Oops - album Now I am 12 - crowfunding kampaň

Oops - album Now I am 12

Podpořte nahrávání debutového alba kapely Oops s názvem Now I am 12 a natáčení videoklipu k jedné z písní.

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

O kapele Oops

Šimon, Jonatan, Jonáš a Mikuláš. Všichni Kellerovi. Bratranci přímí i přes koleno. Dvě kytary, basa, bicí. Vlastní tvorba písní s anglickými texty. Žánrové zpracování – poprock s prvky funku a dalších žánrů. To je kapela Oops.

Z našich písní jsme vybrali 12, které bychom si moc přáli nahrát a mít je na našem debutovém albu s názvem Now I am 12. Peníze, které tu vybereme použijeme na dohrání našich písní ve studiu, následný mix, mastering, lisování a obal na CD. Také je použijeme na natočení videoklipu k jedné z našich písní.  

Rádi bychom album i videoklip zveřejnili do konce tohoto školního roku. To ovšem záleží i na tom, jak zde budem úpěšní. O termínu křtu budeme včas všechny informovat na našich sociálních sítích.

Moc se těšíme na výsledek a naplno se snažíme, aby stál za to. Pokud byste nás chtěli podpořit, finance jsou jednou cestou, jak to udělat. Zde na Startovači si k tomu ještě můžete vybrat odměnu, kterou za přispění dostanete. Předem Vám mockrát děkujeme za jakoukoliv finanční podporu a doufáme, že Vás bude výsledek bavit.

Co si o tomto projektu myslíte?