KOFE@VLNA | ODLESKY PRAVDY - crowfunding kampaň

KOFE@VLNA | ODLESKY PRAVDY

I Ty nám můžeš pomoci k tomu, abychom mohli na konci června pokřtít naše debutové album Odlesky pravdy. Všem za podporu DĚKUJEME!

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

ODLESKY PRAVDY

Naše osobní životní příběhy někdy provází situace, kdy je hledání pravdy obtížné. Často se rozhodujeme pouze na základě odlesků pravdy. Z některých takových odlesků vznikly texty našich písní. Jak prožíváme lásku, vztahy nebo strach ze smrti my? To si budete moct poslechnout na našem chystaném albu.

Odlesky pravdy budou obsahovat několik písní, které si drží stálé místo na našich živých vystoupeních už celých 10 let. Na tyto písně navážeme novými, které vznikly v poslední době. Mezi nimi i píseň „Odlesky pravdy", která  je nejčerstvější položkou na seznamu nových písní a nikdy nebyla veřejně prezentována.

Nahrávání alba probíhá ve studiu MKP v Českých Budějovicích pod dohledem Petra Novotného a Petr Michala. Celý projekt si pod svá křídla vzalo vydavatelství FOLK ŽIJE!.

studio1.jpg

Chceme, aby deska byla zajímavá a pestrá. Oslovili jsme tedy některé naše hudební kamarády, aby se  stali součástí našeho projektu. Ve studiu jsme se například setkali se členy kapely EPYDEMYE nebo s výborným bubeníkem Liborem Jandíkem. Bicí budou výraznou změnou v našich písních. Dále na albu zazní klavír, saxofon, akordeon, dechová sekce aj.

Všem hostům a týmu lidí, který se bude podílet na natáčení, děkujeme.

Ochutnávka - píseň Světlolom :-)

 

Co si o tomto projektu myslíte?