Orientální tanec v roce - crowfunding kampaň

Orientální tanec v roce

Pomozte nám nafotit a vydat kalendář s orientálními tanečnicemi. Tance a jejich kostýmy jsou velmi rozmanité a mají zajímavou historii.

Umění

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Ráda bych se s Vámi podělila o rozmanitost orientálních tanců, jejich kostýmů i rekvizit prostřednictvím kalendáře s uměleckými fotografiemi a jejich popisy.

Víte, co znamená dance du ventre, cifte telli, Raqs Sharqi nebo bellydance? To vše znamená břišní tanec, lépe řečeno orientální tanec. A když už víme, co to je, co se nám vybaví? Zahalená žena do průsvitných závojů nebo oblečená v kostýmu skládajícího se z podprsenky a dlouhých volných kalhot nebo sukně, s obnaženým břichem a větším poprsím ...

Řekla bych, že toto je velmi rozšířená a typická představa nás Čechů - Středoevropanů. Musím přiznat, že já jsem se sem řadila také, tedy alespoň do nedávna :).

13281719_1348550651828116_190578856_n.jpg

Asi před měsícem jsem měla možnost vidět přehlídku orientálních tanců. Velmi mě překvapila široká škála hudby, kostýmů a rekvizit. 

12999517_1319652634717918_523619978_o.jpg

Začala jsem se o to více zajímat a zjistila jsem například, že jsou různé styly tanců jako Saidi, Baladi, Khaleegy, Egyptský Rags Shargi a používají se při nich nejrůznější rekvizity, například činelky, tamburíny, křídla ale také hadi.

13288949_1348550491828132_1125262394_n.jpg

Pokud se budete podílet na vybrání částky 55 000 Kč, kterou potřebujeme na výrobu a tisk kalendáře, máme pro vás připravené zajímavé dárky, jako například zmiňované kalendáře, fotografie z průběhu projektu, uvedení vašeho loga nebo jména v kalendáři, pozvánku na vernisáž a podobně.

Jestliže se nám podaří vybrat větší částka, ráda bych vydala obrazovou publikaci. 

Jak přispět na projekt a jak získat některý z dárků?

Budeme moc rádi, když nám s tímto projektem pomůžete a koupíte si tak svým sponzorským darem od nás kalendář nebo kteroukoliv z jiných možností v pravém sloupečku.

Příspět je velmi jednoduché ( https://www.startovac.cz/jak-to-funguje/ ). Vyberete si variantu, která se Vám nejvíce líbí, kliknete v příslušném okénku na odkaz „Podpořit projekt“, poté pouze vyplníte Vaší e-mailovou adresu a další údaje, zvolíte způsob úhrady, uhradíte částku a vše je hotovo.

V případě, že by náš projekt nedosáhl cílové částky, všechny Vaše poslané peníze se Vám v plné výši vrátí!

Další informace a podmínky:

https://www.startovac.cz/casto-kladene-dotazy/

https://www.startovac.cz/podminky/

Doufáme, že se Vám náš projekt líbí a rozhodnete se jej podpořit. 

Za celý tým Vám děkuje Lucie

Co si o tomto projektu myslíte?