ORÁKULUM - crowfunding kampaň

Novinky - ORÁKULUM

Tarotové divadelní mystérium na půdě klubu Cross v Praze.

Umění

Konec

Opravdu? Konec Obrázek

Kampaň končí, děkujeme všem 19ti statečným za podporu! Cílovou částku jsme nevybrali, možná byla příliš vysoká, možná jsme podcenili propagaci anebo špatně nastavili odměny. Možná máme jen všichni zrovna hluboko do kapes.

Mnoho lidí nám vyjádřilo podporu slovně nebo sdílením. Věříme, že Orákulum má smysl, takže se ještě nevzdáváme, jsou i jiné cesty než zprostředkovaný crowdfunding. V nejbližších dnech vám Startovač vrátí vaše příspěvky. Pokud nás stále chcete podpořit, kontaktujte nás na migo@centrum.cz a domluvíme se. 

Arcanum XIII. "Smrt"

Video teaser třinácté karty.

Natočili jsme s Bennem Murhaayou video ke kartě č. 13, toto je krátká ukázka.

Třinácté arcanum, bezejmenná karta. Teprve v pozdější době začala být označována jako "Smrt". Přináší změnu, revoluci, něco ukončuje, aby něco jiného mohlo přijít. Bojí se jí jenom ten, kdo se nechce vzdát toho, co už zemřelo.

Kamera Murhaaya, hudba/střih Myko, pod černou kůží je Míša Hradecká. Děkujeme kolektivu z Petrohradské za poskytnuní prostoru ( http://petrohradskakolektiv.com )

Blázen

První karta je na světě!

Fotka pro první kartu našeho balíčku je na světě (ještě jí čeká ořez a přidání názvu a grafických prvků). V pozadí tarotové kolo, na ruce symboly živlů a Slunce. Na zemi nůžky, kterými si ostříhal vlasy - symbol radikální změny, vykročení na nové území. Vševědoucí šibal nebo blekotající idiot? Výklad je na vás.

Tuto a dalších 21 fotografií Terezy Jiráskové můžete získat ve velkém formátu jako odměnu za příspěvek na podporu projektu, spolu s kompletní sadou 22ti karet. Pokud jste již přispěli, děkujeme, pokud se teprve chystáte, naváhejte, čím dříve tím lépe! Do konce zbývá 14 dní. Děkujeme také za sdílení, čím víc lidí se o kampani dozví, tím větší šanci má na úspěch.

blazen.jpg