Oblékání pravěku - crowfunding kampaň

Novinky - Oblékání pravěku

Tvoříme krásnou knihu o odívání v pravěku. Pomozte ji vydat: unikátní soubor fotek, kresby archeologických nálezů, příběhy od paleolitu po středověk.

Knihy

Poslední dny ...

Do konce kampaně zbývají tři dny - využijte možnosti předobjednat si knihu formou podpory!

Cílová částka je vybrána! Moc děkujeme všem, kteří přispěli a podpořili náš sen vydat knihu, která svým zaměřením na trhu chybí. Věříme, že vás potěší a dozvíte se z ní řadu nových a zajímavých věcí...zuřivě dopisujeme v souboji s našimi dětmi (protože počítač je v domácnosti jeden :-) ). V druhé polovině prázdnin kniha putuje ke grafikovi na předtiskové úpravy a na podzim bude vydána. S padajícím listím k vám všem, kteří jste nás podpořili doputuje poštou krásná kniha "Odívání pravěku". Vy, kteří po ní také toužíte neváhejte - zbývají nám poslední tři dny kampaně!

K+J

Jsme za polovinou!

Jsme za polovinou požadované sumy a plni naděje, že se knihu podaří vydat. Proto vzpomínáme, kdy vlastně začala vznikat a chceme se o to podělit... Jsme za polovinou! Obrázek

Jeden z prvních projektů, pro který jsme fotili s Gunou H. Leite, byla kolekce oděvů starověkých Germánů byla realizace katalogu "Haute Couture 0 - 600" pro výstavu "Poslední Germáni v Čechách ve Východočeském muzeu v Pardubicích. Shlédnout online ji můžete zde:

http://www.archeologienadosah.cz/sites/default/files/haute_couture.pdf

V tištěné verzi byla beznadějně rozebrána hned po svém vzniku! V průběhu následujících let se do focení zapojila řada dalších tvůrců - Anastázie Taskina, Radim Vaňous, Daniel Bek, Jana Lohnická. Jejich tvorbu si můžete prohlédnout na webech:

http://gunaleite.com

http://www.taskina.cz/

http://radimvanous.cz/

http://danielbek.cz/

Jako vzpomínku na další setkávání a focení v průběhu let 2009 až 2015 jsme připravili malou fotogalerii:

https://www.facebook.com/Jak-obl%C3%A9ci-pra%C4%8Dlov%C4%9Bka-649787171836316/photos/?tab=album&album_id=659714210843612

 

Děkujeme všem přispěvatelům, vaší podpory si moc vážíme!

Pokud chcete podpořit náš projekt jinak, než finančně, přijďte nám pohlídat děti :-)