Odkaz tastedarů: Ydris - crowfunding kampaň

Novinky - Odkaz tastedarů: Ydris

První kniha nové fantasy ságy je připravena k vydání. Doprovázíme ji ilustracemi, hudbou a enormní mapou. Buďte nám oporou!

Knihy

Odesláno

V průběhu víkendu jsme na poštu podali všechny odměny. Tento týden jde kniha do celostátní distribuce. A to také díky Vám, kteří jste to svou podporou umožnili a pomohli nám projekt odstartovat mnohem výrazněji, než jsme při tvorbě kampaně očekávali.

IMG_8967.jpg

 

Věříme, že s odměnami budete spokojeni a že nám zůstanete nakloneni i nadále. :) A my budeme moc vděční za Vaši zpětnou vazbu.

Mockrát děkujeme.

 

S přátelskými pozdravy

Květoslav a Ondřej

 

Překonali jsme všechny nepředvídané překážky, které se nám postavily do cesty.

Kniha je definitivně dosázena, tiskárna zamluvena, všechny důležité smlouvy podepsány a odměny pro startéry vytištěny. Knihy v měkké vazbě se budou tisknout už osmnáctého, na ty v pevné nicméně budeme muset počkat o týden déle. V krabicích, které můžete vidět na fotce, jsou obálky s bublinkovými fóliemi, adresy jsou již nadepsány. Navíc jsme zakoupili složky z tvrdého papíru, abychom měli jistotu, že se mapy a plakáty při dopravě nepoškodí. Teď nás čeká skládání map a postupné plnění obálek, ať k nim potom můžeme jenom dodat knihy a co nejdříve Vám je odeslat. :) Věříme, že pochopíte zdržení proti předpokládanému doručení odměn. :) A dobrá zpráva nakonec - kniha bude mít 328 stran, což je o dost víc, než jsme odhadovali. Teď můžeme jenom doufat, že odoláme posedlosti lupat bublinky a nezničíme všechny obálky.

 

merch_u_kvetosa.jpg

  

S pozdravy

Ondřej L. Hrabal a Květoslav Hönig

Oznámení

Milí startéři,

čekání na Ydris se nám i Vám ještě chvíli protáhne. Celý proces vydání knihy je časově náročnější, než jsme předpokládali. Zpoždění odhadujeme asi na dva týdny. Prosíme tedy o trpělivost a pochopení a za vzniklé zdržení se omlouváme.

IMG_8852.jpg

A teď k dobrým zprávám.

Každý z Vás, kdo si objednal knihu v pevné vazbě, dostane namísto pevné vazby lepené, která byla původně plánována, pevnou vazbu šitou.

Budeme podepisovat smlouvu s distribuční sítí Kosmas, a díky tomu budou naše knihy k dostání v kamenných obchodech napříč celou republikou.

Kromě 300 knih v měkké vazbě necháme vytisknout 2500 ks v pevné šité vazbě. Tato pevná vazba bude k dostání v knihkupectvích i na našem webu, kde ale bude možné zakoupit také variantu s měkkou vazbou.

Jakmile bude vyřízeno odeslání výtisků a odměn, začneme plánovat křest knihy Ydris. Na tuto akci jste všichni srdečně zváni. O místu a termínu konání Vás dopředu zpravíme.

Díky Vaší podpoře má Odkaz tastedarů velmi dobře nakročeno do budoucna. Děkujeme.

 

S pozdravy

Květoslav a Ondřej