ORIENTAL STREET FOOD MARKET | crowdfunding kampaň

Novinky - ORIENTAL STREET FOOD MARKET

Za Orientem do Plzně! Podpořte náš odvážný nápad uspořádat historicky první street food market zaměřený na gastronomii Blízkého a Dálného východu.

Ostatní

Autor projektu

Festival arabské kultury - obrázek
  • projekt od Festival arabské kultury
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Vyrobte si vlastní festivalovou placku!

S naší pomocí si zhotovte originální památku na sobotní festivalový den a nechte se překvapit dárkem vzdělávacího rázu.

Počet dostupných odměn: 30/30

100 Kč

Nechte se zvěčnit!

Kdo by nestál o vlastní jméno vyvedené kaligraficky na krásné kartičce? Může Vám dobře posloužit třeba i jako vizitka při toulkách po orientálním trhu!

Počet dostupných odměn: 30/30

110 Kč

Ulovte trhák všech pouličních arabských stánků!

Je snad na tisíc druhů faláfelu; ten nejlepší Vám ale až do Autobusové haly DEP02015 přiveze Palestinský klub. A jako hrdý podporovatel si můžete připnout náš festivalový odznáček.

Počet dostupných odměn: 7/10

150 Kč

Po dobrém jídle dobrá zábava

Pro kompletní kulturní prožitek Vám náš partner DEPO2015 nabízí 1+1 zvýhodněné vstupné na tyto akce:
- interaktivní výstava Jak se točí peníze (do 18. 4. 2018)
- výstava 100 let Československa očima pěti generací (od 17. 5 do 28. 10. 2018)
- večírek FuckUp Night Pilsen vol VII. (6. 6. v 19 hod)
Kombinace je zcela na Vás.

Počet dostupných odměn: 9/10

200 Kč

Přidejte do své sbírky umění originální dílo!

Získejte autorskou kresbu s orientální tematikou od naší Domči a tužku s logem Festivalu arabské kultury. Zaručujeme unikátnost díla a moc hezký papír.

Počet dostupných odměn: 8/10

300 Kč

Lekce marockého dialektu

Ovládáte základy arabštiny, ale přesto nerozumíte Maročanům ani slovo? To se může lehce změnit po této úvodní hodině k marocké darídže s naším kolegou Otmarem.

Počet dostupných odměn: 2/2

300 Kč

Šťastné papání

Přispějte nám na organizaci Oriental Street Food Market a s dobrým pocitem si vychutnejte jídlo u dvou vybraných stánků. Lákají Vás třeba kuvajtské speciality? Pak je tahle odměna ta pravá.

Počet dostupných odměn: 6/10

500 Kč

Bratři v triku

Vyberte si jeden pár našich triček SPOLU anebo TOGETHER a zapózujte našim fotografům. Jdeme s dobou, a tak si svou fotografii budete moci rovnou odnést domů. Dárek vhodný nejen pro páry a milovníky „instantních” fotek. P.S.: Focení není povinné! :)

Počet dostupných odměn: 5/5

500 Kč

Buďte královnou Orientu!

Jak se nalíčit jako pravá Arabka, to Vám poradí a na Vaší tváři názorně předvede naše Pája a navíc obdržíte jako dárek krásné orientální náušnice od Tamarchi.

Odměna vyprodána: 0/2

Vyprodáno
500 Kč

Uvařte si po arabsku i doma!

Vyzkoušejte doma tradiční arabské recepty podle kuchařky Syrská kuchyně, kterou Vám podepíší sami autoři a rádi přidají i věnování ušité na míru pro Vás.

Počet dostupných odměn: 3/5

700 Kč

Staňte se VIP hostem!

Chcete být všude… (vidět)? S naší VIP akreditací budete mít přístup na všechny zpoplatněné akce Festivalu arabské kultury zdarma, přičemž je více než pravděpodobné, že u vstupu Vás vždy odzbrojí široké úsměvy našich dobrovolníků. A pokud Vás zaujala závorka - (vidět) - , pak se můžeme spolu domluvit, jak to zařídit.

Počet dostupných odměn: 5/5

700 Kč

Sejdeme se u Cedru

Neostýchejte se a pozvěte svého nejoblíbenějšího člena našeho týmu na oběd či večeři do vynikající plzeňské restaurace Cedr. („platíme" my ;))

Počet dostupných odměn: 10/10

800 Kč

Okořeňte si život!

Koření je základem snad každého arabského pokrmu a Koření od Antonína je základem každého vynikajícího pokrmu. Malá orientální kazeta obsahující nejlepší koření na arabské a indické pokrmy v kombinaci s publikací Syrská kuchyně je prostě fantazie.

Počet dostupných odměn: 4/5

1 000 Kč

Absolvujte okruh po Oriental Street Food Marketu!

Zúčastněte se speciální prohlídky s ředitelkou Festivalu arabské kultury a navštivte celkem 3 stánky s arabskými pochutinami. Není nad dobrou krmi a zábavnou konverzaci (v češtině, angličtině anebo arabštině).

Počet dostupných odměn: 3/4

1 000 Kč

Naučte se připravit tradiční arabskou kávu!

Všem kávomilům doporučujeme tento jedinečný workshop s lektorkou ze Súdánu. Souriya umí totiž připravit úplně ten nejlepší šálek arabské kávy; na tom se shodneme v našem týmu všichni! ;)

Počet dostupných odměn: 3/4

1 000 Kč

Na kávě s autory Syrské kuchyně!

Získejte skvělou kuchařku Syrská kuchyně a osobně poznejte její autory nad šálkem kávy v DEPO2015. Ano! To je jedinečná možnost, jak si vylepšit své kulinářské dovednosti a osobně poznat „tyto dva předáky kmene hodných a šikovných lidí“!

Počet dostupných odměn: 2/2

2 000 Kč

Chcete vidět festivalu pod pokličku?

Zapojte se do organizace Oriental Street Food Marketu. A za co že vlastně platíte? Zjistíte na vlastní kůži, co vše organizace takového street food marketu obnáší a stanete se na nějakou chvíli plnohodnotným členem našeho týmu! (Což ve skutečnosti znamená, že budete pracovat s usměvavými kolegy a dostanete téměř neomezený přístup ke kofeinu v zázemí a výjimečně i pauzu na čůrání.)

Počet dostupných odměn: 2/2

2 000 Kč

Naučte se arabsky, abyste věděli, co jíte!

Náš partner jazyková škola Džám-e Džam speciálně pro tuto kampaň nabízí kurz arabštiny pro mírně pokročilé za neuvěřitelně příznivou cenu.

Počet dostupných odměn: 1/1

5 000 Kč

Taky Tě máme moc rádi!

Spolu s partnery, kteří nás mají rádi, pro vás přichystáme speciální dárkový balíček. Prostě láska a spousta krásných věcí k tomu (mj. od Tamarchi či nakladatelství Dar Ibn Rushd). ♥

Počet dostupných odměn: 4/5