titulni_sirka_mala_16-9.png

Nude Therapy. Kalendář 2022 Umění

Sebeláska. Ženství. Hledání. Všechny jste bohyně. Walkers on the Moon a Kristýna Doupovcová, kterou znáte z ig jako @prokrindapana. Synergie.

Nude Therapy.  Kalendář 2022

Vybráno33 918 Kč(113 %)

113 %
30 000 Kčpožadováno
40startérů
Podpořit projektZobrazit odměny

Když jsme se zamýšleli nad novým kalendářem, měli jsme jasno v tom, že chceme, aby měl opět nějaký přesah. Prostě jen za sebe nezahustit dvanáct fotek a poslat to do tiskárny.

Naším ústředním fotografickým tématem jsou ženy. Snad nám naše modelky dají za pravdu, že se pokoušíme nahlédnout pod povrch, nefotit jen jejich vnější krásu, ale hledat tu, která pramení zevnitř. Téma ženství nás fascinuje. A taky téma sebelásky, která je zejména pro ženy nesmírně důležitá na cestě k rovnováze a vlastně i ke štěstí. Když jsme v úvahách dospěli až sem, napadlo nás to v jeden okamžik společně. Kristýna Doupovcová a její úžasné texty, které píše pro svůj instagramový profil @prokrindapana!!! Pojďme celý rok postavit na nich!

 

Trochu jsme se znali, věděli jsme, že je to nesmírně zajímavá bytost, ale byli jsme dost zvědaví, jak se k našemu nápadu postaví. Zavolali jsme si a nadšeně souhlasila. Během několika následujících týdnů pro nás exkluzivně napsala dvanáct textů právě na téma sebelásky. Jsou krásné. Při prvním čtení nám fakt naskakovala husí kůže a nemizela ani při dalším… 

A tak jsme pečlivě vybrali pět modelek: krásných duší, každou jinou, ale u všech jsme si byli jistí, že právě s nimi bude téma sebelásky rezonovat tak, že se promítne i do fotografií. Tou šestou modelkou byla samotná Kristýna. Společně jsme se pak všichni na týden izolovali na chalupě v Jeseníkách. Tam jsme si postavili podkrovní ateliér a v něm postupně vizualizovali všech dvanáct textů. Venku pražilo červencové slunce, kdo zrovna nepracoval, užíval si zahrady, lesa, vína a hudby. Ta energie, která mezi námi všemi proudila, se asi dá slovy popsat těžko.

Všechno jsme samozřejmě fotili tak, jak jsme (jste) zvyklí: Na černobílý středoformátový film, kdy můžeš zmáčnout spoušť až ve chvíli absolutní jistoty, protože cítíš k tomu materiálu velikou zodpovědnost. 

Výsledek našeho úsilí budete moci posoudit už brzy. Vlastně se na vás touto cestou tak trochu obracíme s prosbou. Rádi bychom, aby se náš kalendář  přenesl na papír v co nejkrásnější podobě. Dvanáct fotek nám rozhodně nestačí, rozhodli jsme se proto naplno využít každou volnou plochu, bílých zadních stránek je škoda, když na nich mohou být příběhy, u nás prostě žádná stránka nebude zadní. 

V kalendáři tak najdete dvanáct krásných Kristýniných textů a na tři desítky našich fotografií. Nechybí ani anglické překlady, takže si pochutnají i v zahraničí.

 

Připravili jsme proto tuto kampaň a v ní nejen kalendáře, které si vlastně můžete koupit v předprodeji, ale i řadu dalších odměn, jejichž zakoupením nás můžete podpořit. Věřte, že si toho nesmírně vážíme.

Vaši Walkers on the Moon, Klára a Jan

Vybráno33 918 Kč(113 %)

113 %
30 000 Kčpožadováno
40startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuWalkers on the Moon

Odměny

99 KčVěnování v kalendáři

Vaše jméno bude se slovy díků navěky zapsáno na poslední straně kalendáře.

Očekávané doručení odměny: prosinec 2021

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

120 KčPošleme vám pohled

Retro odměna! Máme pro vás krásné pohlednice s dvěma motivy, nahatým i oblečeným. Můžete si vybrat, my pak na pohlednice nalepíme opravdovou známku, napíšeme osobní vzkaz a pošleme na vaši adresu.

Očekávané doručení odměny: prosinec 2021

Počet dostupných odměn: 194/200

Odměna nedostupná

300 KčRučně zvětšená fotka od Walkers

Víte, jak vypadá opravdová, ručně dělaná analogová fotka? Pokud si vyberete tuhle odměnu, zjistíte to. Pošleme vám jednu námi ručně vyvolanou a podepsanou fotku z našeho kalendáře. Dáme vám na výběr! Formát 18x24, kvalitní fotografický papír zn. Ilford.

