Obnovení výroby šátků BIKERSMODE - crowfunding kampaň

Obnovení výroby šátků BIKERSMODE

Oblíbenému českému výrobku s 30-ti letou tradicí hrozí zánik - bavlněné šátky BIKERSMODE můžeme s Vaší pomocí zachránit.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Značka BIKERSMODE a její šátky mají svou tradici již od roku 1990. Díky jedinečným motivům a kvalitě materiálu a zpracování jejich úspěšný prodej nezastavila ani stále větší rozpínavost asijských produktů prodávaných za diskutabilní ceny a vyrobených z vesměs pofiderních materiálů.

Nicméně po problémech s výrobou kvalitního materiálu způsobené odstavením výrobního stroje a nutnost přechodu na novou technologii se prodej šátku pomalu zastavuje.

K další výrobě šátků potřebujeme především přepracovat grafické podklady pro výrobu nových šablon pro potisk materiálů a tyto šablony vyrobit.

Celkem 18 motivů včetně čistě černého a inverzních variant nyní zpracováváme do dvou variant - čtyřcípý a třicípý.

Čtyřcípý - klasický čtvercový šátek o velikosti 80 x 80 cm (+- nějaký ten centimetr). Oblíbené nejen pro své originální motivy, ale také díky své velikosti (většina jiných dostupných šátků bývá ve velikostech cca 55 x 55 cm).

Třicípý - šátek třicípý na nos s plechovou klipsou podloženou kůží. Tento šátek je oblíben zejména u motorkářů. Kovová klipsa z 1 mm nerezového plechu se ohne podle nosu a šátek pak z nosu nesklouzává ani při jízdě a pěkně zakrývá tvář proti větru. Plech je podlo žen jemnou kůží, takže nedráždí ani nepoškozuje pokožku.

Nově - z důvodu jiného rozměru základního materiálu nám zbude kousek na výrobu dalších produktů - měly by to být šátky (čepičky) na hlavu a případně roušky.

 

Materiál a zpracování

Materiál pro výrobu šátků nám vyrábí česká fabrika, šátky šijeme a balíme v dílně na Moravě. Celý proces výroby tedy probíhá v České republice pod zlatými českými ručičkami.

Materiál - 100% bavlna barvená ekologickým barvivem. Textilie je ještě před konečným zpracováním ošetřena proti pouštění barvy, takže šátky nebarví ani po namočení, tudíž nehrozí obarvení kůže nebo ostatního oblečení.

Zpracování - šátky jsou šity na průmyslových šicích strojích a ručně baleny, takže každý jednotlivý šátek projde minimálně dvakrát rukama šikovné švadleny. 

Co dalšího děláme

Značka BIKERSMODE není jen výroba šátků, ale také výroba kožených bund, kalhot, vest, nákoleníků a ledviňáků, původně určených pro motorkáře, dalších kožených doplňků na motocykly, např. držáky na nápoje, rolky, třásně na řídítka ap., dalších doplňků jako jsou kšandy, vlajky, polštářky, hrníčky, ad., a nebo např. výroba sedel na motocykly. Vše najdete na www.bikersmode.cz.

 

Odměny a produkty, které si za podporu projektu koupíte lze rozdělit do několika skupin.

Šátky - na výrobu kterých je projekt určen za zvýhodněné ceny. Šátek čtyřcípý za 200,- kč (standartní cena 249,- kč, sleva 20%) a šátek třicípý s klipsnou 160,- kč (standartní cena 199,- kč, sleva 20%). Možnost výběru ze všech motivů, pokud neuvedete kód nebo název šátku, pošleme náhodně vybraný, v případě úspěšného ukončení projektu budou k dispozici na jaře 2021.

Dárkové poukazy se slevou - na jakékoli zboží z našich 5-ti eshopů nebo kamenné prodejny ve Frýdku-Místku.www.bikersmode.cz :: www.chopperhorse.cz :: www.chopperstore.cz :: www.westerntrade.cz :: www.westernmoda.cz

Ostatní výrobky - konkrétní naše výrobky - od drobných, jako jsou hrníčky, polštářky nebo kšandy, až po možnost nechat si ušít koženou bundu na míru, také za zvýhodněné ceny.

Balíky pro firmy - pro naše současné a případně nové VO odběratele nabízíme balíky šátků za zvýhodněné ceny. 

 

Vzory šátků čtyřcípých

 

 

Vzory šátků třícípých

Historie firmy

Historie značky BIKERSMODE sahá do roku 1990, kdy byla v domácí dílně manželů Koudelákových ušita první kožená bunda a byly vyrobeny první kožené doplňky na motocykly. V dalších letech pak pod šikovnými českými ručičkami vznikaly krásné a kvalitní výrobky pro motorkáře. S rozšiřováním sortimentu a rozvojem výroby se značka dostávala do povědomí motorkářů a postupně si ukrajovala kus svého podílu na trhu. Nic ale netrvá věčně, a tak i manželé Koudelákovi se po 25 letech rozhodli odpočinout si a předat štafetu dále....

.....a zde nastupujeme my, motorkáři srdcem i duší. Po několikaletém budování a rozvoji prodejny a značky Chopper-horse a zároveň úspěšné spolupráci se značkou BIKERSMODE jsme přijali nabídku na převzetí výroby a kompletní technologie značky BIKERSMODE.

Vybudovali jsme novou dílnu ve Frýdku-Místku, kde jsme původní technologie přemístili. Zde se snažíme pokračovat v nastaveném trendu značky - kvality a vstřícnosti k zákazníkům.

 

A co vlastně značka BIKERSMODE obsahuje?

V prvé řadě to je kožené oblečení na motocykly. Bundy, kalhoty, vesty, rukavice, dámská móda a další doplňky šité v dílně ve Frýdku-Místku z nejkvalitnější hovězí kůže. Toto oblečení šijeme nejen ve standartních velikostech, ale pro nestandartní postavy také přesně na míru. Špičkovým zpracováním a nejkvalitnějším materiálem jsou tyto výrobky velice žádány.

Další kategorií jsou kožené doplňky na motocykly. Rolky-válce, držáky nápojů-chlastáky či třásně a návleky na ručky a páčky vyrábíme z kvalitní hrubé hověziny (kromě třásní a návleků - ty jsou naopak z jemné kůže) a svým designem a zpracováním jsou velmi oblíbené u zákazníků.

Bavlněné šátky čtyřcípé a třicípé s klipsou na nos s jedinečnými designy. Rozměr 80x80 cm je v této kategorii nepřekonaným fenoménem a tudíž i velice žádáným sortimentem.

Vlajky klasické, s motorkářskými motivy či s vlastními potisky na přání ve standartním rozměru 38x28 cm na 1 metr dlouhé tyčce, ale také v rozměrech, které se Vám nejlíp hodí na váš motocykl. Díky kvalitnímu materiálu a technologi výroby  vydrží naše vlajky na vašem motocyklu několikrát déle než vlajky jiných výrobců.

Polštářky, kravaty, šátky-čepičky na hlavu, šály a další výrobky s našimi či vašimi potisky.

Jiné doplňky, příslušenství a drobnosti naleznete na našem eshopu. 

 

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?