2+.jpg

goodies3.jpg

goodies4+++.jpg

goodies5+.jpg

goodies6+.jpg

goodies7.jpg

goodiesLegenda.jpg

 

goal1.jpggoal2.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 100 Kč (0 %)
  • 0 %
  • 50 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

David Kos - obrázek
  • projekt od David Kos
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

90 Kč

Student

Stal jsi se studentem československé čarodějnické školy Oskořínek! Nyní můžeš ukončit novický rok, čeká tě zařazení do jednoho ze 3 kolejí a nástup do 1.ročníku. Vše ostatní již záleží na tobě. Dobrodružství začíná...

Navíc získáváš 10 vzácných přísad do lektvarů, 5 semínek vzácných rostlin a základní balíček capárových karet a 15 rudých granátů.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
190 Kč

Premiant

S balíčkem Premiant dostaneš krom neomezeného přístupu do školy také do hry jedno z nejlepších košťat Fantom 2, značkové mudlovské oblečení, krásný kvalitní značkový hábit, 20 vzácných přísad do lektvarů, 10 semínek vzácných rostlin a základní balíček capárových karet.

Navíc získáváš 35 rudých granátů.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
350 Kč

Kouzelník

S balíčkem Kouzelník ti bude domů doručena jízdenka na vlak do Oskořínku, vytištěnou barevnou příručku ke hře, 3 připínací placky (nejen) na oblečení s logem 3 kolejí.

K tomu dostaneš do hry vlastní zvolenou jmenovku, která se bude zobrazovat na plánku ostatním studentům a budeš tak odlišný/á od ostatních, jedno z nejlepších košťat Fantom 2, značkové mudlovské oblečení, krásný kvalitní značkový hábit, 30 vzácných přísad do lektvarů, 20 semínek vzácných rostlin a základní balíček capárových karet.

Navíc získáváš 70 rudých granátů.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
690 Kč

Čaroděj

Balíček Čaroděj znamená, že ti bude domů doručen balík s opravdu skvělým obsahem: Osobní dopis tištěný na pergamenovém papíru zapečetěný rudým voskem, skutečný velký Záškodnický plánek Oskořínku, 1 zlatý litrín a 3 niklové cvočky, plakát a všechny odměny předchozích hodností.

K tomu dostaneš do hry jedno z nejlepších košťat Šleha 2014, značkové mudlovské oblečení, krásný kvalitní značkový hábit, 40 vzácných přísad do lektvarů, 20 semínek vzácných rostlin a základní balíček capárových karet.

Navíc získáváš 150 rudých granátů.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
990 Kč

Lapka / Smrtihlav

Balíček Lapka / Smrtihlav znamená, že ti bude domů doručen balík s opravdu super obsahem: Stříbrný odznak s logem tvé koleje, 3 opravdové české granáty, papírový vystřihovací model hradu Oskořínek s návodem na slepení a všechny odměny předchozích hodností.

K tomu dostaneš do hry nejlepší současné koště Fantom 3, značkové mudlovské oblečení, krásný kvalitní značkový hábit, 50 vzácných přísad do lektvarů, 25 semínek vzácných rostlin a základní balíček capárových karet.

Navíc získáváš 250 rudých granátů, za které můžeš nakoupit plno dalších úžasných věcí v kouzelnickém světě.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 990 Kč

Divotvorce

Gratuluji, pokud jsi se stal jedním ze 7 šťastlivců, kteří získají 1 ze 7 Relikvií Smrti. Relikvií, která zanechala Smrt u nás je celkem 7 a každá je ve hře jen jednou! Pokud ji máš ty, nebude jí mít už nikdo jiný! Chceš-li jednu z nich, musíš si ji vybrat z těch, které jsou volné! Čím déle budeš čekat, tím je větší pravděpodobnost, že ti ji někdo vezme. Neváhej, staň se jedním z mála divotvorců a vstaň po boku legendárních čarodějů nebo černokněžníků.

Samozřejmě dostaneš také všechny odměny předchozích odměn a velké kouzelnické bohatství - 600 rudých granátů.

Počet dostupných odměn: 7/7

Nelze podpořit
4 900 Kč

Zakladatel školy

Tímto se stáváš jedním ze samotných zakladatelů školy. Tvé jméno (popř. název firmy) bude uvedeno pod názvem "Producent" v titulcích hry, trailerech, videích, wallpaperech, plakátech, webových stránkách, atd. Navíc spolu můžeme konzultovat další vývoj hry, budu se snažit vložit do hry nějaký tvůj nápad, budeš mít vždy jako první přístup k novým aktualizacím a můžeš tak testovat hru.

K tomu získáš samozřejmě všechen obsah předchozích hodností a neuvěřitelné bohatství v podobě 2000 rudých granátů.

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit