Obří tibetská mísa do Čech - crowfunding kampaň

Obří tibetská mísa do Čech

Cílem je získat obří tibetskou mísu a využívat ji v Čechách pro podporu meditací, osobního rozvoje, léčení, harmonizace a ochrany krajiny.

Umění

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Obří tibetská zpívající mísa

váží okolo 50 kg. V této velikosti byly vyrobeny jenom několik málo kusů. Mají unikátní vlastnosti pro relaxaci, meditace, podporu léčení, harmonizaci prostoru a krajiny. S Vaší pomocí bych rád shromáždil finanční prostředky na její nákup a dovoz do České republiky. Jde o částku 350 000 Kč. Obří tibetská mísa spolu může pomoci každému, kdo si to bude přát a jejím účinkům se otevře.

Jak vypadá?

miska3.png

 

Obří mísa doplní sbírku

Sbírka obsahuje 18 nádherných misek od pana Petera Hesse z Německa. Používám je ke zvukovým sprchám, meditacím nejraději v přírodě. Investoval jsem do jejich nákupu okolo 150 000 korun. Více než dvojnásobné množství peněž na nákup obří mísy bych rád shromáždil s Vaší pomocí. Přitom pořízení obří mísy stojí za to.  
Kromě nevšedních zážitků z poslechu zvuku mís jsou zajímavé i jejich účinky na fyzické i psychické zdraví člověka. Zvuk mís proniká celým tělem a pomáhá zpracovat nahromaděný stres a úplně se uvolnit. Když se sejdou podmínky a okolnosti, dějí se podivuhodné věci. 

Výsledky působení mís

Mezi nejvýraznější výsledky použití mís patří vyléčení několika případů polycystických vaječníků u žen, cyst na štítné žláze, akutních blokací páteře, únavových syndromů a tak dále. Člověk nemusí být doktor a rozumět latině aby pochopil, že nejde o nic příjemného a tak z možnosti přispět k řešení takových problémů mám velkou radost. Abych uvedl vše na pravou míru. Já nikoho nevyléčil. Jen příjemci zvuku misek rozvibrovali svá těla, dokonale si odpočinuli, získali nadhled nad svým životem, leccos přehodnotili a pak vyléčili sebe sami.
Proto stojím o to, získat s Vaší pomocí jednu z největších vyrobených tibetských mís do České republiky. A samozřejmě co nejčastěji ji pak využívat, aby byla přínosem pro co nejširší okruh lidí. Každému, kdo se rozhodne na nákup mísy přispět, nabízím takovou odměnu, aby se zakoupenou mísou a všemi dalšími, které už používám, mohl zůstat v kontaktu a využívat je. Ať už formou nahrávek, přímou účastí na mísohraní nebo vydatnou zvukovou sprchou.  
Krásné jsou výlety s tibetskými mísami do přírody. Na energeticky zajímavá místa, kudu kráčely dějiny. A často zanechaly silné šrámy, otevřené rány, které je vhodné ošetřit. Třeba harmonickým zvukem.

Několik ukázek

Zatím největší mísa ve sbírce váží 7 kg a lze si do ní stoupnout

petra.jpg

 Nahrávání u Díreckého vodopádu na jednom z přítoků řeky Berounky

uvodopadu.jpg

 Nahrávka mís ze Svatého kopečku u Mikulova, s kymatickým zobrazením


Účinky mísohraní v Mikulově automatickou kresbou

mikulov.jpg

Samozřejmě je to subjektivní vyjádření pocitů autorky, mé kamarádky Kristýny z mísohraní a z nahrávky samotné. Ale mne obrázek oslovuje. Na místě jsem během hraní měl velmi příjemné pocity a rád je zprostředkuji i Vám, pokud budete mít zájem.

Mapka navštívených míst

ze kterých jsou k dispozici nahrávky (žluté kruhy) a míst, která v nejbližší době s mísami navštívím a na kterých pořídím nahrávky (bílé značky – Deštné, Pancíř, Říp, Blaník, Klínovec, Praděd):

mapa3.jpg

 

S obří mísou i se všemi ostatními mísami budu navštěvovat zajímavá místa po celé republice a jejich atmosféru a energii vtělovat do nahrávek. To proto, že tibetské mísy nejlépe zní venku v přírodě. A příroda reaguje podobně jako lidé. Je ráda uctívaná, velebená, čištěná a rozmazlovaná. Je to jeden ze způsobů jak Vám zprostředkovat energii České země. Je na čase si položit otázku.

Jak mísy fungují?

Podle moderní psychologie

harmonický zvuk umožňuje uvést vědomí jedince do alfa stavu, ve kterém je možné provádět abreakce chování, aberovaného následky prožitých traumatizujících událostí, uložených ve vědomé i podvědomé paměti člověka.

Podle kvantové medicíny a fyziky

je vše vlnění. A je jasné, že mezi různými zdroji frekvencí dochází k jejich interferenci a vzájemnému ovlivnění. Proto silný zdroj harmonického vlnění může pozitivně ovlivnit veškerá disharmonická vlnění v dosahu. 

Podle šamanů indiánů Q´ero

je možné zvukem vytvořit energetické propojení spodního světa i toho našeho fyzického s horním světem, kde mocné bytosti APU mají na starosti vedení nás i přírody jako takové. A to podle vůle nejvyššího a PACHAMAMA, matky Země.

Podle mne

je důležité, že tibetské mísy jsou velký dar lidem. To je důležitější než se rozhodnout, který přístup je Vám bližší. A ještě lepší je mísy a jejich účinky pocítit na svém těle i vědomí.

Závěrem

Děkuji všem, kdo tomuto záměru věnují pozornost a svou podporu. Věřím, že se brzo potkáme a budeme mít příležitost účinky obří tibetské mísy procítit a prožít.

celek2.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?