Oneironautilus | crowdfunding kampaň

Novinky - Oneironautilus

Souborné a rozšířené vydání komiksu o snech, který vycházel v letech 2012-14 v Novém Prostoru.

Knihy

17. únor 2015

Zvuková ukázka

Zkoušíme na spací koncert.
Zvuková ukázka Obrázek

logoos.png

Projekt Oneironautilus není jenom o komiksu, jeho součástí je i něco, o čem sním už dlouho - založení společenství lidí intenzivně se zabývajících zkoumáním snů. Oneirologická společnost bude mít svoje vlastní uzavřené forum na adrese www.oneironautilus.cz a jednou za čas se budou členové setkávat na spacích koncertech.

Jak vypadá takový spací koncert? Večer, příjemné prostředí, tlumené světlo, spousta místa k ležení ve vlastním spacáku nebo pod peřinou. Pije se meduňkový čaj, povídá o tom, co má kdo v plánu během noci podniknout. Pak začíná koncert - nejdrív část nejvíce podobná normálnímu koncertu se zpěvem, recitací atd., která přejde do ambientní fáze uspávací a dalších 8 hodin pak budeme v hudbě dynamicky kopírovat jednotlivé střídající se spánkové fáze (hluboké NREM fáze a aktivní fáze REM, kdy se vám zdají sny). Budeme hrát tak potichu, jemně a monotónně, aby vás to nevzbudilo, ale dostatečně na to, aby k vám zvuky pronikly a staly se součástí vašich snů. Hučení, bzučení, duňení, dechy, vzdechy... zvuky přírody, planet... podle toho jak se rozhodneme konkrétní koncert pojmout.

Tady je pro představu krátká ukázka z naší poslední zkoušky. Něco takového bude hrát uprostřed noci: 

Ráno se všichni probouzejí, zapisují si a navzájem vyprávějí svoje sny. Domlouvají si snové srazy a postupně se rozcházejí do svých domovů...

Zpět na výpis

  • Splněno 59 032 Kč (113 %)
  • 113 %
  • 52 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 101 Startérů

Autor projektu

Myko - obrázek
  • projekt od Myko
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

200 Kč

Sběratel

Číslovaný komiks s věnováním.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Oneironaut

Komiks s věnováním a členství v Oneirologické společnosti, zasvěcené terénnímu výzkumu snů. Členové společnosti jsou zváni na neveřejné akce, např. spací koncerty - křest komiksu bude první takovou akcí.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Statista

Komiks s věnováním, členství v Oneirologické společnosti, pozvání na křest spojený se spacím koncertem a zašlete-li mi svoji fotografii, stanete se součástí davové scény v komiksu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 000 Kč

Znalec umění

Komiks s věnováním, členství v Oneirologické společnosti (včetně pozvání na křest) a původní skica (černobílá - možno vybarvit si podle svého).

Počet dostupných odměn: 16/20

Nelze podpořit
3 000 Kč

Mecenáš

Komiks s věnováním, členství v Oneirologické společnosti a pozvání na křest a obrázek, který nakreslím dle vašeho zadání a dodám ve formátu pdf.

Počet dostupných odměn: 9/10

Nelze podpořit