Oneironautilus | crowdfunding kampaň

Novinky - Oneironautilus

Souborné a rozšířené vydání komiksu o snech, který vycházel v letech 2012-14 v Novém Prostoru.

Knihy

23. únor 2015

4 dny 4 hodiny do konce

Už se to blíží!
4 dny 4 hodiny do konce Obrázek

Nemůžu spát. Čtyři dny do konce a je vybráno skoro čtyřicet tisíc. Stihneme to? A záleží na tom vlastně? Navštěvují mě vize a příběh se prohlubuje, naši hrdinové vstupují do světů, o kterých neměli ani ponětí. Vše je propojené - život H. P. Lovecrafta, který ve 20. letech prožíval tak intenzivní snová putování, že povídky v kterých zaznamenal svá setkání s mimozemskými entitami nedávají spát dalším a dalším generacím čtenářů. Psychedelické revoluce 60. a 90. let a současná vlna spirituality akcelerovaná technologickou propojeností našich předpotopních myslí. Evoluce v přímém přenosu. Ano, Oneironautilus je ozvěnou budoucnosti. Jednou bude pro lidi běžné měnit vědomě ve snu svoji podobu či komunikovat spolu na dálku bez použití technologií. A nejen spolu, ale i s ostatními inteligentními bytostmi na Zemi a ve Vesmíru. Zapomeňte na kosmický program: sny jsou branou mezi světy.

Zpět na výpis

  • Splněno 59 032 Kč (113 %)
  • 113 %
  • 52 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 101 Startérů

Autor projektu

Myko - obrázek
  • projekt od Myko
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

200 Kč

Sběratel

Číslovaný komiks s věnováním.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Oneironaut

Komiks s věnováním a členství v Oneirologické společnosti, zasvěcené terénnímu výzkumu snů. Členové společnosti jsou zváni na neveřejné akce, např. spací koncerty - křest komiksu bude první takovou akcí.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Statista

Komiks s věnováním, členství v Oneirologické společnosti, pozvání na křest spojený se spacím koncertem a zašlete-li mi svoji fotografii, stanete se součástí davové scény v komiksu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 000 Kč

Znalec umění

Komiks s věnováním, členství v Oneirologické společnosti (včetně pozvání na křest) a původní skica (černobílá - možno vybarvit si podle svého).

Počet dostupných odměn: 16/20

Nelze podpořit
3 000 Kč

Mecenáš

Komiks s věnováním, členství v Oneirologické společnosti a pozvání na křest a obrázek, který nakreslím dle vašeho zadání a dodám ve formátu pdf.

Počet dostupných odměn: 9/10

Nelze podpořit