Oblékáme zpěváčky - crowfunding kampaň

Novinky - Oblékáme zpěváčky

Dětský pěvecký sbor jede na soutěž a nechce vypadat jak pes, co hledá svojí ves...

Hudba

Jdeme do finále...

... a už to skoro máme :-) Jdeme do finále... Obrázek

Milí Startéři, máme jen samé dobré zprávy. Díky vám se blížíme k finální částce závratným tempem. Moc moc děkujeme, hřeje nás to u srdce. Už chybí opravdu málo a jeden velký sen se stane skutečností... A to vše jen díky vám!

A zatímco vy přispíváte, my se také činíme :-)

Děti koncertují a koncertují. Po adventních trzích v Dobřichovicích a Černošicích vystoupily v úterý 12.12. na Adventu Univerzity Karlovy v Karolinu a šlo jim to báječně. V neděli 17.12. čeká zpěváčky závěrečný Vánoční koncert v Ledcích u Nespek, kam jste srdečně zváni. Kromě zpívání se můžete těšit i na Flétnový soubor Šestka. Určitě se bude na co dívat a co poslouchat, tak doražte! Jen se teple oblečte, abyste nepřivítali Ježíška s kašlíkem :-)

23551273_1862943503746587_3907657195257322030_o.jpg

 

A přestože stále nemáme co na sebe, máme pro děti jeden pojící prvek. To je ale překvapení, které se v tuto chvíli dolaďuje v dílně naší andělské Lucie. Jste zvědaví? Brzy se to dozvíte. Sledujte náš profil na sociálních sítích :-)

 

 

 

Jde to krásně :-)

Jsme v půlce Jde to krásně :-) Obrázek

Naši milí Startéři, jsme v půlce kampaně a díky vám máme na účtu krásných 59% z požadované částky. JO! Moc děkujeme!!!! Není nic hezčího než vidět kolika lidem není osud malých zpěváčků lhostejný.

Ti mají za sebou koncert při příležitosti adventních trhů v Dobřichovicích. Vystoupil koncertní sbor pod taktovkou umělecké vedoucí Jany Egemové a přípravky Řevnice a Dobřichovice pod vedením Zorky Strnadové. Sál byl plný a děti si s chutí užily závěrečný potlestk.

24825947_1925770654130562_1183068267_o.jpg

 

Nadcházející víkend se můžete těšit na vystoupení přípravky Černošice v rámci Mikulášských trhů v Černošicích na Vráži. Děti povede jejich sbormistryně Ludmila Plzáková. Děti pilně cvičí a moc se těší až vám předvedou co se naučily.

 

Připravka Černošice.jpg

 

Podívejte si i na ukázku ze zkoušky. (Omlouváme se za špatnou kvalitu videa...)

 

 

 

 

Jo!

Jsme ve třetině! Jo! Obrázek

Děkujeme všem startérům průkopníkům, kteří neváhali a hned první týden se zapojili do našeho projektu na pomoc malým zpěváčkům. Díky vám jsme na třetinové metě a za to si zasloužíte náš veliký dík. Vy všichni nám dáváte velkou chuť do práce, protože vidíme, že to co děláme, má smysl.

Dnes vám tedy představujeme nedílnou součást dětským kostýmů. Jedná se o symbol, který pro nás pomocí automatické kresby nakreslila andělská Lucie.

tuttelenote_symbol_f.jpg

Srdce značí bezpodmínečnou lásku, Boží oko ochranu a slunce radost, kterou budou děti svým zpěvem rozdávat.