Oblékáme zpěváčky | crowdfunding kampaň

Oblékáme zpěváčky

Dětský pěvecký sbor jede na soutěž a nechce vypadat jak pes, co hledá svojí ves...

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Pokud jste člověk, který věří v dobře odvedenou práci a dobrému úmyslu, rád stojí na začátku něčeho nového, věří, že děti jsou naše budoucnost a vzdělané děti naše úspěšná budoucnost, máte rád výzvy, a navíc se váš život neobejde bez hudby, jste tady správně :-)

Rádi vám představujeme náš projekt. Jeho cílem je obléknout malé zpěváčky, kteří se na jaře zúčastní pěvecké soutěže Zahrada písní. Všichni víme, že první dojem bývá silný a šaty dělají člověka.... v našem případě človíčka.

Je nám jasné, že kostým z dětí dobré pěvce neudělá, ale to my nepotřebujeme, protože my už dobří jsme a teď se chceme i krásně a sladěně cítit. Už teď se našli hodní lidé, kteří nám pomůžou s realizací, ale bez vaší podpory to nezvládneme.

36437787162_bc99965da7_z.jpg

 

Kdo jsme

Dětský pěvecký sbor TUTTE LE NOTE vychází z dlouholeté tradice sboru Chorus Angelus, která trvá už od devadesátých let minulého století. Pocházíme z Dolního Poberounčí a zpívají u nás děti ve věku od 6 do 12 let. Samozřejmě doufáme, že se horní hranice bude postupem času zvyšovat :-) V tuto chvíli sestavujeme zcela nový repertoár obsahující jak české tak zahraniční písně.

34760978101_5f11703193_z.jpg

 

Co jsme zažili

Sbor za dob své slávy prožil mnohé. Účastnil se řady vystoupení a dosáhl mnoha úspěchů. Nechceme se tady chlubit vším, co jsme dokázali a jak jsme byli skvělí, vypisovat názvy akcí a poukazovat na všechno co se nám opravdu povedlo a na co bychom mohli být právem pyšní. Především proto, že nelpíme na minulosti, ale těšíme se z přítomnosti a jsme v očekávání světlé budoucnosti. Pokud však přeci jen chcete držet jeden důkaz našeho úspěchu v ruce a potěšit se tradičními koledami v podání dětí, máte možnost pořídit si naše vánoční CD :-)

VanocniZpivani.jpg

 

 

Co bude dál

Jak to tak bývá, není všechno jen krásné, růžové a duhové, ale postupem času se na notové osnově do života dětí donesly i další barvy. Díky ne zcela správnému vedení sboru a velké fluktuaci sbormistrů se náš sbor dostal téměř na samé dno. Nyní však, díky podpoře rodičů a řady dobrovolníků pracujících bez nároku na jakýkoli honorář, ale hlavně díky nové sbormistryni, která dětem vdechla nový vítr do hlasivek, se pomalu dostáváme zpět. S novým začátkem, repertoárem a vizemi přichází i nové jméno. Děkujeme dosavadnímu názvu Chorus Angelus za to, že nám dal tradici a zkušenost. Bereme si z toho to nejlepší, ale jdeme dál... Teď už jako TUTTE LE NOTE - sbor, který dá svým dětem radost a věří, že novým repertoárem osloví nejen rodiče, ale i širší veřejnost.

 

Pokud vás náš příběh zaujal a možná jste v něm našli i část sebe, budeme rádi když náš projekt podpoříte a budete našim dětem držet palce při jarní soutěži :-) Děkujeme.

 

Tento projekt je pod patronátem zpěvačky a bývalé členky sboru Tamary Klusové.

 

36668228435_0afd9dbd96_z.jpg

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 42 450 Kč (106 %)
  • 106 %
  • 40 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 49 Startérů

Autor projektu

TUTTE LE NOTE - obrázek
  • projekt od TUTTE LE NOTE
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

300 Kč

Vánoční CD sboru Chorus Angelus

Vánoční CD natočené ještě pod původním názvem. Může se stát krásným dárkem pod stromeček jak pro vás, tak např. pro vaše rodiče i prarodiče, kterým tradiční koledy v podání dětí jistě udělají radost :-)

Počet dostupných odměn: 92/100

Nelze podpořit
500 Kč

Vánoční CD + 2 vstupenky na koncert

Vánoční CD + 2 vstupenky na koncert v roce 2018. O jeho konání vás budeme včas informovat :-)

Počet dostupných odměn: 29/30

Nelze podpořit
1 000 Kč

Vánoční CD + kniha Děti světla

Vánoční CD + kniha Děti světla od Lucie Biedermann Doležalové. Tato kniha je určena všem dětem, bez rozdílu věku. Těm menším budou skvělými průvodci rodiče a prarodiče.
Lucie, ve spolupráci s módní návrhářkou Ivetou Paulerovou, oblékne naše zpěváčky.

Ukázka z knihy

Počet dostupných odměn: 7/10

Nelze podpořit
1 500 Kč

Vánoční CD + kniha Děti světla + Andělský vzkaz

Přejete si vědět, co by vám andělé rádi vzkázali? Jako dárek obdržíte nejen CD a knihu, ale i unikátní poselství andělů emailem z dílny Lucie Biedermann Doležalové. Lucie je známou a úspěšnou lektorkou automatického psaní.

Poselství Andělů

Počet dostupných odměn: 3/5

Nelze podpořit