OLD GOOD CHASSIS - EP - crowfunding kampaň

OLD GOOD CHASSIS - EP

Pomozte nám nahrát TICHO. EP s názvem TICHO obsahuje 4 autorské pecky + bonus ve formě nahrávky z koncertu.

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

 

Co chceme ?

Ticho...!!!

Nitro se nám mění

má uši 

uši slyší

 

Úvodem čtete první slova z naši pecky TICHO...právě teď chystaného EP-CD. I my se chceme měnit a posouvat v naší muzikantské práci. V průběhu srpna se chystáme zavřít do studia BENAS a společnými silami nahrát naše první EP - TICHO, které obsahuje čtyři autorské pecky. Z našeho dosavadního repertoáru jsou to ty pecky, které nejlépe vystihují nás a naši hudební tvorbu. Undergroundovy styl, který připomíná léta 70., jsme obohatili o trochu rocku a jazzu. Některé pecky obsahují texty Marka Hona, který už na startovači úspěšně vybral peníze na svoji básnickou sbírku Diagnóza. Pomozte nám nahrát TICHO. Pokud vše půjde dobře tak se už v říjnu dočkáme křestu tohoto EP.

Na co potřebujeme peníze?

Potřebujeme získat prostředky především na nahrávání, mastering, lisování a dokončení výroby, aby to naše cédéčko mělo vše, co má mít. 

 

A proto se obracíme na Vás s žádostí o podporu. Podporou EP-TICHO se stáváte jeho součástí.

 

Kdo jsme ?

Kapelu založili herci Horáckého divadla listopadu roku 2017. Jakub Škrdla - saxofon, Lenka Schreiberova - basa a Standa Gerstner - zpěv a bicí. V této podobě působila v divadelním představení Romeo a Julie v režii Pavla Šimáka a v Kabaretu z lágru v režii Kateřiny Duškové. Po derniéře obou představení se kapela rozhodla pokračovat mimo jeviště Horáckého divadla i na koncertních pódiích. K tomu však potřebovala vlastní repertoár, kytaristu a ještě jednoho bubeníka. Do kapely tehdy přišli Martin Fuchs - kytara a Jan Fuchs - bicí. Bratři spolu již hrají 8 let a hráli spolu v několika Jihlavských kapelách např: JOYNERS, URAGÁN atd. Oba mají bohaté hudební zkušenosti jak od svých učitelů (Miloš Makovský a Vítězslav Vavrda) tak z nahrávacích studií i z koncertních pódií. V této sestavě (už kompletní) OLD GOOD CHASSIS začlo zkoušet vlastní tvorbu. První koncert nebyl nikde jinde než na domácí půdě Horáckého divadla Jihlava v Divadlením klubu. Kromě klubových koncertů se nám podařilo zahrát si i na netradičních akcích jako byla Túlavá čitáreň na Slovensku nebo Divadlo na Staré plovárně v Jihlavě. Za největší úspěch však považujeme koncert na Zámku Polná, kam si nás jako předskokany pozvala jihlavská legenda XIII. STOLETÍ. 

 

Stanislav Gerstner 

- herec, výtvarník, hudebník 

 

Lenka Schreiberová

- herečka, milovnice sportu, písmák, hudebník

 

Jakub Škrdla

- herec, hudebník

 

Martin Fuchs

- kytarový mág, hudebník

 

Jan Fuchs

- filmař, milovník divadla, hudebník

 

Pomozte nám natočit TICHO. Bez vaší podpory to ale nezvládneme. Děkujeme, že nám věříte, a že nás podpoříte.

 

Děkujeme 

 

OLD GOOD CHASSIS

 

Co si o tomto projektu myslíte?