Startovač - financování projektů

ORIENTAL STREET FOOD MARKET - crowfunding kampaň

Novinky - ORIENTAL STREET FOOD MARKET

Za Orientem do Plzně! Podpořte náš odvážný nápad uspořádat historicky první street food market zaměřený na gastronomii Blízkého a Dálného východu.

Ostatní
Děkujeme Vám i Vám i Vám! MÁME VÍCE NEŽ 100 %! Obrázek

S radostí Vám oznamujeme, že jsme díky společnému úsilí, ale především díky Vaší velkorysti dosáhli ne 100, ale k dnešnímu dni již 109 %. Máme ale ještě více než 3 dny k dobru a Vy si ještě můžete vybrat nějakou odměnu. Anebo přeposlat tip svým přátelům. Částku vybranou nad rámec naší cílové rovinky využijeme vskutku smysluplně: třeba na dílnu AnimániE pro děti!

Všem děkujeme, že se nám podařilo cíl naší kampaně splnit a vězte, že již pilně pracujeme na ORIENTAL STREET FOOD MARKETU!

Pro radost především dámám MÁME NOVOU ODMĚNU Obrázek

Máme pro Vás ještě několik kousků krásných náušnic od Tamarchi! Přidali jsme před pár dny a už mizí, proto neváhejte a pořiďte si jeden z barevných kousků "baldachýnků". Je libo třeba karmínová či tyrkysová?

 

Dosáhli jsme 90 % , ale v kampani nepolevujeme. UŽ JEN KRŮČEK NÁM CHYBÍ K VELKÉMU FINÁLE Obrázek

Obrovský dík letí vám všem! Jen díky Vašemu smyslu pro dobrou věc se nám k dnešnímu dni podařilo splnit již 90 %. K tomu, abychom byli skutečně úspěšní, potřebujeme i dál Vaši přízeň. Šiřte, prosím, mezi své přátele a známé, že ještě máme plno originálních odměn. Nevzdáváme se a věříme, že se Vám namísto peněz zpět vrátí Vámi vybraná odměna. 

Zbývá nám zdolat posledních 10 % a my to dáme!

Váš tým AF