ONLY HIS natáčí CD - crowfunding kampaň

ONLY HIS natáčí CD

Po 10 letech bychom rádi vydali druhé CD našich autorských písní s názvem "Leť". Pomozte nám, abychom vzlétli!

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Milí přátelé,
   k 10. výročí našeho působení bychom rádi vydali druhé CD našich autorských písní. Texty jsou o lásce, vztazích, naději a víře. Každý si v nich najde něco pro svůj život. První CD s názvem „Přijď...“ mělo úspěch, a proto, na přání posluchačů, chceme vydat nové CD s názvem „Leť...“ . Budeme rádi, pokud nám přispějete na natočení a vydání CD, ke kterému bychom rádi později vydali i zpěvník, na kterém již také pracujeme.

Zbývají poslední dny do ukončení našeho projektu, děkujeme za podporu!

Píseň „Leť...“, po které je pojmenováno naše CD, si můžete poslechnout níže. Každoročně zpíváme v období Vánoc ve Veselí nad Moravou, odkud naše kapela pochází, a tak jsme touto písní zahájili loňský koncert.

Po úspěchu prvního CD „Přijď“, jsme se rozhodli, že je škoda písničky zpívat jen na koncertech. Chceme, abyste si je mohli pustit doma, v autě, v práci, v církvi, při běhu, relaxaci, chválách, ....tam, kde budete chtít. Věříme, že i naše druhé CD Vám udělá radost.

 

Věříme, že mezi Vámi najdeme hodné Anděle, kterým se naše služba líbí a přinese Vám i druhým lidem radost. Píseň "Mým andělům", která je věnována právě Vám. 

 

Co si o tomto projektu myslíte?