Oblékáme zpěváčky - crowfunding kampaň

Oblékáme zpěváčky

Dětský pěvecký sbor jede na soutěž a nechce vypadat jak pes, co hledá svojí ves...

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Pokud jste člověk, který věří v dobře odvedenou práci a dobrému úmyslu, rád stojí na začátku něčeho nového, věří, že děti jsou naše budoucnost a vzdělané děti naše úspěšná budoucnost, máte rád výzvy, a navíc se váš život neobejde bez hudby, jste tady správně :-)

Rádi vám představujeme náš projekt. Jeho cílem je obléknout malé zpěváčky, kteří se na jaře zúčastní pěvecké soutěže Zahrada písní. Všichni víme, že první dojem bývá silný a šaty dělají člověka.... v našem případě človíčka.

Je nám jasné, že kostým z dětí dobré pěvce neudělá, ale to my nepotřebujeme, protože my už dobří jsme a teď se chceme i krásně a sladěně cítit. Už teď se našli hodní lidé, kteří nám pomůžou s realizací, ale bez vaší podpory to nezvládneme.

36437787162_bc99965da7_z.jpg

 

Kdo jsme

Dětský pěvecký sbor TUTTE LE NOTE vychází z dlouholeté tradice sboru Chorus Angelus, která trvá už od devadesátých let minulého století. Pocházíme z Dolního Poberounčí a zpívají u nás děti ve věku od 6 do 12 let. Samozřejmě doufáme, že se horní hranice bude postupem času zvyšovat :-) V tuto chvíli sestavujeme zcela nový repertoár obsahující jak české tak zahraniční písně.

34760978101_5f11703193_z.jpg

 

Co jsme zažili

Sbor za dob své slávy prožil mnohé. Účastnil se řady vystoupení a dosáhl mnoha úspěchů. Nechceme se tady chlubit vším, co jsme dokázali a jak jsme byli skvělí, vypisovat názvy akcí a poukazovat na všechno co se nám opravdu povedlo a na co bychom mohli být právem pyšní. Především proto, že nelpíme na minulosti, ale těšíme se z přítomnosti a jsme v očekávání světlé budoucnosti. Pokud však přeci jen chcete držet jeden důkaz našeho úspěchu v ruce a potěšit se tradičními koledami v podání dětí, máte možnost pořídit si naše vánoční CD :-)

VanocniZpivani.jpg

 

 

Co bude dál

Jak to tak bývá, není všechno jen krásné, růžové a duhové, ale postupem času se na notové osnově do života dětí donesly i další barvy. Díky ne zcela správnému vedení sboru a velké fluktuaci sbormistrů se náš sbor dostal téměř na samé dno. Nyní však, díky podpoře rodičů a řady dobrovolníků pracujících bez nároku na jakýkoli honorář, ale hlavně díky nové sbormistryni, která dětem vdechla nový vítr do hlasivek, se pomalu dostáváme zpět. S novým začátkem, repertoárem a vizemi přichází i nové jméno. Děkujeme dosavadnímu názvu Chorus Angelus za to, že nám dal tradici a zkušenost. Bereme si z toho to nejlepší, ale jdeme dál... Teď už jako TUTTE LE NOTE - sbor, který dá svým dětem radost a věří, že novým repertoárem osloví nejen rodiče, ale i širší veřejnost.

 

Pokud vás náš příběh zaujal a možná jste v něm našli i část sebe, budeme rádi když náš projekt podpoříte a budete našim dětem držet palce při jarní soutěži :-) Děkujeme.

 

Tento projekt je pod patronátem zpěvačky a bývalé členky sboru Tamary Klusové.

 

36668228435_0afd9dbd96_z.jpg

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?