Street Dance - Online lekce - crowfunding kampaň

Street Dance - Online lekce

Kdo říká, že se nedá tancovat během karantény? Pravidelné lekce od pondělí do pátku od základů hip hopu až po pokročilé choreografie

Umění
Street Dance - Online lekce

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

O projektu

Tento projekt vzniknul s cílem vytvořit pravidelné street dance lekce v době karantény, kdy si nemůžeme naplno užít taneční lekce osobně. 

Tato doba je pro nás všechny náročná, ale i přesto můžeme sdílet radost a proč ne i znalosti z různých tanečních stylů.

O mně

Jmenuj se Allan Lemaja a pocházím z Brazílie, učím street dance a hip hop déle než 25 let, z toho posledních 15 let v Česke republice. Mám za sebou několik úspěchů: jsem semifinalista Česko Slovensko má talent, čtvrtfinalista Britain's Got Talent, 2x absolutní vítěz soutěže Taneční skupina roku a 2. vícemistr na Místrovství Evropy. Spolupracoval jsem a dělal choreografii pro řadu českých umělců, mezi nimi např. Pavel Calta nebo Sámer Issa. 

Rozvrh

Každé pondělí budou základy hip hopu, kde jsou vítáni i úplní začátečníci, a kde si projdeme všechny "social dance" kroky. V úterý to budou základy lockingu a ve čtvrtek se naučíte choreo z vybraného ikonického videoklipu. Pátky patří pokročilejším tanečníkům, kteří se zde v průběhu hodinové lekce naučí unikátní choreografii.

Středy jsou zamluvené pro rozhovory s úspěšnými tanečníky z ČR, ale i z celého světa. 

Rád bych s Vaší pomocí pokračoval dál

Pokud chcete přispět na náklady projektu, jako je pronájem a honorář, a ocenit to, co jste se na lekci naučili či dozvěděli, budu moc rád. Můžete přispět částkou dle vlastního uvážení, a to i kdyby šlo jen o pár korun :-) 

Doufám, že si to užijete a LETS DANCE!!!

www.instagram.com/allanlemaja

===========================================================================

The project

This program is designed to have regular lessons during the quarantine where we can not enjoy the full experience of attending dance classes in person.

We are all struglling during this pandemic but we still can share the joy, and why not also the knowledge of the different street dance styles.

About me

My name is Allan Lemaja and I'm from Brazil. I teach street dances for more than 25 years, and in the last 15 years, I've been teaching mainly in Czech Republic. I have a couple of successes like being semifinalist of Czech & Slovakia Got Talent, quarterfinalist Britain's Got Talent, 3rd place in Hip Hop European Championship, choreographing for many famous czech and brazilian singers and many more.

Schedule

Every Monday you will get the basics from hip hop, where also beginners are welcome, going through the social dance steps, On tuesdays the basics of locking, while on Thursdays you get to learn a choreography from some iconiv videoclip. Fridays are reserved for more advanced dancers, where an unique choreography will be taught during the 1 hour lesson.

Wednesdays are reserved for interviews with successfull dancers from CR and also from abroad.

With your help, I would like to continue with the project

IT'S FREE, but if after each lesson you appreciate what you got, I would be more than happy if you made a spontaneous contribution in any value you feel like, even if it's a couple of coins :-) 

You can do it by bank account or through your credit card ;-) 

Hope you all enjoy it and LET'S DANCE!!!

www.instagram.com/allanlemaja

Co si o tomto projektu myslíte?