ORIENTAL STREET FOOD MARKET | crowdfunding kampaň

Novinky - ORIENTAL STREET FOOD MARKET

Za Orientem do Plzně! Podpořte náš odvážný nápad uspořádat historicky první street food market zaměřený na gastronomii Blízkého a Dálného východu.

Ostatní

Děkujeme Vám i Vám i Vám!
MÁME VÍCE NEŽ 100 %! Obrázek

S radostí Vám oznamujeme, že jsme díky společnému úsilí, ale především díky Vaší velkorysti dosáhli ne 100, ale k dnešnímu dni již 109 %. Máme ale ještě více než 3 dny k dobru a Vy si ještě můžete vybrat nějakou odměnu. Anebo přeposlat tip svým přátelům. Částku vybranou nad rámec naší cílové rovinky využijeme vskutku smysluplně: třeba na dílnu AnimániE pro děti!

Všem děkujeme, že se nám podařilo cíl naší kampaně splnit a vězte, že již pilně pracujeme na ORIENTAL STREET FOOD MARKETU!

Pro radost především dámám
MÁME NOVOU ODMĚNU Obrázek

Máme pro Vás ještě několik kousků krásných náušnic od Tamarchi! Přidali jsme před pár dny a už mizí, proto neváhejte a pořiďte si jeden z barevných kousků "baldachýnků". Je libo třeba karmínová či tyrkysová?

 

Dosáhli jsme 90 % , ale v kampani nepolevujeme.
UŽ JEN KRŮČEK NÁM CHYBÍ K VELKÉMU FINÁLE Obrázek

Obrovský dík letí vám všem! Jen díky Vašemu smyslu pro dobrou věc se nám k dnešnímu dni podařilo splnit již 90 %. K tomu, abychom byli skutečně úspěšní, potřebujeme i dál Vaši přízeň. Šiřte, prosím, mezi své přátele a známé, že ještě máme plno originálních odměn. Nevzdáváme se a věříme, že se Vám namísto peněz zpět vrátí Vámi vybraná odměna. 

Zbývá nám zdolat posledních 10 % a my to dáme!

Váš tým AF

  • Splněno 33 962 Kč (113 %)
  • 113 %
  • 30 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 71 Startérů

Autor projektu

Festival arabské kultury - obrázek
  • projekt od Festival arabské kultury
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Vyrobte si vlastní festivalovou placku!

S naší pomocí si zhotovte originální památku na sobotní festivalový den a nechte se překvapit dárkem vzdělávacího rázu.

Počet dostupných odměn: 29/30

Nelze podpořit
100 Kč

Nechte se zvěčnit!

Kdo by nestál o vlastní jméno vyvedené kaligraficky na krásné kartičce? Může Vám dobře posloužit třeba i jako vizitka při toulkách po orientálním trhu!

Počet dostupných odměn: 30/30

Nelze podpořit
110 Kč

Ulovte trhák všech pouličních arabských stánků!

Je snad na tisíc druhů faláfelu; ten nejlepší Vám ale až do Autobusové haly DEP02015 přiveze Palestinský klub. A jako hrdý podporovatel si můžete připnout náš festivalový odznáček.

Odměna vyprodána: 0/10

Nelze podpořit
150 Kč

Po dobrém jídle dobrá zábava

Pro kompletní kulturní prožitek Vám náš partner DEPO2015 nabízí 1+1 zvýhodněné vstupné na tyto akce:
- interaktivní výstava Jak se točí peníze (do 18. 4. 2018)
- výstava 100 let Československa očima pěti generací (od 17. 5 do 28. 10. 2018)
- večírek FuckUp Night Pilsen vol VII. (6. 6. v 19 hod)
Kombinace je zcela na Vás.

Počet dostupných odměn: 9/10

Nelze podpořit
200 Kč

Paráda pro dámy

Při tom všem myšlení na podporu naší akce je potřeba se občas zastavit a pomyslet také na sebe (případně na své milé děvče :))! Pořiďte si jako odměnu vyšívané náušnice od Tamarchi z řady Baldachins. A od nás pak navíc dostanete jako malou pozornost odznáček s orientálním motivem.

Počet dostupných odměn: 3/10

Nelze podpořit
200 Kč

Přidejte do své sbírky umění originální dílo!

Získejte autorskou kresbu s orientální tematikou od naší Domči a tužku s logem Festivalu arabské kultury. Zaručujeme unikátnost díla a moc hezký papír.

Odměna vyprodána: 0/10

Nelze podpořit
300 Kč

Lekce marockého dialektu

Ovládáte základy arabštiny, ale přesto nerozumíte Maročanům ani slovo? To se může lehce změnit po této úvodní hodině k marocké darídže s naším kolegou Otmarem.

