Originální motivační Kočkopsí stolní kalendář 2021 - crowfunding kampaň

Originální motivační Kočkopsí stolní kalendář 2021

Podpořte semnou tisk a vydání 14denního stolního kalendáře pro rok 2021 s originálními motivačními slogany a s podporou pro nadační fond Kočka v Nouzi

Ostatní
Originální motivační Kočkopsí stolní kalendář 2021

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Již nějaký ten pátek se se svými grafikami, velkým nadšením a radostí v srdci, snažím vytvářet nápadité a originální předměty pro získání finanční podpory nejen pro Nadační fond KOČKA V NOUZI. Nadační fond KOČKA V NOUZI podporuje kočičí mazlíky v útulcích napříč celou ČR. Sama mám svou kočičí dámu z útulku z Měcholup a už naší domácnost obývá krásných 7 let. 

Jelikož jsem již v minulosti realizovala některé své projekty s podporou pro Nadační fond PES V NOUZI, nebo třeba i Linku bezpečí, z vlastních prostředků, budu ráda, když mi teď pomůžete dostat do tiskárny tento krásný 14denní stolní kalendář pomocí Startovače. Jelikož mám ráda originalitu a nápaditost a jsem člověk, který dá prostor i druhým, vznikl nápad vytvořit stolní kalendář s kočičími i psími mazlíky, a tak jsem oslovila lidi v mém okolí, a oni mi s radostí zaslali fotografie svých mazlíků.

 

Kočka naštveš.jpg

Nakonec jsem já ve spolupráci se svou 17letou dcerkou Deniskou usoudila, že je třeba ještě něco přidat. Takovou tu "třešničku na dortu". Když jsem se tak koukala na jednotlivě zachycené mazlíky a jejich výraz, začali mě napadat opravdu originální slogany a tak se do kalendáře dostaly také. A výsledek vidíte na pár ukázkách. 

Pokud se vám stolní kalendář líbí, budu ráda, pokud si ho předplacením zakoupíte, a každá 50,- Kč z kalendáře jde na Nadační fond KOČKA V NOUZI. Celý projekt je pod dohledem samotné ředitelky Nadačního fondu KOČKA V NOUZI, paní Evy Šteklové. 

Jelikož je kalendář i krásným dárkem nejen pod stromeček, nebo pro radost, potěšení a hlavně úsměv na tváři, i my bychom Vám ještě chtěli nějaký ten dárek za nákup dát. Paní ředitelka Nadačního fondu KOČKA V NOUZI přidala speciální dárky, ze kterých jde jejich celá částka na přímo na účet fondu. A které dárky to jsou: 

Vak na cvičení, Kuchařka Česko vaří a pomáhá, propiska KOČKA V NOUZI, keramický hrnek kočička, nákupní taška Kočka, šedá doza, pískací myška, Felix lahev, dvojmisky pro kočičky a hlavolam pro kočičky. 

dárky starkovač.jpg

A na závěr něco málo o fungování Nadačního fondu KOČKA V NOUZI: 

Cílem Nadačního fondu KOČKA V NOUZI je zlepšovat životní podmínky opuštěných koček. Pomáháme útulkům a depozitům zajistit dostatek finančních a materiálních prostředků, odpovídajícího krmiva a veterinární péče. Za pomoci sociálních sítí, veřejných akcí a médií hledáme pro tyto kočky nové domovy. V neposlední řadě chceme posílit osvětu v samotné prevenci týkající se kastrací toulavých koček v nejhůře postižených lokalitách.

Nadační fond KOČKA V NOUZI, Marie Podvalové 930/7, 196 00 Praha 9, telefon 77 55 66 136, email info@kockavnouzi.cz

Simi pes.jpg

 

Co si o tomto projektu myslíte?