Očekávané doručení odměny: prosinec 2021

Počet dostupných odměn: 29/30

Odměna nedostupná

400 KčKalendář Nude Therapy

To hlavní, proč to vlastně děláme. Nástěnný kalendář Nude Therapy 2022. Trochu netradiční pojetí, dvanáct fotek nám prostě bylo málo. 28 stran formátu A3, tvrdý papír, skoro tři desítky fotek a dvanáct textů Kristýny Doupovcové. Předpokládané odeslání nejpozději na začátku prosince.

Očekávané doručení odměny: prosinec 2021

Počet dostupných odměn: 276/300

Odměna nedostupná

400 KčPlakát Nude Therapy

Autorský plakát s naší fotkou. Krásný tisk, ozdoba každého interiéru. Formát cca 60 x 70 cm.

Očekávané doručení odměny: prosinec 2021

Počet dostupných odměn: 17/20

Odměna nedostupná

450 KčPodepsaný kalendář

Kalendář Nude Therapy 2022: Prvních třicet číslovaných kusů s podpisy tvůrců a osobním věnováním!

Očekávané doručení odměny: prosinec 2021

Počet dostupných odměn: 30/30

Odměna nedostupná

899 KčFotografie s ručně psaným textem K.D.

Grafický tisk fotografie z kalendáře s ručně a jen pro vás psaným textem Kristýny Doupovcové. Podepsáno, číslováno. Prostě něco pro sběratele, protože tohle chcete mít zarámováno. Formát cca A3.

Očekávané doručení odměny: prosinec 2021

Počet dostupných odměn: 4/5

Odměna nedostupná

1 200 Kč4 x WALKERS KALENDÁŘ KOMBO

Z minulých let nám zbyly poslední výtisky předešlých kalendářů. Pokud chcete mít celou naši kolekci, tady je šance. Dostanete kalendáře Invisible Roots 2018, (Un)Written 2019, Naked stories 2020 a Nude Therapy 2022. (Ten jeden chybějící rok je covid, kdy jsme kalendář nedělali.)

Očekávané doručení odměny: prosinec 2021

Počet dostupných odměn: 1/4

Odměna nedostupná

1 200 KčRučně zvětšená fotka od Walkers 30x40

Chcete mít naši fotku na zdi? Originál, podepsaný, námi ručně zvětšený! Tak můžete. ;-) Pošleme vám jeden z aktů (dle vašeho výběru) z našeho kalendáře ve formátu 30 x 40 cm, kvalitní fotografický papír zn. Ilford. A kalendář Nude Therapy přidáme do balíčku jako bonus.

Očekávané doručení odměny: prosinec 2021

Počet dostupných odměn: 9/10

Odměna nedostupná

1 200 Kč4 x WALKERS KALENDÁŘ KOMBO (sklady se otevírají)

Z minulých let nám zbyly poslední výtisky předešlých kalendářů. Pokud chcete mít celou naši kolekci, tady je šance. Dostanete kalendáře Invisible Roots 2018, (Un)Written 2019, Naked stories 2020 a Nude Therapy 2022. (Ten jeden chybějící rok je covid, kdy jsme kalendář nedělali.) Jelikož je o tuto odměnu zájem, propátrali jsme sklad a našli ještě pár dalších kousků.

Počet dostupných odměn: 2/2

Odměna nedostupná

2 200 KčRučně zvětšená fotka od Walkers 40 x 50

Chcete mít naši fotku na zdi? Originál, podepsaný, námi ručně zvětšený! Tak můžete. ;-) Pošleme vám jeden z aktů z našeho kalendáře ve formátu 40x50 cm, kvalitní fotografický barytový papír zn. Ilford. A kalendář Naked Stories přidáme do balíčku jako bonus. P.S. Po skončení kampaně vám mailem pošleme náhled celé série a můžete si vybrat, kterou fotku budete chtít zvětšit.

Počet dostupných odměn: 10/10

Odměna nedostupná

7 000 KčVáš portrét

Uděláme vám váš vlastní portrét! Potkáme se u nás v ateliéru, dáme si skleničku a pak se pustíme do focení. Pořídíme sérii snímků na černobílý svitkový film a ten nejlepší portrét vám potom vyvoláme klasickou cestou na formát 30x40 a pošleme. Termín dle osobní domluvy. A samozřejmě vám - jako poděkování - hned, jak bude vydaný, pošleme i náš kalendář Nude Therapy 2022.

Očekávané doručení odměny: prosinec 2021

Počet dostupných odměn: 1/1

Odměna nedostupná

15 000 KčKalendář "handmade"

Jeden jediný kus. Ručně udělaný kalendář Nude Therapy. Fotky ručně vyvolané, listy ručně svázané, ručně popsané, podepsané s věnováním přímo vám. Nikdo jiný ho mít nebude. Formát kalendáře: A3. Tištěnou verzi kalendáře samozřejmě přidáme jako bonus. Možnost osobního předání v Olomouci nebo zaslání zásilkovou službou.

Očekávané doručení odměny: prosinec 2021

Počet dostupných odměn: 0/1

Odměna nedostupná