Počet dostupných odměn: 1/2

Nelze podpořit
300 Kč

Šťastné papání

Přispějte nám na organizaci Oriental Street Food Market a s dobrým pocitem si vychutnejte jídlo u dvou vybraných stánků. Lákají Vás třeba kuvajtské speciality? Pak je tahle odměna ta pravá.

Odměna vyprodána: 0/10

Nelze podpořit
500 Kč

Bratři v triku

Vyberte si jeden pár našich triček SPOLU anebo TOGETHER a zapózujte našim fotografům. Jdeme s dobou, a tak si svou fotografii budete moci rovnou odnést domů. Dárek vhodný nejen pro páry a milovníky „instantních” fotek. P.S.: Focení není povinné! :)

Počet dostupných odměn: 4/5

Nelze podpořit
500 Kč

Buďte královnou Orientu!

Jak se nalíčit jako pravá Arabka, to Vám poradí a na Vaší tváři názorně předvede naše Pája a navíc obdržíte jako dárek krásné orientální náušnice od Tamarchi.

Odměna vyprodána: 0/2

Nelze podpořit
500 Kč

Uvařte si po arabsku i doma!

Vyzkoušejte doma tradiční arabské recepty podle kuchařky Syrská kuchyně, kterou Vám podepíší sami autoři a rádi přidají i věnování ušité na míru pro Vás.

Počet dostupných odměn: 1/5

Nelze podpořit
500 Kč

Na kávě s autory Syrské kuchyně!

Získejte skvělou kuchařku Syrská kuchyně a osobně poznejte její autory nad šálkem kávy v DEPO2015. Ano! To je jedinečná možnost, jak si vylepšit své kulinářské dovednosti a osobně poznat „tyto dva předáky kmene hodných a šikovných lidí“!

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit
700 Kč

Staňte se VIP hostem!

Chcete být všude… (vidět)? S naší VIP akreditací budete mít přístup na všechny zpoplatněné akce Festivalu arabské kultury zdarma, přičemž je více než pravděpodobné, že u vstupu Vás vždy odzbrojí široké úsměvy našich dobrovolníků. A pokud Vás zaujala závorka - (vidět) - , pak se můžeme spolu domluvit, jak to zařídit.

Počet dostupných odměn: 4/5

Nelze podpořit
700 Kč

Sejdeme se u Cedru

Neostýchejte se a pozvěte svého nejoblíbenějšího člena našeho týmu na oběd či večeři do vynikající plzeňské restaurace Cedr. („platíme" my ;))

Počet dostupných odměn: 3/10

Nelze podpořit
800 Kč

Okořeňte si život!

Koření je základem snad každého arabského pokrmu a Koření od Antonína je základem každého vynikajícího pokrmu. Malá orientální kazeta obsahující nejlepší koření na arabské a indické pokrmy v kombinaci s publikací Syrská kuchyně je prostě fantazie.

Počet dostupných odměn: 3/5

Nelze podpořit
1 000 Kč

Absolvujte okruh po Oriental Street Food Marketu!

Zúčastněte se speciální prohlídky s ředitelkou Festivalu arabské kultury a navštivte celkem 3 stánky s arabskými pochutinami. Není nad dobrou krmi a zábavnou konverzaci (v češtině, angličtině anebo arabštině).

Počet dostupných odměn: 2/4

Nelze podpořit
1 000 Kč

Naučte se připravit tradiční arabskou kávu!

Všem kávomilům doporučujeme tento jedinečný workshop s lektorkou ze Súdánu. Souriya umí totiž připravit úplně ten nejlepší šálek arabské kávy; na tom se shodneme v našem týmu všichni! ;)

Počet dostupných odměn: 3/4

Nelze podpořit
2 000 Kč

Chcete vidět festivalu pod pokličku?

Zapojte se do organizace Oriental Street Food Marketu. A za co že vlastně platíte? Zjistíte na vlastní kůži, co vše organizace takového street food marketu obnáší a stanete se na nějakou chvíli plnohodnotným členem našeho týmu! (Což ve skutečnosti znamená, že budete pracovat s usměvavými kolegy a dostanete téměř neomezený přístup ke kofeinu v zázemí a výjimečně i pauzu na čůrání.)

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit
2 000 Kč

Naučte se arabsky, abyste věděli, co jíte!

Náš partner jazyková škola Džám-e Džam speciálně pro tuto kampaň nabízí kurz arabštiny pro mírně pokročilé za neuvěřitelně příznivou cenu.

Odměna vyprodána: 0/1

Nelze podpořit
5 000 Kč

Taky Tě máme moc rádi!

Spolu s partnery, kteří nás mají rádi, pro vás přichystáme speciální dárkový balíček. Prostě láska a spousta krásných věcí k tomu (mj. od Tamarchi či nakladatelství Dar Ibn Rushd). ♥

Počet dostupných odměn: 4/5

Nelze podpořit